Seks na pierwszej randce?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 12 sie 2012, o 12:47

Ja też się zgadzam :-) I muszę przyznać, że jeszcze kilka lat temu też inaczej postrzegałam tę kwestię...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 12 sie 2012, o 22:08

mycha25 napisał(a):A ja znam parę która zaczęła związek właśnie od sexu a dziś są małżeństwem od kilku ładnych lat,mają dwójkę dzieci i są szczęśliwi.Tak naprawdę to możemy mówić tylko sami za siebie a nie za bardzo oceniać innych bo nigdy nie wiadomo jak to będzie....


Kurde czy ja oceniam innych ?
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez mycha25 » 13 sie 2012, o 10:11

nina19 napisał(a):
mycha25 napisał(a):A ja znam parę która zaczęła związek właśnie od sexu a dziś są małżeństwem od kilku ładnych lat,mają dwójkę dzieci i są szczęśliwi.Tak naprawdę to możemy mówić tylko sami za siebie a nie za bardzo oceniać innych bo nigdy nie wiadomo jak to będzie....


Kurde czy ja oceniam innych ?



A czy ja to napisałam bezpośrednio do Ciebie?
Napisałam ogólnie i tyczy się to również mnie i innych ludzi.Nina,przestań tak wszystko osobiście odbierać!

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 13 sie 2012, o 23:27

Sorki myślałam, że to napisała Tinuviel.
Swoją drogą biąrąc to do siebie, od razu oznacza, że wszystko do siebie biorę?
Nie musisz krzyczeć. Pa
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 10:45

A co to byłaby za różnica, gdybym ja to napisała? Ciekawe czemu cięta jesteś na mnie. Nigdy z Tobą nie dyskutowałam bezpośrednio, i nie zamierzam. Piszę tutaj ogólnie. I to prawda, że wszystko osobiście odbierasz. Nie tylko w tym poście. Mycha25 pewnie o tym mówiła...

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez lokowka » 14 sie 2012, o 11:27

Też zauważyłam, że niektóre osoby na forum za bardzo się spinają :P przestańcie się kłócić kobietki!:) jesteśmy tu przecież, żeby sobie pomagać
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 11:29

Tinuviel napisał(a):A co to byłaby za różnica, gdybym ja to napisała? Ciekawe czemu cięta jesteś na mnie. Nigdy z Tobą nie dyskutowałam bezpośrednio, i nie zamierzam. Piszę tutaj ogólnie. I to prawda, że wszystko osobiście odbierasz. Nie tylko w tym poście. Mycha25 pewnie o tym mówiła...


Haha nie dyskutowałaś ze mną? To zobacz na poprzednią stronę.
A swoją drogą, skoro uważasz, że nie DYSKUTOWAŁAŚ ZE MNĄ , to dlaczego mnie oceniasz i mówisz, że biorę wszystko do siebie?
Przytocz mi jakiś fragment, który nie powinnam a wzięłam do siebie.
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 11:31

Oto dowód, że jednak dyskutowałaś

Oto dowód:

Tinuviel napisał(a):Po 1: Nieprawda (swoją drogą pisane łącznie)? Pamiętaj, że "Twoja prawda dla innych bywa kłamstwem"... Akurat każdy człowiek ma swoje poglądy, więc i swoją prawdę...

Po 2: Nie pisałaś o zaufaniu? Cytuję:
Może nie łatwą, ale bardzo łatwowierną, bo jak można zaufać obcemu facetowi.


Po 3: Tak jak napisałam - nie każda kobieta chce ufać, bo zależy jej tylko na swojej przyjemności, a nie na związku. Więc po co tutaj w ogóle wspominać o zaufaniu? Przecież w takim przypadku nie odgrywa ono roli... A żałują tylko te co nie robiły tego świadomie. A trzeba pamiętać, że jednak wiele osób postanawia współżyć z pełną świadomością.

Po 4:
A co do facetów, że na pierwszej randce od razu chcą seksu, to mam wrażenie, że w takiej sytuacji po prostu zależy im tylko na jednym i nie biorą tego związku na poważnie

Owszem, nie biorą, tak samo jak niektóre kobiety. I co w tym złego jeżeli każda ze stron się na to zgadza? Seks nie zawsze oznacza związku...
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 11:48

Heh :-) To, że Ciebie cytuję nie oznacza, że zamierzam się wdawać w bezsensowne dyskusje. Były niespójności w Twoich wiadomościach, więc musiałam Ciebie zacytować. Jakoś dalej nie dyskutowałam z Tobą, a pisałam do wszystkich ogółem. I to Ty zaczęłaś od oceniania innych (konkretnie - kobiet, które śpią z kimś na pierwszym spotkaniu). A pisałam, że nie można kogoś za to od razu tępić, bo każdy ma na ten temat własne zdanie i własną prawdę. To, że Ty tego nie akceptujesz nie oznacza, że takie osoby są od razu, z natury, złe.

I po 2: Nigdy Ciebie nie oceniałam. To, że bierzesz wszystko do siebie jest obserwacją. Piszę posty do wszystkich wchodzących na forum. A Ty każdy post w temacie, w którym się wypowiadałaś (i to nie tylko mój), bierzesz do siebie. I to nie jest tylko moja obserwacja.

Cytuje się posty danej osoby by wyrazić swoje zdanie na ten temat, a nie by kogoś oceniać czy bezpośrednio dyskutować. I tyle w tym temacie.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 12:44

Tinuviel napisał(a):Heh :-) To, że Ciebie cytuję nie oznacza, że zamierzam się wdawać w bezsensowne dyskusje. Były niespójności w Twoich wiadomościach, więc musiałam Ciebie zacytować. Jakoś dalej nie dyskutowałam z Tobą, a pisałam do wszystkich ogółem. I to Ty zaczęłaś od oceniania innych (konkretnie - kobiet, które śpią z kimś na pierwszym spotkaniu). A pisałam, że nie można kogoś za to od razu tępić, bo każdy ma na ten temat własne zdanie i własną prawdę. To, że Ty tego nie akceptujesz nie oznacza, że takie osoby są od razu, z natury, złe.

I po 2: Nigdy Ciebie nie oceniałam. To, że bierzesz wszystko do siebie jest obserwacją. Piszę posty do wszystkich wchodzących na forum. A Ty każdy post w temacie, w którym się wypowiadałaś (i to nie tylko mój), bierzesz do siebie. I to nie jest tylko moja obserwacja.

Cytuje się posty danej osoby by wyrazić swoje zdanie na ten temat, a nie by kogoś oceniać czy bezpośrednio dyskutować. I tyle w tym temacie.


Jak dla Ciebie wszystko jest jednoznaczne.
Czy mówiłam, że te kobiety są złe? Mówiłam, że uważam, że są łatwowierne. Więc wyraziłam swoje zdanie a nie oceniałam innych. Oceniać można bezpośrednią osobę, a nie mówiąc ogółem. A co do tych niespójności, to wdałaś się w dyskusję, bo skomentowałaś moją wypowiedź. Czyż nie ? : ) .

A obserwacja, to samo patrzenie, a nie komentowanie cech, czyli najwyraźniej ocenianie.

Powinnaś precyzyjniej się wypowiadać.

A tak w ogóle to czytałaś wszystkie moje posty? Tak łatwo mówić, a tak trudno udowodnić. ; )
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 12:53

nina19 napisał(a):A co do tych niespójności, to wdałaś się w dyskusję, bo skomentowałaś moją wypowiedź. Czyż nie ? : )


Przeczytaj jeszcze raz moją poprzednią wiadomość to może zrozumiesz o co chodzi.

A obserwacja, to samo patrzenie, a nie komentowanie cech, czyli najwyraźniej ocenianie.


Mało logiczne.

Powinnaś precyzyjniej się wypowiadać.


Wypowiadam się precyzyjnie. Nic nie poradzę na to, że nie rozumiesz.

A tak w ogóle to czytałaś wszystkie moje posty? Tak łatwo mówić, a tak trudno udowodnić. ; )


Ciężko byłoby przeczytać wszystkie. Ale myślę, że większość przeczytałam, bo wypowiadasz się we wszystkich wątkach, które obserwuję. Nie mam zamiaru Ci niczego udowadniać. Nigdy nie napisałam, że przeczytałam wszystkie Twoje posty, więc nie rozumiem o co Ci teraz za bardzo chodzi :-D


Proponuję zakończyć tę bezowocną wymianę (tak, w tym momencie jest to dyskusją, wcześniej - nie dyskutowałam z Tobą bezpośrednio).

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 13:22

No oczywiście. Jak zawsze masz rację. Idealna i bezyskusyjna. ; ).

KONIEC.
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 13:23

A no tak .
Warszawa
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 13:30

Jak widać to Ty chcesz wszczynać kłótnie.

A coś nie tak z Warszawą?

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 13:35

Niee nic ... :roll:
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 13:44

Jaka Ty musisz być młodziutka skoro rzucasz takie teksty. Nie sądzisz, że to trochę dziecinne rzucać uwagi dotyczące mojego miasta? A może spójrz najpierw na siebie i na swoją mieścinę? Ciekawa jestem co Ci powiedziało o mnie moje miasto. Jak jesteś taka odważna by się wykłócać to oświeć mnie w tym temacie i pokaż swoją dojrzałość.

Odsyłam też do tematu - czy-moge-byc-w-ciazy-pytania-i-odpowiedzi-t956.html gdzie widać, że nie tylko do mnie się dopieprzasz. Jeżeli szukasz na forum wyładowania swoich frustracji to lepiej się tutaj nie loguj, bo nie po to istnieje ta strona.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 13:54

Tinuviel napisał(a):Jaka Ty musisz być młodziutka skoro rzucasz takie teksty. Nie sądzisz, że to trochę dziecinne rzucać uwagi dotyczące mojego miasta? A może spójrz najpierw na siebie i na swoją mieścinę? Ciekawa jestem co Ci powiedziało o mnie moje miasto. Jak jesteś taka odważna by się wykłócać to oświeć mnie w tym temacie i pokaż swoją dojrzałość.

Odsyłam też do tematu - czy-moge-byc-w-ciazy-pytania-i-odpowiedzi-t956.html gdzie widać, że nie tylko do mnie się dopieprzasz. Jeżeli szukasz na forum wyładowania swoich frustracji to lepiej się tutaj nie loguj, bo nie po to istnieje ta strona.


Nie Ty będziesz mi mówić gdzie mam się logować. To forum jest dla każdej kobiety, nie tylko dla Ciebie. A może to Ty nie będziesz się tutaj logować. Zlituj się.

I to jest właśnie to. Sugerowanie się wiekiem, kiedy już nie wiadomo co powiedzieć.
Może i jestem dziecinna, co z tego.
Ale na tyle dojrzała żeby zakończyć tą dyskusję.
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 14:02

Wybacz, ale chyba teoria Twojej dojrzałości zawiodła. To ja chciałam zakończyć rozmowę. Ale wtedy Ty rzuciłaś obraźliwy tekst dot. mojego miasta. To właśnie takie zachowanie jest niedojrzałe.

Sugerowanie się wiekiem? Wybacz, ale nie wiem ile masz lat. Nie oceniałam po wieku, ale po Twoich wypowiedziach. I jak widać trafiłam w sedno. Jednak Twoje szczeniackie zachowanie wiele o Tobie mówi.

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 14:26

Tinuviel napisał(a):Wybacz, ale chyba teoria Twojej dojrzałości zawiodła. To ja chciałam zakończyć rozmowę. Ale wtedy Ty rzuciłaś obraźliwy tekst dot. mojego miasta. To właśnie takie zachowanie jest niedojrzałe.

Sugerowanie się wiekiem? Wybacz, ale nie wiem ile masz lat. Nie oceniałam po wieku, ale po Twoich wypowiedziach. I jak widać trafiłam w sedno. Jednak Twoje szczeniackie zachowanie wiele o Tobie mówi.


Wybaczam ; ) .
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez Tinuviel » 14 sie 2012, o 14:34

Następny dojrzały tekst :-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez dzo » 14 sie 2012, o 17:59

nina19 nie rób offtopa i nie zaczepiaj ludzi
dzo
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 21:53

dzo napisał(a):nina19 nie rób offtopa i nie zaczepiaj ludzi


Nie ja zaczęłam. Poczytaj od początku.
A widziałam, że to Ty robisz offtopa, i dziewczyny się na Ciebie skarżyły.
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:13

Tak skarżyły się mamusi bo je zbiłam :)

Jak w piaskownicy normalnie :)
dzo
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:09

Mi też napisałaś, że ktoś się na mnie skarżył. Konkretnie kto?
nina19
 

Re: Seks na pierwszej randce?

Postprzez dzo » 16 sie 2012, o 17:41

wątek jest pt: "seks na pierwszej randce"

A więc wypowiem się tylko w tym temacie:

Seks na pierwszej randce jest dla mnie nierealny. To jak dać facetowi od razu po zakupie piwa cały browar. Zanim zdąży zapragnąć czegokolwiek i się postarać o to trochę to już dostanie za darmo na tacy wszystko czego by chciał.
dzo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Locksystemor