Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Co Ty mówisz... Boże, jaką traumę to dziecko przeszło.... Bo normalnie w wieku 8 lat nie pamięta się rzeczy sprzed 5 lat.... Mój syn nie pamięta np jak mieszkaliśmy w poprzednim domu (a są w jednym wieku). Więc TO faktycznie musiało mu się tak mocno utrwalić w psychice że to pamięta...
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Oj bardzo ciężko mi się teraz skupić , u nas kary są za niskie więc coraz częściej o takich sprawach się słyszy , dobrze że ten twój obecny jest inny , może i dziecko
zaufa mu .
trzeba sprawdzać zawsze czy zapisane są posty .
zaufa mu .
trzeba sprawdzać zawsze czy zapisane są posty .
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
pamieta i do tego na tyle to mu tak utknęło w tej małej główce że kiedys mojej córce nogi nożem pocioł jak dostał ataku furii
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Kasia nam zaginęła , znowu chyba sprząta .
Myszko co na to psycholog ???
Myszko co na to psycholog ???
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
że z czasem mały nauczy sie panowac nad sobą ,ale to zostanie w nim do końca życia więc młody znęcał się nad siostrą młodszą swoją
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
O matko.... straszne.... chciał wyładować na niej swoją złość, bezsilność.... nadal dostaje takie ataki?myszka28 pisze:pamieta i do tego na tyle to mu tak utknęło w tej małej główce że kiedys mojej córce nogi nożem pocioł jak dostał ataku furii
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
czasami się zdarzają ale na szczęście co raz rzadziej ale są ,jak go prowadze do szkoły to z duszą na ramieniu aby w szkole nie dostał ataku furii
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dziewczyny, przepraszam że w takim momencie ale muszę konczyć...
Nie wiem czy dziś zasnę po tej naszej rozmowie....
Do "zobaczenia" jutro.
Myszunia trzymaj się i z całego serca życzę Ci sił do walki o synka a jemu aby powrócił do pełni zdrowia
Nie wiem czy dziś zasnę po tej naszej rozmowie....
Do "zobaczenia" jutro.
Myszunia trzymaj się i z całego serca życzę Ci sił do walki o synka a jemu aby powrócił do pełni zdrowia
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
trzymaj się kochana :)spij spokojnie nic się już złego nie dzieje
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko a ty widujesz jego rodziców , co oni na to pobicie ??? no ciężko mi to wszystko zrozumieć ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Niestety nie widuję ich oni nic na to jeszcze była pretensja że w gazecie o tym pisali i w telewizji było ale ja nie miałam na to wpływu co gazety piszą bo szpital musi zawiadamiać ponoć media aby przestrzegac ludzi .tak mi ordynator tłumaczył bo ja nie wyraziłam na nic zgody a i tak poszło w świat ,więc póki mały w szpitalu był to pielegniarki wyprowadzały mnie innym wyjściem aby nie rzucali na mnie z lawina pytań
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Więc z daleka od nich bo są też nic nie warci , Myszko a tego swojego lubego dobrze poznałaś ,żeby znowu ci krzywdy nie zrobił , musisz teraz być ostrożna , tak pytam bo piszesz że on tez po przejściach , Boże co za świat , jaki to człowiek potrafi być okrutny .Uściskaj Tomusia ode mnie , to dziecko musi teraz mieć wiele serca i dobroci 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
i drugi artykuł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja bym wystąpiła o odszkodowanie za to pobicie i obciążyła kosztami leczenia , pomimo że siedzi to rodzice jego powinni za to zapłacić a on później niech się rozlicza .A ten obecny nie pije ??? bo to całe nieszczęście ta wóda ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
obecny raz na jakis czas piwo wypije ale nie więcej .jak by pił nie związałabym się z nim . niestać mnie na prawnika byłam po poradę kiedyś ale prawnik mi powiedział że to ryzykowna gra bo można przegrać ze wzgklędu na to że został ukarany pozbawieniem wolności bez możliwości wcześniejszego wyjścia na wolnośc.
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A co to ma wspólnego , odsiedzi ale odszkodowanie powinien zapłacić , może przy sądach są bezpłatne porady , popytaj się , może gdzieś na forach dostaniesz porady , poszperaj trochę na internecie .
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
chodziłam pytałam ale kazdy mówi że to sa cieżkie sprawy do wygrania
porady udzielaja darmo ale nikt nie napisze pozwu i nie przyjdzie mnie reprezentować za darmo na rozprawe
porady udzielaja darmo ale nikt nie napisze pozwu i nie przyjdzie mnie reprezentować za darmo na rozprawe
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No ja się nie znam , nawet nie mam kogoś żeby się popytać , kurcze no musi coś być , przecież nie może tak być żebyś ty musiała ponosić koszty leczenia przez tego świrusa , Mąż podał mi lampeczkę koniaczku na rozgrzewkę , Jutro już piątek , koniec tygodnia , czas tak szybko leci , życie upływa ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
ja tak chodziłam 5 lat i wkoncu dałam na spokój sobie.
Ależ ty masz dobrego mężusia dba o Ciebie:)
Ależ ty masz dobrego mężusia dba o Ciebie:)
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Tak myszko nie narzekam , wieczorkiem często sobie pijemy po koniaczku , mojego męża nigdy nie widziałam pijanego , ma swoje zasady , i to mnie bardzo cieszy ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
ja swojego widziałam raz na kawalerskim u przyjaciela jak juz chodził na czterech to mysleliśmy żę się posikamy ze śmiechu,na szczęście wszystko z kultura się odbywało
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No wódka czasami odbiera rozum , robi się różne rzeczy , mój zawsze miał taka zasadę że po trzech kieliszkach wywracał kieliszek do góry dnem i to oznaczało koniec , w naszym towarzystwie było to znane więc nikt już nie namawiał
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
oni wódki nie pili tylko whisky i tak sie ululali nam że hej
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko będę uciekać , rano muszę jechać na targ po jajeczka od kurek szczęśliwych , utul swojego syneczka , życzę ci słodkich snów . Dobranoc 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dobranoc Malino
spokojnej nocy
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości