Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 21:30

Halinko, same straszne wieści.... A co tej córce było? Chorowała?
W środę zapalimy symboliczny znicz dla Twojej mamy....
To mówisz najedzona jak bąk :happy tylko uważaj żebyś znowu nie dostała tej niestrawności... serniczka własciwie już jakiś czas nie jadłam, jak teściowa się nauczyła go piec to piekła co tydzień a teraz ostatnio ja piekę ciasta (czyli jak dawniej).

Myszko, szkoda że nie mam mikrofali ale muszę ten przepis podać mojej przyjaciółce żeby go wypróbowała bo ona to też taka cukierniczka z zamiłowania :cooking
Ta pizza to składniki jak normalny naleśnik? Ale chyba cukru wtedy się nie daje, nie? U mojego synka to by była ograniczona wersja bo bez cebuli, pieczarek... tylko szynka, kukurydza i ser. Ja to robię pizzę drożdżową i na dużej blasze w piekarniku bo u nas więcej osób (mieszkamy z teściami).
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 21:33

Tak zamiast cukru daje się troszkę soli :) i ciasto jak na normalne naleśniki tyle że grubsze się smaży aby składniki się wtopiły w ciasto, a ja dostałam przepis od koleżanki jak kiedys zaleciałam z niezapowiedzianą wizytą do niej na kawe i zrobiła nam do kawy takie ciacho
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 21:39

Agnieszko , dziękuje za pamięć , :kiss2
Ta kobieta chorowała , miała raka , ważyła tylko 35 kg , tak okropnie schudła , była bardzo ładną kobietą , mieszkała we Wrocławiu ale prawdopodobnie będzie chowana tutaj u nas . To była siostra mojej kuzynki męża ,moja Ula to co raz ma inny przepis i wiecznie nas zaskakuje , dla Adasia zrobiła ciasteczka z płatków owsianych z orzechami , migdałami żurawiną , Jutro idę na badania do kardiologa , ciekawa jestem jakie będą wyniki

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 21:41

oj ja to swoje badania źle wspominam bo jak kardiolog podszedł to miał mine słaba i oznajmił mi tak:
Ma pani puls i ciśnienie jak 70 latka która właśnie umiera ,myślałam że żartuje a ja ciśnienie miałam 60/30 to lekarz zapytał czy dobrze się czuję
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 21:44

35 kilo? To sobie wyobrażam bo Marcel waży 33.... a ona przecież była wyższa od niego...
U mnie nie zapowiada się na razie żadna impreza żebym mogła coś dobrego pojeść. Najprędzej imieniny teściowej 12 listopada no ale ciasto będzie takie jakie ja upiekę więc niespodzianki nie będzie ;)

Muszę raz zrobić Marcelowi taką pizzę... no i sama też zjem tyle że najpierw usmażę grzybki leśne z cebulką i sobie dodam je do tej pizzy. A przyprawę do pizzy też dajesz? Albo chociaż samo oregano?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 21:46

Nie nic nie daje żadnych przypraw :)ale można każdy jak lubi niech robi :)

Faktycznie 35kg to bardzo mało jak na osobę dorosła heh te nasze życie jest kruche
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 21:49

60/30??? A co Ci było że miałaś takie ciśnienie? No faktycznie jakbyś już umierała.... Tak samo od siebie miałaś takie niskie?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 21:56

Ja zawsze mam niskie ciśnienie mam zdiagnozowane HIPOTOMIA I TACHYKARDIE ZATOKOWA
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 22:04

Ja zawsze miałam górną granicę niskiego, wtedy w ciąży urosło mi do "normy" i teraz mam już normalne, książkowe :)
I pewnie jak na dworze spada ciśnienie to boli Cię głowa?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 22:05

Boli to mało powiedziane od razu wymiotuje jak tylko ciśnienie mi schodzi 60/50 od razu wymioty
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 22:07

U mnie to ciśnienie jest 130/75 ale tętno zawsze wysokie bo 87 i to jest ten problem. Niekiedy mi na ciśnieniomierzu wyskakuje arytmia

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 22:08

Moja babcia miała ostatnio tak wysokie że u lekarza dostała tabletkę i kazali jej siedzieć aż spadnie.... nie pamiętam dokładnie jakie ale to drugie było coś w granicy 190
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 22:11

Ja tylko w ciąży miałam idealne a tak to zawsze cierpię a na jesieni to już w ogóle jest masakra jakaś
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 22:13

Ja pamiętam kiedyś jak miałam niższe to każdy skok ciśnienia objawiał się bólem głowy.... i to takim porządnym...
Myszko, ale my skaczemy po watkach, musimy sobie sprawić :auto żeby nadążyć :happy
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 22:14

Ja teraz w międzyczasie zamówiłam w aptece DOZ leki i suplementy , znowu ponad 100 zł . przez internet jest taniej , odbiór za dwa dni :kiss2 Jutro nadejdzie paczka z Tchibo , zamówiłam sobie biustonosz i już na Mikołaja dla dorosłych jonizator do samochodu . Teraz dostałam wiadomość że jutro będzie kurier

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 22:15

czas leci stanowczo za szybko ani sie obejrzymy a tu już będzie 50+vat

no ja na mikołaja muszę grzecznie zaczekać najpierw poczekam na urodzinowe prezenty :P
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 22:18

Ja muszę już zbierać bo osób mam dużo do obdarowania , więc już zaczynam bo później bym padła finansowo i psychicznie :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 22:19

Kurierem to jest błyskawiczna przesyłka...
Muszę już kończyć bo mąż chce spać a ja z laptopem z łózku leżę....
A jeszcze bym pogadała bo w dzień nikogo nie ma na forum a wieczorem jak ktoś jest to ja muszę znikać :(
A nie chce mi się iść z kompem do innego pokoju... za wygodna jestem...

Dobrze że już robisz prezenty bo potem będzie gonitwa a Ty będziesz sobie spokojnie siedzieć w domku :) No i finansowo też wielka ulga. Ja może coś z kwiaciarni dam, zależy co mi zostanie... Jakieś świeczki czy świeczniki...

Ostatnio edytowano 20 paź 2013, o 22:23 przez Culagula, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 20 paź 2013, o 22:21

ja na szczęście prezentów mało do kupowania mam :)

ja jestem w ciągu dnia to przeważnie sama jestem na forum to spokojnej nocy ja też za raz do wyrka bo rano trzeba wstać
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 22:25

Mój mały jutro ma na 9.50 więc nie muszę wstawać o 7, może do 8 uda mi się pospać.... tylko że mój zegar w podświadomości i tak nastawiony jest na 7... nawet dziś, a dopiero przed 1 szłam spać bo po północy wróciliśmy z Gdyni.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 22:26

Agnieszko ja w aptece odbieram na miejscu , nic za przesyłkę nie płace a w tchibo to czekam aż jest dostawa za darmo i wtedy zamawiam .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 paź 2013, o 22:29

Ja w tchibo jeszcze nic nie zamawiałam, nawet nie patrzyłam co oni tam mają, muszę jutro wejść.
Kiedyś dużo kupowałam na allegro.... A potem przestałam...
No dobra, lecę spać, dobranoc dziewczynki :zzzz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 20 paź 2013, o 22:35

Ja tam dopiero od niedawna kupuje może od roku , moja Ula dużo tam kupuje , ja teraz w ubiegłym miesiącu zamówiłam od nich elektryczną wyciskarkę do soku ,
Dobranoc i do jutra , :kiss2

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 21 paź 2013, o 08:21

Cześć laseczki
Ja tylko na chwilkę się przywitać bo trzeba się szykować do pracy.
Chociaż jak widzę tą pogodę to wiem że ruchu dziś nie będzie, no chociaż jest Urszuli to może, może.... Cięte kwiaty ładnie mi zeszły w sobotę, zostały tylko te co jeszcze się trzymają od Dnia Nauczyciela, no ale mam sporo doniczkowych kwitnących to niech je kupują bo muszę je sprzedać.
Wczoraj dzwoniła do mnie babka która otwiera kwiaciarnię i pytała o meble ale ja muszę dziś do niej zadzwonić to może moje wazony by wzięła, materiały, wstążki itd...
No i wszystkie kartki bo kartek mam dużo.... jeszcze nawet walentynkowe czy na Dzien Babci, ja już ich nie sprzedam a ona już niedługo tak..
No dobra, uciekam się szykować.
Miłego dnia :serca
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 paź 2013, o 10:20

Witam :kwiatek . U nas jest bardzo ładnie , słoneczko świeci , nawet mój mąż zanim pojechał po samochód do garażu to zrobił rundę rowerem do piekarni po świeży chlebek i dopiero wyruszył do garażu :auto
Agnieszko a może dogadaj się z kimś kto ma kwiaciarnię że dasz kartki w komis , a on jak sprzeda to ci kasę odda ,bo szkoda tego towaru .
Zapraszam na kawkę bo już moja stoi na stole tylko jeszcze serniczek sobie ukroję żeby było mi weselej :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]