Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Hej hej kobietki ja dziś cały dzień zabiegana jestem ,teraz rzucam się na gary bo trzeba obiad zjeść
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Halinko, w komis to bym się bała że ktoś je weźmie i tyle go będę widziała.... Ja chcę je sprzedać razem ze stojakiem, już dwie osoby mam na stojak chętne to może uda mi się kartki też im wcisnąć... po niższej cenie aby w ogóle się ich pozbyć...
Mówisz że u Was ładnie? U nas tak lało że nawet mąż zawiózł Marcela do szkoły bo po co chłopak miał siedzieć w szkole w mokrych spodniach...
Ludzi w sumie było mało ale sprzedałam dziś głównie znicze
Jutro będę miała nową dostawę bo najlepiej schodzą takie złote, dość duże a u mnie po 3,50. Normalnie idą jak świeże bułeczki.
Dziś mi się upiekło bo koleżanka zawozi chłopaków na trening. Nie chce mi się tam jeździć i stać godzinę i czekać aż skończą... Do tej pory ja jeździłam a teraz koleżanka pojedzie...ufff.
Mówisz że u Was ładnie? U nas tak lało że nawet mąż zawiózł Marcela do szkoły bo po co chłopak miał siedzieć w szkole w mokrych spodniach...
Ludzi w sumie było mało ale sprzedałam dziś głównie znicze
Dziś mi się upiekło bo koleżanka zawozi chłopaków na trening. Nie chce mi się tam jeździć i stać godzinę i czekać aż skończą... Do tej pory ja jeździłam a teraz koleżanka pojedzie...ufff.
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
U nas też lało i zimno jest i chyba jakaś grypa mnie pokładać zaczyna 
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dzięki babiszonki,pomału przychodzę do siebie,chociaż nie powiem odchorowałam.
Powiem wam,że się nie spodziewałam,że tak to przeżyję,ale cóż świat się kręci dalej.
Dziś był pogrzeb,całą noc lało a w dzień śliczne słoneczko i temperatura ok 20 stopni.
Ludzi na pogrzebie bardzo dużo,u nas jest zwyczaj dawania na msze za duszę osoby zmarłej i ksiądz wyczytał ok 170 intencji mszalnych.
Powiem wam,że kazanie mówił taki młody ksiądz ale tak pięknie mówił o miłości męża do żony,że ludzie w kościele płakali i to nie z przodu tylko na tyle gdzie z reguły stoją znajomi,sąsiedzi itp.
Fakt nie ma związków idealnych,ale ich związek był bliski ideału i nie chodzi o jakieś takie ciucianie tylko o to coś w oczach i taki odczuwalny wzajemny szacunek.
Teraz jak chorowała to on się pracy zwolnił,mył,przebierał karmił nosił na rękach.
Ciocia jako matka nie dawała rady psychicznie,pomagała ale mówiła że jakby nie zięć to tylko hospicjum.
Nie wiem jak to wujostwo zniesie drugie dziecko pochowali z 4 którą mieli.
Została im 2 syn alkoholik przez które mają wielkie kłopoty i zmartwienia i córka.
.............................................................................................
Myszko za to co przeszłaś,co przeszło Twoje dziecko,powinno się z automatu zasądzać odszkodowania na rzecz pokrzywdzonych i taki piiiiiiiiiiiiiiiii nie napiszę kto bo bym musiała użyć brzydkich słów powinien ciężko pracować dokąd nie zapłaci co do złotówki.
Wkurza mnie to polskie prawo,jakieś dziurawe.
.................................................................................................
Halinko też masz pogrzeb i też młoda osoba co za życie,no i jutro ciężki dzień przed Tobą ,dzień wspomnień i tych miłych i tych smutnych.
Jak ten rok szybko zleciał.
Ja w Tchibo jeszcze nic nie kupowałam ale ostatnio kupiłam parę rzeczy w takim sklepie KIK i powiem tak ceny tam ok i rozmiarówka do bardzo dużej.
Dużo fajnych ciuchów dla dzieci.
.............................................................................................
Aga gratulacje dla Marcela
A ty już pewnie odliczasz dni do końca
Jak to u mnie mówią "bogatemu to i byk się ocieli"(to w związku z dostaniem lokalu)
Ale ci zazdroszczę Tych wyjazdów do Gdyni
Jak komuś nie odpisałam to przepraszam ale wiecie jak jest
będę się poprawiać

Powiem wam,że się nie spodziewałam,że tak to przeżyję,ale cóż świat się kręci dalej.
Dziś był pogrzeb,całą noc lało a w dzień śliczne słoneczko i temperatura ok 20 stopni.
Ludzi na pogrzebie bardzo dużo,u nas jest zwyczaj dawania na msze za duszę osoby zmarłej i ksiądz wyczytał ok 170 intencji mszalnych.
Powiem wam,że kazanie mówił taki młody ksiądz ale tak pięknie mówił o miłości męża do żony,że ludzie w kościele płakali i to nie z przodu tylko na tyle gdzie z reguły stoją znajomi,sąsiedzi itp.
Fakt nie ma związków idealnych,ale ich związek był bliski ideału i nie chodzi o jakieś takie ciucianie tylko o to coś w oczach i taki odczuwalny wzajemny szacunek.
Teraz jak chorowała to on się pracy zwolnił,mył,przebierał karmił nosił na rękach.
Ciocia jako matka nie dawała rady psychicznie,pomagała ale mówiła że jakby nie zięć to tylko hospicjum.
Nie wiem jak to wujostwo zniesie drugie dziecko pochowali z 4 którą mieli.
Została im 2 syn alkoholik przez które mają wielkie kłopoty i zmartwienia i córka.
.............................................................................................
Myszko za to co przeszłaś,co przeszło Twoje dziecko,powinno się z automatu zasądzać odszkodowania na rzecz pokrzywdzonych i taki piiiiiiiiiiiiiiiii nie napiszę kto bo bym musiała użyć brzydkich słów powinien ciężko pracować dokąd nie zapłaci co do złotówki.
Wkurza mnie to polskie prawo,jakieś dziurawe.
.................................................................................................
Halinko też masz pogrzeb i też młoda osoba co za życie,no i jutro ciężki dzień przed Tobą ,dzień wspomnień i tych miłych i tych smutnych.
Jak ten rok szybko zleciał.
Ja w Tchibo jeszcze nic nie kupowałam ale ostatnio kupiłam parę rzeczy w takim sklepie KIK i powiem tak ceny tam ok i rozmiarówka do bardzo dużej.
Dużo fajnych ciuchów dla dzieci.
.............................................................................................
Aga gratulacje dla Marcela
A ty już pewnie odliczasz dni do końca
Jak to u mnie mówią "bogatemu to i byk się ocieli"(to w związku z dostaniem lokalu)
Ale ci zazdroszczę Tych wyjazdów do Gdyni
Jak komuś nie odpisałam to przepraszam ale wiecie jak jest
będę się poprawiać
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Witaj chochliku bardzo mi przykro z powodu śmierci osoby Ci bliskiej ,ale takie życie jest kruche.
Co do sytuacji mojego dziecka to ja po 5 latach zrezygnowałam z walki o odszkodowanie,najważniejsze że małemu się powoli poprawia.
Co do sytuacji mojego dziecka to ja po 5 latach zrezygnowałam z walki o odszkodowanie,najważniejsze że małemu się powoli poprawia.
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Kasienko, o tym lokalu napiszę coś więcej jak już będzie podpisana umowa a to chyba jutro....
No, do bogatych nie należę i daleko mi do takiego stanu ale ten lokal to faktycznie jakby piątka w totka.... no bo szóstka to to nie jest.
Dostajemy lokal na właśność, do tego busa i pomysl na biznes. W dodatku w mieście, na ryneczku więc nie jak tu na wsi z kwiaciarnią.... Ale czy sami w to wejdziemy czy będziemy wynajmować to jeszcze do końca nie wiemy.... Bo trzeba mieć kasę na uruchomienie...
No, do bogatych nie należę i daleko mi do takiego stanu ale ten lokal to faktycznie jakby piątka w totka.... no bo szóstka to to nie jest.
Dostajemy lokal na właśność, do tego busa i pomysl na biznes. W dodatku w mieście, na ryneczku więc nie jak tu na wsi z kwiaciarnią.... Ale czy sami w to wejdziemy czy będziemy wynajmować to jeszcze do końca nie wiemy.... Bo trzeba mieć kasę na uruchomienie...
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A co planujecie otwierać?my mieliśmy mały lokal gastronomiczny ale niestety padło wszystko za małe obroty mieliśmy i zamkneliśmy działalność.
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Powiem jak już będziemy mieli lokal.....
Kwiaciarnia to był niewypał, teraz trzeba zmienić branżę
Kwiaciarnia to był niewypał, teraz trzeba zmienić branżę
- chochlik70
- Super Gaduła
- Posty: 1465
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Aguś ale to miało być w formie żarty,przecież wiesz,że ja ci życzę 5 i 6 w totka i nawet kumulacji.
Myszko dziś to już nie wiadomo co otworzyć żeby się kręciło.
Rozumie,że odpuściłaś te starania bo to i dużo kasy trzeba i nerwów chociaż z drugiej strony nie powinno się ale cóż.
Idę poleżeć bo wypompowana jestem.
Myszko dziś to już nie wiadomo co otworzyć żeby się kręciło.
Rozumie,że odpuściłaś te starania bo to i dużo kasy trzeba i nerwów chociaż z drugiej strony nie powinno się ale cóż.
Idę poleżeć bo wypompowana jestem.
Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ja wiem kochana że życzysz mi 6 w totka a w ogóle jakby duża kumulacja była
A wtedy bym Ci trochę na konto wysłała
czytałaś pw?
czytałaś pw?
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
To fakt że nie wiadomo co otwierać tak aby nie stracić na tym.
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Wróciłam od kardiologa , o rany ile ludzi siedziało w kolejce , dobrze że ja tylko czekam 40 min , pomimo że była wyznaczona godzina , takie opóźnienie . 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Tak wszędzie jest zawsze opóźnienia jakieś są.a mój synuś przed chwilką płakał po raz 1 w życiu z powodu bólu głowy aż wymiotował,podałam leki na razie jeszcze nie działają ,mam nadzieję że działać zaczną bo jak nie to na pogotowie będę zmuszona iść.
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko ,bardzo wam współczuję , uważaj na Tomusia , oby nic złego nie było , pisz jak tylko możesz co z nim ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Malinko już lepiej mały zasypia w łóżku ale jeśli się powtórzy taki ból nie będę czekała od razu idę na pogotowie z nim,nigdy go tak główka nie bolała aby płakał i wymiotował
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko masz racje , w waszym przypadku nie można czekać , oby wszystko było dobrze , sama się wystraszyłam , obserwuj go ,zresztą ty sama wiesz co i jak .
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Jak zaśnie zabiorę do siebie do łóżka aby całą noc mieć go na oku.
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko a gorączkę ma , może się przeziębił 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No własnie nie ma ,mierzyłam mu 3 razy i ma 36,7 pytałam czy w szkole sie gdzieś nie uderzył ale mówi że nie
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Może to coś z ciśnieniem , bo chyba dzieci tez tak reagują , no już sama zachodzę w głowę , on po tym urazie może tez takie bóle mieć , 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
nigdy przedtem nie bolała go głowa na tyle aby płakał i wymiotował to jest dziwne dlatego zapytałam czy nie uderzył się w szkole gdzieś
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
To jutro idź z nim do lekarza ,nawet jak już by było dobrze, bo lepiej dmuchać na zimno
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
chyba tak zrobię żeby byc spokojną
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No aż dziwne że tak nagle go główka rozbolała, aż wymiotował... I tym bardziej że to pierwszy raz....
Faktycznie gdyby takie bóle się powtórzyły to musisz jechać na pogotowie.
Halinko a co lekarz Ci powiedział?
Faktycznie gdyby takie bóle się powtórzyły to musisz jechać na pogotowie.
Halinko a co lekarz Ci powiedział?
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Jutro pójdę z nim rano do pediatry
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość