Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

:zzzz :zzzz :zzzz :kiss2 :happy
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Dzień bry dziewczynki :) czas na kawkę wstawać :wazzuup :wazzuup
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Witam , :kwiatek Kawka jest już mi podana , więc się dołączam do wspólnego picia , a do tego towarzyszą mi ciasteczka orzechowe , więc cieszę się bardzo bo radość jest większa :kiss2 :happy Pogoda nawet względna , po obiedzie idę na imieniny do Uli , znowu będą pokusy i boczki mi się zwiększą :( :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: hurri »

Mogę się dołączyć do kawki ?! :kwiatek
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Oczywiście, :kwiatek będzie nam się lepiej pilo , zawsze w większym gronie jest weselej . :kiss2
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: hurri »

dziękuję :)


pyszna kawka ....
nie lubię niedziel :( wiecie ?
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

O! A dlaczego ????Niedziela to błogie lenistwo , :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: hurri »

Nie dla wszystkich, niektórzy np. do pracy muszą iść .....
WIęc i ja nie mam błogiego lenistwa, bo muszę zachrzaniać z obiadem :angrywife
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

To i ja się do kawusi dołącze i do tych pysznych ciasteczek :)
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Kawka wypita , ale ciasteczek zostało i mogę podesłać :lol: Obiadek się gotuje , od wczoraj mam mięsko a dzisiaj tylko ziemniaczki , marchewka z groszkiem i robione przeze mnie buraczki . Zupki nie gotuje bo czeka mnie gościnka więc muszę mieć miejsce w brzuszku :lol:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

:lol: :lol: ja łasuch jestem :) uwielbiam wszystko co słodkie :) u mnie pomidorowa z makaronem na życzenie synka
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Cześć dziewczynki.
To i jak się przyłączę do kawusi, do tego mam murzynka więc jesli któraś ma ochotę to zapraszam :drinkwine załóżmy że to są czerwone kubki z kawą :)
Dziś na obiadek u mnie pieczony kurczak a do tego ziemniaczki i surówka z marchewki i jabłka.
Pogoda dziś brzydka, siąpi mżawka, słońce schowane gdzieś głęboko w chmurach.
Halinko zauważyłaś że już jesteś Fajna kobietka a nie Miła? Muszę Cię gonić bo już ho, ho mnie daleko przegoniłaś :)
To już rok jak Twoja mama nie żyje... ale ten czas leci....
Jak to było, Kasia mówila że jest od Ciebie 12 cm niższa czy wyższa?
Wczoraj pojechaliśmy do Gdyni ja do mojej przyjaciółki a maż do swojego kolegi, potem po niego pojechałam i jeszcze wstąpiliśmy do Tesco bo całodobowe i gdybym wiedziała że sama się będę musiała obsłużyć w kasie to wcale bym tam nie jechała. Co za głupia maszyna, jak nie wzięłam towaru ze strefy pakowania to coś tam gadała i nie chciała mi skasować pieniędzy to już chciałam iść bez płacenia, bo skoro nie chce to nie.
Myszko, widzę że Twój synuś tak jak mój lubi zupę pomidorową :cooking Ale chyba wszystkie dzieci lubią, nie? U nas właśnie dawno nie było... trzeba by było ugotować.
Kasiunia biedaczka nam teraz zniknęła, nie ma ochoty do nas pisać i wcale się nie dziwię....
Awatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
Posty: 2290
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 10:24 am

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: hurri »

łooooo .... murzynek ! zaśliniłam klawiaturę.


U nas właśnie słonko wyszło, niby 20 stopni na termometrze,m ale nie odczułam tego na balkonie.

Drzewka liście pogubiły , ehhhhhhh Zaraz będzie koniec pięknej jesieni :(
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Zrobiłam murzynka bo dawno nie miałam i to ciasto szybko ukręcone ale tak naprawdę to lubię mokre ciasta, najlepiej z kremem budyniowym.
Jakoś ostatnio nie mam weny do pieczenia ciast. Chciałabym coś nowego, szukam w necie inspiracji ale jakoś nic z tego nie wychodzi.
Jak zrobiłam cappucino to w dwa dni blachy nie było... mniam.....
Zjadłabym tiramisu, pamiętam ten smak jak kiedyś ciocia czasem przywoziła ale musiałabym mieć naprawdę dobry sprawdzony przepis żeby tego nie sknocić bo jednak do tanich to ciasto nie należy...
U nas niby 13 stopni, za ciepło nie jest.
No tak, liście opadają, u nas to tak jeszcze połowa się trzyma na drzewach, najgorzej jak spadają na ulicę a jeszcze deszcz popada, to aż strach mocniej docisnąć gaz, gorzej jak zimą...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Ja murzynka to w mikrofali na szybko robię :)3 minutki i murzynek gotowy do kawusi :)

No mój kocha zupę pomidorowa mogła by być codziennie na obiad :)
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

W mikrofali mówisz? Nie słyszałam jeszcze aby ktoś tam piekł ciasto :cooking Ale my i tak jej nie mamy więc zostaje tradycyjnie piekarnik.
Mój codziennie mógłby jeść pizzę...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

ja swojemu robie pizze na patelni zjada się asz miłło
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Wróciłam z imienin objedzona , jadłam smaczny serniczek,były trzy sałatki , wspaniała nalewka wiśniowa własnej roboty , więc siedzę objedzona jak bąk :woman:
Myszko ja tez robię pizzę na patelni , mam taka specjalna pokrywę , ale jak nas jest więcej to już muszę robić w piekarniku na dużej blaszce , formuję wtedy takie okrągłe placuszki i każdy ma swoją , na jednej mieszczą się cztery pizzerki :happy
Agnieszko , nawet nie zauważyłam że awansowałam , czyli tutaj są awanse???? Widzisz Agnieszko czas szybko leci , w środę będzie rocznica , żal nadal wielki , a dzisiaj dowiedziałam się o śmierci córki mojej znajomej , najpierw pochowała męża , później chyba dziesięć lat temu syna który zginął w wypadku samochodowym po pijaku a dzisiaj zmarła jej córka . :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Podałam przepis w gotowaniu chyba na to ciacho z mikrofali


Współczuję Malinko z powodu śmierci córki koleżanki (*)
Ja robię na patelni ale na bazie grubego naleśnika ,w którego wkładam szynkę ,cebulkę,pieczareczki itd.zapiekam go z 1 strony potem przerzucam na druga stronę i gotowe ,posypuję startym serem który się rozpuszcza pod wpływem gorącego naleśnika do tego ketchup.szybko i bardzo smaczne

Malinko i (*) dla mamusi Twojej,u mnie rocznica tatusia już 7 będzie w czerwcu
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko , dziękuję za współczucia , takie jest życie rodzimy się żeby później umrzeć , jedni wcześniej drudzy później , tylko ciężko nam żyjącym się z tym pogodzić , moi rodzice zmarli w październiku , tatko 30 października (12 l ) a mamcia 23 października teraz rocznica . :cry:
Fajny masz ten przepis na tą pizzę , ja robię drożdżową ale ta twoja to super dla dzieci , muszę ją sobie zapisać
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy nadejdzie nasz czas,
Mój mały zajada się ta pizzą że szok :) mniej roboty też przy niej przy drożdzowej
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko szukałam twojego przepisu na murzynka w mikrofali i nie widzę :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Malinko proszę bardzo przepisik :)

4lyzki maki
4lyzki cukru
1lyzka kakao
3lyzki oleju
3lyzki mleka
szczypta proszku do pieczenia
1jajko
wymieszac w naczyniu żarodpornym (mała miska)dodać orzechy wiórki co komu sie podoba wsadzić do mikrofali na 3 minuty i gotowe

smacznego
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Dziękuję , fajny przepis , w tygodniu zrobię bo na jutro mam serniczek który dzisiaj dostałam
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

smacznego :) dobre jak niezapowiedzianych gości mamy i nic słodkiego do kawy w domku nie ma
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 0 gości