Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 22 paź 2013, o 20:03

U nas też cieplutko było więc wracając ze szkoły wcale się nie spieszyliśmy :)słonko grzało zero wiatru rewelacja jak na październik :) a w rosjii zima pełną gębą ponoć już.
Tomuś jutro ma angielski więc cierpliwie odrabiał lekcje sam:) jestem dumna z niego ,poprosił tylko o przeczytanie zadania i sam je wykonał :).No i jutro mamy kolejne zajęcia z logopedą .Teraz juz po kolacji w piżamce hasa o 20:00 spać idzie,przestawiam go w zasypianiu bo od listopada wracam do pracy i mały o 6:30już na świetlicy będzie,a co za tym idzie pobudka o godzinę szybciej niz do tej pory.
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 20:20

Myszko ,jak ja nie znoszę tego przestawiania godzin , zanim człowiek się przyzwyczai to tydzień co najmniej jest potrzebny ,szybko będzie ciemno i tak trzeba wytrwać aż do stycznia wtedy dzień będzie się wydłużał , Tomuś wcześnie będzie na tej świetlicy , czyli już tak wcześnie jest czynna , oj współczuję mu , no ale ważna też jest praca .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 22 paź 2013, o 21:03

Tak od 6:30 jest czynna więc 6:10 z domu musimy wyjść 6:30 jestesmy w szkole i ja o 6:40 mam autobus do pracy.kiedy wogóle czas zmieniamy?
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 21:22

Myszko w ta sobotę , już się wściekam na to , ale nic nie poradzimy , teraz to będziemy dłużej spać :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 22 paź 2013, o 21:44

Hejka,
no własnie Halinko przypomniałaś mi o zmianie czasu, pamiętałam jakiś czas temu a to już nadszedł ten czas....
U nas jak to w całej Polsce piękna pogoda, ślicznie słoneczko świeciło to i od razu ludzie powychodzili z domów, musialam dziś dokupić znicze bo trzy półki mi się opróżniły.

Myszko, daleko masz do szkoły... mój Marcel ma właściwie dwie drogi, jedną przez boisko to idzie dokładnie 3 minuty a drugą bardziej naokoło to idzie 5 minut. Nie wiem czemu nie chodzi na skróty, jak wraca to chwilę z kolegą to dookoła. W ogóle mam fajnie bo zaraz za nami jest dom sąsiadów ale po lini prostej widzę plac zabaw i boisko a zaraz za boiskiem jest szkoła. No i już od 2 klasy chodzi sam

No kurcze co za mucha lata, muszę jeszcze ją ubić.....

Halinko, weź przestać pisać takie straszne rzeczy..... Matko, co za straszne wieści.....
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 21:49

Agnieszko ja też jestem tymi wiadomościami zdołowana ale takie życie , myślę że teraz więcej ludzi zmyka na drugi świat , jest coraz gorzej , ja bym chciała mieć tylko szczęśliwe wiadomości a jednak jakoś teraz tych smutnych jest więcej , :cry:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 22 paź 2013, o 22:06

No pewnie, lepiej dowiadywać się że np ktoś urodził zdrowiutkie sliczne dzieciątko niż że ktoś umarł.....
I jeszcze w dodatku ta żona w ciąży... jak ona w takiej sytuacji musi dbać o siebie, o dziecko. Przecież czlowiek wtedy to ani o jedzeniu nie myśli ani o żadnych innych rzeczach a ona musi dbać o dzieciątko. W sumie to dobrze w tym nieszczęściu że będzie miała cząstkę tego męża.... Że on będzie "żył" w tym dziecku...

Myszko, o 6.10 już wyjść z domu... masakra.... Mnie dziś budzik budził o 7.10 a i Marcela musiałam iść budzić bo zawsze sam się budził a dziś to wszyscy spaliśmy jak zabici.

Halinko, no Kacperek ma dziewczynę... no, no.. teraz zacznie spedzać w łazience więcej czasu niż niejedna kobieta :) To jego pierwsza "miłość"?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 22:18

Tak , to jego pierwsza , nawet dziewczynka fajna , dobrze ułożona , prymuska w szkole,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 22 paź 2013, o 22:22

http://sportowalinia.futbolowo.pl/news, ... linia.html
Nowy reportaż o meczu gdzie grał Marcel.
Na koniec jesiennej tury mają 3 miejsce :polska :polska :polska

Idę spać, dobranoc i do jutra :) :zzzz
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 22:31

Agnieszko wielkie brawa fajni chłopcy , może coś z nich wyrośnie :kwiatek , będzie o nich głośno :lol: bo teraz to nasi są słabi :cry:
Dobranoc , ja też będę się już zbierała do :zzzz

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 08:39

Witajcie wczoraj padłam po prostu po nie przespanej nocy ,dziś mam nadzieje że choć troszkę odpocznę w co wątpie bo czeka mnie nalot teściowej z samego rana
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 10:37

Witam :kwiatek , Pogoda nadal piękna , od rana jest słonecznie , :lol: rano byłam w kościółku , rocznica śmierci mojej mamci , później pojechaliśmy na cmentarz zapaliliśmy znicz , postawiłam małą doniczkę chryzantem żółtych bo taki kolor moja mamcia lubiła , teraz na pomniku było pełno jest spadających liści z drzew , muszę wybrać się z większym woreczkiem żeby je pozbierać .Zapraszam na wspólne picie kawki . :kiss2
Myszko a to która teściowa ????

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 16:56

Malinko piszę teściowa moje M mama ślubu nie mamy ale z przyzwyczajenia teściowa mówię na nią :_) wyszło słonko to sprzątnęłam ogród i płot pomalowałam
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 17:09

Czyli masz z mamą swojego M dobry kontakt , to dobrze , a pomaga ci ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 23 paź 2013, o 17:57

Cześć dziewczynki,
U nas pogoda też śliczna, cieplutko chociaż dosyć wietrznie.
No i taka ładna pogoda a ludzi dziś prawie wcale... siedziałam, czytałam, nudziłam się strasznie i prawie nie zasnęłam. No masakra. Dostałam dostawę zniczy, myślałam że ludzie będę już kupować a oni mówią że dopiero muszą policzyć ile będą chcieli...
Jutro muszę jechać po kwiaty, za dużo na razie ich nie wezmę bo tylko tyle co na auto i na przyczepkę.

Halinko, znicz dla Twojej mamy [*] [*] [*] kwiatka też bym dała ale za daleko aby żywe wysłać.
Jak ten czas szybko zleciał, pamiętam jak dopiero napisalaś że umarła.

Myszko a co Ty robiłaś że masz noc nieprzespaną? Wyśpij się porządnie bo jak zaczniesz pracę to będziesz szybko wstawać.... Teściowa już przyjechała?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 18:21

nie mam właśnie z nią dobrego kontaktu ta baba to z piekła rodem jest babsko ,chociaż ostatnio się uspokoiła jak mój M jej zwrócił uwagę na to jak mnie traktuje malowałam płot pół dnia i ogarniałam 40 taczek liści z ogrodu a noc miałam nieprzespaną po tym jak małego głowa bolała i się nie wyspałam
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 18:48

Agnieszko , bardzo dziękuję , czas szybko leci , wiem że tam jest już szczęśliwa i nie zna już bólu ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 18:57

Malinko my zapaliliśmy z Tomusiem świeczkę w domku za Twoją mamusię,Tomuś powiedział że teraz aniołkom ciemno nie będzie :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 19:03

Myszko , cudowny ten Tomuś , uściskaj go , bardzo wam dziękuję . Smutne to jak z teściową nie można się porozumieć ,to po co ona do ciebie przychodzi , ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 19:05

żeby podyrygować mna ona nie prosi aby coś zrobić ona nakazuje masz dziś zrobić to czy tamto,ale od kąd mój M powiedział jej pare słów to o dziwa jest miła dla mnie i zaczęła pytać czy mogłabym coś zrobić
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 19:11

No to dobrze że twój miły stanął w twojej obronie , może ona nawet tego nie zauważała że mówiąc w ten sposób do ciebie to tobą dyrygowała , ale dobrze że coś już zrozumiała i jest poprawa , ale ty z nią chyba nie mieszkasz ???

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 19:13

Malinko na szcęście nie :) pochwalę się że Tomuś dostał 4 z czytania jestem taka dumna z niego :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 19:23

Myszko więc mu pogratuluj , :polska fajny wynik , :kiss2 dobre stopnie mobilizują dzieci do nauki , ty szczególnie musisz mu poświęcić dużo czasu ale wynik jest bardzo dobry .Gratulacje i dla ciebie , :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez myszka28 » 23 paź 2013, o 21:26

Dziękujemy staram się jak mogę by posiedział ze mną choć 5 minut i pouczył się :) Fakt że dobre oceny go motywują tym bardziej jak dzwoni mój M i go chwali za stopnie to mały aż rośnie z dumy :)
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 paź 2013, o 21:39

Myszko , wiem z obserwacji dzieci , że zawsze pochwały , dobre oceny motywują dziecko , od rana boli mnie głowa , przed chwilka zażyłam środek przeciwbólowy , nie wiem czy to nie jest skutek uboczny leku który dostałam od kardiologa , muszę zaobserwować jak będzie jutro .
Agnieszko i Kasiu wejdźcie na stary wątek bo odezwała się
ironia ..

Zrobiłam sobie kopytka , :lol: wymoczyłam , pofrezowałam i zaraz będę je smarowała kremikiem :lol:

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron