W środę zapalimy symboliczny znicz dla Twojej mamy....
To mówisz najedzona jak bąk
Myszko, szkoda że nie mam mikrofali ale muszę ten przepis podać mojej przyjaciółce żeby go wypróbowała bo ona to też taka cukierniczka z zamiłowania
Ta pizza to składniki jak normalny naleśnik? Ale chyba cukru wtedy się nie daje, nie? U mojego synka to by była ograniczona wersja bo bez cebuli, pieczarek... tylko szynka, kukurydza i ser. Ja to robię pizzę drożdżową i na dużej blasze w piekarniku bo u nas więcej osób (mieszkamy z teściami).
