Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Ja jestem odporna na wszystkie sprawy ale te kromki jadłam łapczywie i to moja kara . :diabel
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

dobra dobra powiedz że do nas się spieszyłaś :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Halinko i po tym taka niestrawność Cię chwyciła? Ja zjadłam jedną kromkę z pomidorem a drugą też z jajeczkiem ugotowanym a na to jeszcze majonez - taką zachciankę dziś miałam :) Aż dziwne że to Ci zaszkodziło... no chyba że to był jakiś mega chleb...

Myszko, dobrze że internet jest wszędzie i opuszczając Polskę nas nie opuścisz... A dzieci, szkoła? Znają niemiecki? A Ty znasz?

A widzisz, pisałyśmy jednocześnie i teraz doczytałam że jadłaś łapczywie.... no a jajko to raczej z tych cięższych rzeczy.... a tym bardziej można się nim "zapchać"
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko ja komputer mam przed sobą jak jem , dobrze robicie wyjeżdżając do Niemiec , tutaj młodzi nie maja przyszłości a jak tam macie już z :zapewnione mieszkanko i prace to tylko jechać :auto
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

ja sie ucze powoli języka mały to moment załapie ,ja jadę na gotowo jak mój m wszystko już załatwi :)a on ma niemieckie obywatelstwo więc sprawa ułatwiona troszeczkę jest,
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No to nie masz problemu , gorzej jak się jedzie w nieznane
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

dlatego najpierw na święta jadę aby się zapoznać z tym nieznanym i obcym krajem
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

W Niemczech Boże Narodzenie nie jest tak uroczyście obchodzone jak u nas ale wszystko idzie przetrwać ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

mój M 12 lat był w anglii i wytrzymał to i ja wytrzymam w niemczech kwestia przyzwyczajenia
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Masz rację , oby tylko zrozumienie było no i miłość , :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

miłosci w nadmiarze u nas :) no i mój M mnie wspiera psychicznie takim wyjazdem od razu mówił że poczatki wszędzie są ciężkie bo to nowy obcy kraj ale powoli drobnymi kroczkami i będzie dobrze

do później dziewczyny idę małego kłaśc bo już czas na niego rano do szkoły idzie
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Masz rację , mąż ma już doświadczenie więc nie będziesz zagubiona , a w jakim wieku masz synka ?? dzieci szybko się oswajają w nowym środowisku , język tez szybko opanowują ,a co na to rodzice ???? Oj gdybym była młodsza to też bym wyjechała ;)
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Tomuś ma 8lat :) a moja mama ma mnie w d..nie interesuje się a mój najukochańszy tato i przyjaciel powiernik niestety odszedł 6 lat temu
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko , jestem zaszokowana , jak to mama ma ciebie w ..... no nie wiem co powiedzieć , bardzo ci współczuję , dla mnie jest to niezrozumiałe , , może kiedyś będzie żałowała , nie znam szczegółów , ale bardzo mi smutno z tego powodu ,przecież ma wnuka , Tomuś bardzo ładne imię , :serca
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

kiedyś się obudzi i będzie mogła mieć tylko pretensje sama do siebie
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko ściskam ciebie . będzie dobrze . :kiss2 Miej oparcie w mężu i dziecku .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

no tu nie mogę narzekać :) również ściskam mocno :kiss2 buziaczek oczywiście od Tomusia na dobranoc :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Dzięki , chyba idziecie spać , więc dobrych snów dla was :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Tomuś już lula:) ja jeszcze się nie kładę jak teraz się położę to o 4 się obudzę juz :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Ja też jeszcze siedzę oglądam zaległe filmy .Zawsze późno chodzę spać , taka moja natura , :witch
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

ja zawsze po nocy to dwie rzeczy :pisze: :pisze: i :girlactive
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

A gdzie ty tak piszesz , czyżby ze swoim lubym ??? Ja jak dzieci były małe to też nocami nadrabiałam prace zaległe , teraz już żyję na luzie . :happy
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

zazdroszczę ,piszę i na forum i na fb w między czasie koty chcą się po przytulać no i zmywanie garów czyli moja zmora
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Oj jak ja nie znosiłam mycia garów , dlatego mam zmywarę i kłopot rozwiązany . :polska
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

ja czekam na wielki dzień wyprowadzki na swoje to też zakupię :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości