Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.
Zablokowany
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Hej hej kobietki ja dziś cały dzień zabiegana jestem ,teraz rzucam się na gary bo trzeba obiad zjeść
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Halinko, w komis to bym się bała że ktoś je weźmie i tyle go będę widziała.... Ja chcę je sprzedać razem ze stojakiem, już dwie osoby mam na stojak chętne to może uda mi się kartki też im wcisnąć... po niższej cenie aby w ogóle się ich pozbyć...
Mówisz że u Was ładnie? U nas tak lało że nawet mąż zawiózł Marcela do szkoły bo po co chłopak miał siedzieć w szkole w mokrych spodniach...
Ludzi w sumie było mało ale sprzedałam dziś głównie znicze :) Jutro będę miała nową dostawę bo najlepiej schodzą takie złote, dość duże a u mnie po 3,50. Normalnie idą jak świeże bułeczki.

Dziś mi się upiekło bo koleżanka zawozi chłopaków na trening. Nie chce mi się tam jeździć i stać godzinę i czekać aż skończą... Do tej pory ja jeździłam a teraz koleżanka pojedzie...ufff.
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

U nas też lało i zimno jest i chyba jakaś grypa mnie pokładać zaczyna :(
Awatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
Posty: 1465
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: chochlik70 »

Dzięki babiszonki,pomału przychodzę do siebie,chociaż nie powiem odchorowałam.
Powiem wam,że się nie spodziewałam,że tak to przeżyję,ale cóż świat się kręci dalej.
Dziś był pogrzeb,całą noc lało a w dzień śliczne słoneczko i temperatura ok 20 stopni.
Ludzi na pogrzebie bardzo dużo,u nas jest zwyczaj dawania na msze za duszę osoby zmarłej i ksiądz wyczytał ok 170 intencji mszalnych.
Powiem wam,że kazanie mówił taki młody ksiądz ale tak pięknie mówił o miłości męża do żony,że ludzie w kościele płakali i to nie z przodu tylko na tyle gdzie z reguły stoją znajomi,sąsiedzi itp.
Fakt nie ma związków idealnych,ale ich związek był bliski ideału i nie chodzi o jakieś takie ciucianie tylko o to coś w oczach i taki odczuwalny wzajemny szacunek.
Teraz jak chorowała to on się pracy zwolnił,mył,przebierał karmił nosił na rękach.
Ciocia jako matka nie dawała rady psychicznie,pomagała ale mówiła że jakby nie zięć to tylko hospicjum.
Nie wiem jak to wujostwo zniesie drugie dziecko pochowali z 4 którą mieli.
Została im 2 syn alkoholik przez które mają wielkie kłopoty i zmartwienia i córka.
.............................................................................................
Myszko za to co przeszłaś,co przeszło Twoje dziecko,powinno się z automatu zasądzać odszkodowania na rzecz pokrzywdzonych i taki piiiiiiiiiiiiiiiii nie napiszę kto bo bym musiała użyć brzydkich słów powinien ciężko pracować dokąd nie zapłaci co do złotówki.
Wkurza mnie to polskie prawo,jakieś dziurawe.
.................................................................................................
Halinko też masz pogrzeb i też młoda osoba co za życie,no i jutro ciężki dzień przed Tobą ,dzień wspomnień i tych miłych i tych smutnych.
Jak ten rok szybko zleciał.
Ja w Tchibo jeszcze nic nie kupowałam ale ostatnio kupiłam parę rzeczy w takim sklepie KIK i powiem tak ceny tam ok i rozmiarówka do bardzo dużej.
Dużo fajnych ciuchów dla dzieci.
.............................................................................................
Aga gratulacje dla Marcela
A ty już pewnie odliczasz dni do końca
Jak to u mnie mówią "bogatemu to i byk się ocieli"(to w związku z dostaniem lokalu)
Ale ci zazdroszczę Tych wyjazdów do Gdyni
Jak komuś nie odpisałam to przepraszam ale wiecie jak jest
będę się poprawiać :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2 :kiss2
Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Witaj chochliku bardzo mi przykro z powodu śmierci osoby Ci bliskiej ,ale takie życie jest kruche.
Co do sytuacji mojego dziecka to ja po 5 latach zrezygnowałam z walki o odszkodowanie,najważniejsze że małemu się powoli poprawia.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Kasienko, o tym lokalu napiszę coś więcej jak już będzie podpisana umowa a to chyba jutro....
No, do bogatych nie należę i daleko mi do takiego stanu ale ten lokal to faktycznie jakby piątka w totka.... no bo szóstka to to nie jest.
Dostajemy lokal na właśność, do tego busa i pomysl na biznes. W dodatku w mieście, na ryneczku więc nie jak tu na wsi z kwiaciarnią.... Ale czy sami w to wejdziemy czy będziemy wynajmować to jeszcze do końca nie wiemy.... Bo trzeba mieć kasę na uruchomienie...
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

A co planujecie otwierać?my mieliśmy mały lokal gastronomiczny ale niestety padło wszystko za małe obroty mieliśmy i zamkneliśmy działalność.
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Powiem jak już będziemy mieli lokal.....
Kwiaciarnia to był niewypał, teraz trzeba zmienić branżę :)
Awatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
Posty: 1465
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:29 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: chochlik70 »

Aguś ale to miało być w formie żarty,przecież wiesz,że ja ci życzę 5 i 6 w totka i nawet kumulacji.
Myszko dziś to już nie wiadomo co otworzyć żeby się kręciło.
Rozumie,że odpuściłaś te starania bo to i dużo kasy trzeba i nerwów chociaż z drugiej strony nie powinno się ale cóż.
Idę poleżeć bo wypompowana jestem.
Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

Ja wiem kochana że życzysz mi 6 w totka a w ogóle jakby duża kumulacja była :) A wtedy bym Ci trochę na konto wysłała :serca
czytałaś pw?
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

To fakt że nie wiadomo co otwierać tak aby nie stracić na tym.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Wróciłam od kardiologa , o rany ile ludzi siedziało w kolejce , dobrze że ja tylko czekam 40 min , pomimo że była wyznaczona godzina , takie opóźnienie . :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Tak wszędzie jest zawsze opóźnienia jakieś są.a mój synuś przed chwilką płakał po raz 1 w życiu z powodu bólu głowy aż wymiotował,podałam leki na razie jeszcze nie działają ,mam nadzieję że działać zaczną bo jak nie to na pogotowie będę zmuszona iść.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko ,bardzo wam współczuję , uważaj na Tomusia , oby nic złego nie było , pisz jak tylko możesz co z nim ,
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Malinko już lepiej mały zasypia w łóżku ale jeśli się powtórzy taki ból nie będę czekała od razu idę na pogotowie z nim,nigdy go tak główka nie bolała aby płakał i wymiotował
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko masz racje , w waszym przypadku nie można czekać , oby wszystko było dobrze , sama się wystraszyłam , obserwuj go ,zresztą ty sama wiesz co i jak .
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Jak zaśnie zabiorę do siebie do łóżka aby całą noc mieć go na oku.
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Myszko a gorączkę ma , może się przeziębił :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

No własnie nie ma ,mierzyłam mu 3 razy i ma 36,7 pytałam czy w szkole sie gdzieś nie uderzył ale mówi że nie
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

Może to coś z ciśnieniem , bo chyba dzieci tez tak reagują , no już sama zachodzę w głowę , on po tym urazie może tez takie bóle mieć , :cry:
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

nigdy przedtem nie bolała go głowa na tyle aby płakał i wymiotował to jest dziwne dlatego zapytałam czy nie uderzył się w szkole gdzieś
Awatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
Posty: 4233
Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: malinka 61 »

To jutro idź z nim do lekarza ,nawet jak już by było dobrze, bo lepiej dmuchać na zimno
Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

chyba tak zrobię żeby byc spokojną
Awatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
Posty: 2642
Rejestracja: czw paź 03, 2013 6:56 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: Culagula »

No aż dziwne że tak nagle go główka rozbolała, aż wymiotował... I tym bardziej że to pierwszy raz....
Faktycznie gdyby takie bóle się powtórzyły to musisz jechać na pogotowie.

Halinko a co lekarz Ci powiedział?
Awatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
Posty: 1544
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 6:46 pm

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Post autor: myszka28 »

Jutro pójdę z nim rano do pediatry
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość