Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja jestem odporna na wszystkie sprawy ale te kromki jadłam łapczywie i to moja kara . 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
dobra dobra powiedz że do nas się spieszyłaś 
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Halinko i po tym taka niestrawność Cię chwyciła? Ja zjadłam jedną kromkę z pomidorem a drugą też z jajeczkiem ugotowanym a na to jeszcze majonez - taką zachciankę dziś miałam
Aż dziwne że to Ci zaszkodziło... no chyba że to był jakiś mega chleb...
Myszko, dobrze że internet jest wszędzie i opuszczając Polskę nas nie opuścisz... A dzieci, szkoła? Znają niemiecki? A Ty znasz?
A widzisz, pisałyśmy jednocześnie i teraz doczytałam że jadłaś łapczywie.... no a jajko to raczej z tych cięższych rzeczy.... a tym bardziej można się nim "zapchać"
Myszko, dobrze że internet jest wszędzie i opuszczając Polskę nas nie opuścisz... A dzieci, szkoła? Znają niemiecki? A Ty znasz?
A widzisz, pisałyśmy jednocześnie i teraz doczytałam że jadłaś łapczywie.... no a jajko to raczej z tych cięższych rzeczy.... a tym bardziej można się nim "zapchać"
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko ja komputer mam przed sobą jak jem , dobrze robicie wyjeżdżając do Niemiec , tutaj młodzi nie maja przyszłości a jak tam macie już z :zapewnione mieszkanko i prace to tylko jechać 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
ja sie ucze powoli języka mały to moment załapie ,ja jadę na gotowo jak mój m wszystko już załatwi :)a on ma niemieckie obywatelstwo więc sprawa ułatwiona troszeczkę jest,
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No to nie masz problemu , gorzej jak się jedzie w nieznane
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
dlatego najpierw na święta jadę aby się zapoznać z tym nieznanym i obcym krajem
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
W Niemczech Boże Narodzenie nie jest tak uroczyście obchodzone jak u nas ale wszystko idzie przetrwać ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
mój M 12 lat był w anglii i wytrzymał to i ja wytrzymam w niemczech kwestia przyzwyczajenia
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Masz rację , oby tylko zrozumienie było no i miłość , 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
miłosci w nadmiarze u nas
no i mój M mnie wspiera psychicznie takim wyjazdem od razu mówił że poczatki wszędzie są ciężkie bo to nowy obcy kraj ale powoli drobnymi kroczkami i będzie dobrze
do później dziewczyny idę małego kłaśc bo już czas na niego rano do szkoły idzie
do później dziewczyny idę małego kłaśc bo już czas na niego rano do szkoły idzie
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Masz rację , mąż ma już doświadczenie więc nie będziesz zagubiona , a w jakim wieku masz synka ?? dzieci szybko się oswajają w nowym środowisku , język tez szybko opanowują ,a co na to rodzice ???? Oj gdybym była młodsza to też bym wyjechała 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Tomuś ma 8lat
a moja mama ma mnie w d..nie interesuje się a mój najukochańszy tato i przyjaciel powiernik niestety odszedł 6 lat temu
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko , jestem zaszokowana , jak to mama ma ciebie w ..... no nie wiem co powiedzieć , bardzo ci współczuję , dla mnie jest to niezrozumiałe , , może kiedyś będzie żałowała , nie znam szczegółów , ale bardzo mi smutno z tego powodu ,przecież ma wnuka , Tomuś bardzo ładne imię , 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
kiedyś się obudzi i będzie mogła mieć tylko pretensje sama do siebie
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko ściskam ciebie . będzie dobrze .
Miej oparcie w mężu i dziecku .
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
no tu nie mogę narzekać
również ściskam mocno
buziaczek oczywiście od Tomusia na dobranoc 
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dzięki , chyba idziecie spać , więc dobrych snów dla was 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Tomuś już lula:) ja jeszcze się nie kładę jak teraz się położę to o 4 się obudzę juz 
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja też jeszcze siedzę oglądam zaległe filmy .Zawsze późno chodzę spać , taka moja natura , 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
ja zawsze po nocy to dwie rzeczy
i 
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A gdzie ty tak piszesz , czyżby ze swoim lubym ??? Ja jak dzieci były małe to też nocami nadrabiałam prace zaległe , teraz już żyję na luzie . 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
zazdroszczę ,piszę i na forum i na fb w między czasie koty chcą się po przytulać no i zmywanie garów czyli moja zmora
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Oj jak ja nie znosiłam mycia garów , dlatego mam zmywarę i kłopot rozwiązany . 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
ja czekam na wielki dzień wyprowadzki na swoje to też zakupię 
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości