Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Co Ty mówisz... Boże, jaką traumę to dziecko przeszło.... Bo normalnie w wieku 8 lat nie pamięta się rzeczy sprzed 5 lat.... Mój syn nie pamięta np jak mieszkaliśmy w poprzednim domu (a są w jednym wieku). Więc TO faktycznie musiało mu się tak mocno utrwalić w psychice że to pamięta...
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Oj bardzo ciężko mi się teraz skupić , u nas kary są za niskie więc coraz częściej o takich sprawach się słyszy , dobrze że ten twój obecny jest inny , może i dziecko
zaufa mu .
trzeba sprawdzać zawsze czy zapisane są posty .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

pamieta i do tego na tyle to mu tak utknęło w tej małej główce że kiedys mojej córce nogi nożem pocioł jak dostał ataku furii
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Kasia nam zaginęła , znowu chyba sprząta .
Myszko co na to psycholog ???
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

że z czasem mały nauczy sie panowac nad sobą ,ale to zostanie w nim do końca życia więc młody znęcał się nad siostrą młodszą swoją
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

myszka28 pisze:pamieta i do tego na tyle to mu tak utknęło w tej małej główce że kiedys mojej córce nogi nożem pocioł jak dostał ataku furii
O matko.... straszne.... chciał wyładować na niej swoją złość, bezsilność.... nadal dostaje takie ataki?
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

czasami się zdarzają ale na szczęście co raz rzadziej ale są ,jak go prowadze do szkoły to z duszą na ramieniu aby w szkole nie dostał ataku furii
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Dziewczyny, przepraszam że w takim momencie ale muszę konczyć...
Nie wiem czy dziś zasnę po tej naszej rozmowie....
Do "zobaczenia" jutro.
Myszunia trzymaj się i z całego serca życzę Ci sił do walki o synka a jemu aby powrócił do pełni zdrowia :serca
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

trzymaj się kochana :)spij spokojnie nic się już złego nie dzieje
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko a ty widujesz jego rodziców , co oni na to pobicie ??? no ciężko mi to wszystko zrozumieć ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Niestety nie widuję ich oni nic na to jeszcze była pretensja że w gazecie o tym pisali i w telewizji było ale ja nie miałam na to wpływu co gazety piszą bo szpital musi zawiadamiać ponoć media aby przestrzegac ludzi .tak mi ordynator tłumaczył bo ja nie wyraziłam na nic zgody a i tak poszło w świat ,więc póki mały w szpitalu był to pielegniarki wyprowadzały mnie innym wyjściem aby nie rzucali na mnie z lawina pytań
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Więc z daleka od nich bo są też nic nie warci , Myszko a tego swojego lubego dobrze poznałaś ,żeby znowu ci krzywdy nie zrobił , musisz teraz być ostrożna , tak pytam bo piszesz że on tez po przejściach , Boże co za świat , jaki to człowiek potrafi być okrutny .Uściskaj Tomusia ode mnie , to dziecko musi teraz mieć wiele serca i dobroci :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

i drugi artykuł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Ja bym wystąpiła o odszkodowanie za to pobicie i obciążyła kosztami leczenia , pomimo że siedzi to rodzice jego powinni za to zapłacić a on później niech się rozlicza .A ten obecny nie pije ??? bo to całe nieszczęście ta wóda ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

obecny raz na jakis czas piwo wypije ale nie więcej .jak by pił nie związałabym się z nim . niestać mnie na prawnika byłam po poradę kiedyś ale prawnik mi powiedział że to ryzykowna gra bo można przegrać ze wzgklędu na to że został ukarany pozbawieniem wolności bez możliwości wcześniejszego wyjścia na wolnośc.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

A co to ma wspólnego , odsiedzi ale odszkodowanie powinien zapłacić , może przy sądach są bezpłatne porady , popytaj się , może gdzieś na forach dostaniesz porady , poszperaj trochę na internecie .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

chodziłam pytałam ale kazdy mówi że to sa cieżkie sprawy do wygrania
porady udzielaja darmo ale nikt nie napisze pozwu i nie przyjdzie mnie reprezentować za darmo na rozprawe
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No ja się nie znam , nawet nie mam kogoś żeby się popytać , kurcze no musi coś być , przecież nie może tak być żebyś ty musiała ponosić koszty leczenia przez tego świrusa , Mąż podał mi lampeczkę koniaczku na rozgrzewkę , Jutro już piątek , koniec tygodnia , czas tak szybko leci , życie upływa ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

ja tak chodziłam 5 lat i wkoncu dałam na spokój sobie.
Ależ ty masz dobrego mężusia dba o Ciebie:)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Tak myszko nie narzekam , wieczorkiem często sobie pijemy po koniaczku , mojego męża nigdy nie widziałam pijanego , ma swoje zasady , i to mnie bardzo cieszy ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

ja swojego widziałam raz na kawalerskim u przyjaciela jak juz chodził na czterech to mysleliśmy żę się posikamy ze śmiechu,na szczęście wszystko z kultura się odbywało
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

No wódka czasami odbiera rozum , robi się różne rzeczy , mój zawsze miał taka zasadę że po trzech kieliszkach wywracał kieliszek do góry dnem i to oznaczało koniec , w naszym towarzystwie było to znane więc nikt już nie namawiał
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

oni wódki nie pili tylko whisky i tak sie ululali nam że hej
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko będę uciekać , rano muszę jechać na targ po jajeczka od kurek szczęśliwych , utul swojego syneczka , życzę ci słodkich snów . Dobranoc :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Dobranoc Malino :) spokojnej nocy
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot], Veltik i 0 gości