Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Agnieszko ty nie musisz używać nic do włosów w przeciwieństwie do mnie bo jesteś młoda i piękna , :serca :serca , ja mam dobry plaster i na noc bym musiała go sobie przylepić , wypróbuj APAP w plastrze , rewelacja jak dla mnie . Super że dzisiaj miałaś mega sprzedaż , aż żal tej kwiaciarni , teraz to u ciebie będzie gorący tydzień a właściwie dwa bo to WŚ
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Ach, gdzie ja tam taka piękna... :witch daleko mi do :woman:
Co do kwiaciarni to jak jest ruch to wtedy faktycznie żal zamykać ale wiem że zaraz po WŚ będzie znowu przestój więc nie będę żałować.
Obym tylko wysprzedała znicze i chryzantemy, a najwyżej 1-go stanę pod cmentarzem i wtedy wszystko powinno pójść :) A suwaczek ładnie się przesuwa :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

A no właśnie , ten suwaczek masz piękny , masz rację że to po WŚ może już nie być takiego utargu , a pisałaś że ktoś był oglądać to pomieszczenie i co ???
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Była babka oglądać pomieszczenie ale jak jej powiedziałam prawdę o nim to raczej zrezygnowala. A w niedzielę mieli być oglądać meble ale coś tam wyszło nie tak i przyjadą w tygodniu...
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

A co ona miała tam sobie zrobić , jakiś butik????
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Ona chciała też kwiaciarnię ale jej powiedziałam że jedynie w maju-czerwcu ma szansę zarobić.
Ale ja jestem zdolna... z Tobą - na forum, z Kasią - sms i jeszcze na fb z koleżanką a jednym okiem patrzę na mecz.. :girlactive
A widzę jak się rozpisałaś na forum, ile już masz postów, prawie mnie doganiasz :happy
Muszę już wyłączyć kompa... Dobranoc :zzzz
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No tak poprzeglądałam to forum i nawet ciekawy jest , różne są tematy , tak sobie siedziałam i popisałam ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Witam . :kwiatek Pogodę mamy okropna , od rana jest pochmurnie , rano pojechaliśmy do lekarza a później w odwiedziny do swata , wrócił ze szpitala więc i odwiedziny były wskazane . :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Poczekam kobitki aż mnie dogonicie z postami :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

myszka28 pisze:Poczekam kobitki aż mnie dogonicie z postami :)
Oj Myszko , tyle postów mamy do nadrobienia to i dużo czasu potrzeba żeby ciebie dogonić , więc nie czekaj tylko do nas pisz :serca
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

:)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Myszka, jak tylko buźki będziesz do nas pisać to nigdy Cię nie dogonimy :bicz
Oj, daleko nam do Ciebie ale sądząc po tym jak Halinka mnie przegoniła to jednak jest to możliwe.... Tylko Ty musialabyś na chwilę przestać pisać i poczekać na nas :knitting

Halinko, słoneczko powędrowało do mnie bo u mnie dziś ślicznie, ciepło, aż stałam sobie w progu i łapałam to sloneczko :serca

Kasiu, Ty dziś zarobiona że do nas nie napisałaś?

Byłam dziś u mojej sąsiadeczki :baby , już ma dwa miesiące i tydzień, fajna taka, już się uśmiecha a jak uważnie słucha... Rośnie jak na drożdżach :) A leciutka taka że nie czułam żebym coś trzymała :)
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

hahaha widzisz to mamy kłopot nie umiem robić na :knitting :knitting
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

No to się naucz a nam daj czas na dogonienie Cię :) Albo wymyśl coś innego :)
Albo my nie będziemy Cię gonić a Ty pisz :)
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

hihi będziecie gonić niestety :)

zwolnie od 4 listopada bo wracam do pracy,więc będziecie miały fory :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

A ja od 2 listopada będę bez pracy to chyba faktycznie Cię będę gonić :girlactive
No chyba że szybko coś znajdę.... ale najpierw chciałabym trochę podładować moje akumulatory.
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

no ja po 8 latach urlopu wracam i tez nie wiem na ile bo czeka mnie przeprowadzka do innego kraju
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

O widzę że pogaduszki trwają a ja cierpię na niestrawność , przez moje łakomstwo . Już wzięłam sobie rapacholin :angrywife :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

malinko mięty się napij :)moge podrzucić mam swoja z ogrodu ususzona :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Halinko, czego tak się najadłaś?
Myszko a dokąd się wybierasz? Na dłużej? Na stale?
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

na stałe do niemiec mój M już się chwalił dziś że mieszkanie załatwione już ma tylko drobny remont i będzie cudnie
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko serdecznie ci dziękuję , miętę też mam , również mam dobra nalewkę z orzechów na takie dolegliwości ale rozpoczęłam od raphacholinu to tez ziołowe , :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

A czego tak się najadłaś?
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Dwie kromeczki chlebka z jajeczkiem ugotowanym ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

no u mnie po jajku też rewolucje są jestem sercowcem staram się jak najrzadziej jeść jajka
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości