Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dzień bry dziewczynki
czas na kawkę wstawać :wazzuup :wazzuup
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Witam ,
Kawka jest już mi podana , więc się dołączam do wspólnego picia , a do tego towarzyszą mi ciasteczka orzechowe , więc cieszę się bardzo bo radość jest większa
Pogoda nawet względna , po obiedzie idę na imieniny do Uli , znowu będą pokusy i boczki mi się zwiększą

Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Mogę się dołączyć do kawki ?! 
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Oczywiście,
będzie nam się lepiej pilo , zawsze w większym gronie jest weselej . 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
dziękuję
pyszna kawka ....
nie lubię niedziel
wiecie ?
pyszna kawka ....
nie lubię niedziel
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
O! A dlaczego ????Niedziela to błogie lenistwo , 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Nie dla wszystkich, niektórzy np. do pracy muszą iść .....
WIęc i ja nie mam błogiego lenistwa, bo muszę zachrzaniać z obiadem
WIęc i ja nie mam błogiego lenistwa, bo muszę zachrzaniać z obiadem
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
To i ja się do kawusi dołącze i do tych pysznych ciasteczek 
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Kawka wypita , ale ciasteczek zostało i mogę podesłać
Obiadek się gotuje , od wczoraj mam mięsko a dzisiaj tylko ziemniaczki , marchewka z groszkiem i robione przeze mnie buraczki . Zupki nie gotuje bo czeka mnie gościnka więc muszę mieć miejsce w brzuszku 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Cześć dziewczynki.
To i jak się przyłączę do kawusi, do tego mam murzynka więc jesli któraś ma ochotę to zapraszam
załóżmy że to są czerwone kubki z kawą 
Dziś na obiadek u mnie pieczony kurczak a do tego ziemniaczki i surówka z marchewki i jabłka.
Pogoda dziś brzydka, siąpi mżawka, słońce schowane gdzieś głęboko w chmurach.
Halinko zauważyłaś że już jesteś Fajna kobietka a nie Miła? Muszę Cię gonić bo już ho, ho mnie daleko przegoniłaś
To już rok jak Twoja mama nie żyje... ale ten czas leci....
Jak to było, Kasia mówila że jest od Ciebie 12 cm niższa czy wyższa?
Wczoraj pojechaliśmy do Gdyni ja do mojej przyjaciółki a maż do swojego kolegi, potem po niego pojechałam i jeszcze wstąpiliśmy do Tesco bo całodobowe i gdybym wiedziała że sama się będę musiała obsłużyć w kasie to wcale bym tam nie jechała. Co za głupia maszyna, jak nie wzięłam towaru ze strefy pakowania to coś tam gadała i nie chciała mi skasować pieniędzy to już chciałam iść bez płacenia, bo skoro nie chce to nie.
Myszko, widzę że Twój synuś tak jak mój lubi zupę pomidorową
Ale chyba wszystkie dzieci lubią, nie? U nas właśnie dawno nie było... trzeba by było ugotować.
Kasiunia biedaczka nam teraz zniknęła, nie ma ochoty do nas pisać i wcale się nie dziwię....
To i jak się przyłączę do kawusi, do tego mam murzynka więc jesli któraś ma ochotę to zapraszam
Dziś na obiadek u mnie pieczony kurczak a do tego ziemniaczki i surówka z marchewki i jabłka.
Pogoda dziś brzydka, siąpi mżawka, słońce schowane gdzieś głęboko w chmurach.
Halinko zauważyłaś że już jesteś Fajna kobietka a nie Miła? Muszę Cię gonić bo już ho, ho mnie daleko przegoniłaś
To już rok jak Twoja mama nie żyje... ale ten czas leci....
Jak to było, Kasia mówila że jest od Ciebie 12 cm niższa czy wyższa?
Wczoraj pojechaliśmy do Gdyni ja do mojej przyjaciółki a maż do swojego kolegi, potem po niego pojechałam i jeszcze wstąpiliśmy do Tesco bo całodobowe i gdybym wiedziała że sama się będę musiała obsłużyć w kasie to wcale bym tam nie jechała. Co za głupia maszyna, jak nie wzięłam towaru ze strefy pakowania to coś tam gadała i nie chciała mi skasować pieniędzy to już chciałam iść bez płacenia, bo skoro nie chce to nie.
Myszko, widzę że Twój synuś tak jak mój lubi zupę pomidorową
Kasiunia biedaczka nam teraz zniknęła, nie ma ochoty do nas pisać i wcale się nie dziwię....
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
łooooo .... murzynek ! zaśliniłam klawiaturę.
U nas właśnie słonko wyszło, niby 20 stopni na termometrze,m ale nie odczułam tego na balkonie.
Drzewka liście pogubiły , ehhhhhhh Zaraz będzie koniec pięknej jesieni
U nas właśnie słonko wyszło, niby 20 stopni na termometrze,m ale nie odczułam tego na balkonie.
Drzewka liście pogubiły , ehhhhhhh Zaraz będzie koniec pięknej jesieni
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Zrobiłam murzynka bo dawno nie miałam i to ciasto szybko ukręcone ale tak naprawdę to lubię mokre ciasta, najlepiej z kremem budyniowym.
Jakoś ostatnio nie mam weny do pieczenia ciast. Chciałabym coś nowego, szukam w necie inspiracji ale jakoś nic z tego nie wychodzi.
Jak zrobiłam cappucino to w dwa dni blachy nie było... mniam.....
Zjadłabym tiramisu, pamiętam ten smak jak kiedyś ciocia czasem przywoziła ale musiałabym mieć naprawdę dobry sprawdzony przepis żeby tego nie sknocić bo jednak do tanich to ciasto nie należy...
U nas niby 13 stopni, za ciepło nie jest.
No tak, liście opadają, u nas to tak jeszcze połowa się trzyma na drzewach, najgorzej jak spadają na ulicę a jeszcze deszcz popada, to aż strach mocniej docisnąć gaz, gorzej jak zimą...
Jakoś ostatnio nie mam weny do pieczenia ciast. Chciałabym coś nowego, szukam w necie inspiracji ale jakoś nic z tego nie wychodzi.
Jak zrobiłam cappucino to w dwa dni blachy nie było... mniam.....
Zjadłabym tiramisu, pamiętam ten smak jak kiedyś ciocia czasem przywoziła ale musiałabym mieć naprawdę dobry sprawdzony przepis żeby tego nie sknocić bo jednak do tanich to ciasto nie należy...
U nas niby 13 stopni, za ciepło nie jest.
No tak, liście opadają, u nas to tak jeszcze połowa się trzyma na drzewach, najgorzej jak spadają na ulicę a jeszcze deszcz popada, to aż strach mocniej docisnąć gaz, gorzej jak zimą...
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja murzynka to w mikrofali na szybko robię :)3 minutki i murzynek gotowy do kawusi 
No mój kocha zupę pomidorowa mogła by być codziennie na obiad
No mój kocha zupę pomidorowa mogła by być codziennie na obiad
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
W mikrofali mówisz? Nie słyszałam jeszcze aby ktoś tam piekł ciasto
Ale my i tak jej nie mamy więc zostaje tradycyjnie piekarnik.
Mój codziennie mógłby jeść pizzę...
Mój codziennie mógłby jeść pizzę...
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
ja swojemu robie pizze na patelni zjada się asz miłło
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Wróciłam z imienin objedzona , jadłam smaczny serniczek,były trzy sałatki , wspaniała nalewka wiśniowa własnej roboty , więc siedzę objedzona jak bąk
Myszko ja tez robię pizzę na patelni , mam taka specjalna pokrywę , ale jak nas jest więcej to już muszę robić w piekarniku na dużej blaszce , formuję wtedy takie okrągłe placuszki i każdy ma swoją , na jednej mieszczą się cztery pizzerki
Agnieszko , nawet nie zauważyłam że awansowałam , czyli tutaj są awanse???? Widzisz Agnieszko czas szybko leci , w środę będzie rocznica , żal nadal wielki , a dzisiaj dowiedziałam się o śmierci córki mojej znajomej , najpierw pochowała męża , później chyba dziesięć lat temu syna który zginął w wypadku samochodowym po pijaku a dzisiaj zmarła jej córka .
Myszko ja tez robię pizzę na patelni , mam taka specjalna pokrywę , ale jak nas jest więcej to już muszę robić w piekarniku na dużej blaszce , formuję wtedy takie okrągłe placuszki i każdy ma swoją , na jednej mieszczą się cztery pizzerki
Agnieszko , nawet nie zauważyłam że awansowałam , czyli tutaj są awanse???? Widzisz Agnieszko czas szybko leci , w środę będzie rocznica , żal nadal wielki , a dzisiaj dowiedziałam się o śmierci córki mojej znajomej , najpierw pochowała męża , później chyba dziesięć lat temu syna który zginął w wypadku samochodowym po pijaku a dzisiaj zmarła jej córka .
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Podałam przepis w gotowaniu chyba na to ciacho z mikrofali
Współczuję Malinko z powodu śmierci córki koleżanki (*)
Ja robię na patelni ale na bazie grubego naleśnika ,w którego wkładam szynkę ,cebulkę,pieczareczki itd.zapiekam go z 1 strony potem przerzucam na druga stronę i gotowe ,posypuję startym serem który się rozpuszcza pod wpływem gorącego naleśnika do tego ketchup.szybko i bardzo smaczne
Malinko i (*) dla mamusi Twojej,u mnie rocznica tatusia już 7 będzie w czerwcu
Współczuję Malinko z powodu śmierci córki koleżanki (*)
Ja robię na patelni ale na bazie grubego naleśnika ,w którego wkładam szynkę ,cebulkę,pieczareczki itd.zapiekam go z 1 strony potem przerzucam na druga stronę i gotowe ,posypuję startym serem który się rozpuszcza pod wpływem gorącego naleśnika do tego ketchup.szybko i bardzo smaczne
Malinko i (*) dla mamusi Twojej,u mnie rocznica tatusia już 7 będzie w czerwcu
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko , dziękuję za współczucia , takie jest życie rodzimy się żeby później umrzeć , jedni wcześniej drudzy później , tylko ciężko nam żyjącym się z tym pogodzić , moi rodzice zmarli w październiku , tatko 30 października (12 l ) a mamcia 23 października teraz rocznica .
Fajny masz ten przepis na tą pizzę , ja robię drożdżową ale ta twoja to super dla dzieci , muszę ją sobie zapisać
Fajny masz ten przepis na tą pizzę , ja robię drożdżową ale ta twoja to super dla dzieci , muszę ją sobie zapisać
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy nadejdzie nasz czas,
Mój mały zajada się ta pizzą że szok
mniej roboty też przy niej przy drożdzowej
Mój mały zajada się ta pizzą że szok
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko szukałam twojego przepisu na murzynka w mikrofali i nie widzę 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Malinko proszę bardzo przepisik 
4lyzki maki
4lyzki cukru
1lyzka kakao
3lyzki oleju
3lyzki mleka
szczypta proszku do pieczenia
1jajko
wymieszac w naczyniu żarodpornym (mała miska)dodać orzechy wiórki co komu sie podoba wsadzić do mikrofali na 3 minuty i gotowe
smacznego
4lyzki maki
4lyzki cukru
1lyzka kakao
3lyzki oleju
3lyzki mleka
szczypta proszku do pieczenia
1jajko
wymieszac w naczyniu żarodpornym (mała miska)dodać orzechy wiórki co komu sie podoba wsadzić do mikrofali na 3 minuty i gotowe
smacznego
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dziękuję , fajny przepis , w tygodniu zrobię bo na jutro mam serniczek który dzisiaj dostałam
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
smacznego
dobre jak niezapowiedzianych gości mamy i nic słodkiego do kawy w domku nie ma
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość