Muszę się faktycznie wziąć za siebie...
O te piątki to ja pytałam.... u nas i w ogóle na kaszubach to dalej piątki bezmięsne... tylko dzieci do I komunii i osoby starsze mogą jeść.
Wiecie co? Mam adoratora
I to z Egiptu
Na facebooku dostałam pw od jakiegoś Fuoada i napisał że jestem piękna i ekscytująca i on sobie życzy abym go zaprosiła do znajomych... Dobre, nie? Ja mu napisałam że go nie znam a nieznajomych nie zapraszam. To mi napisał że jest z Egiptu, ma 25 lat i jest prawnikiem i sobie życzy abyśmy byli przyjaciółmi :wazzuup
Ze zdjęcia to fajny facet, przystojny ale nic mu nie odpisałam, mam nadzieję że sobie daruje... Dość się naczytałam książek o muzułmanach, nie chcę mieć do czynienia z żadnym, nawet wirtualnie. A bo to wiadomo co sobie ubzdura?
Zastanawiałam się skąd on wpadł na mój trop a okazało się że mamy wspólną znajomą i musiał widzieć jak komentowałam jej zdjęcie czy post... No to powinien wiedzieć że mam męża... Ciekawe czy jeszcze napisze, ale ja chyba nie będę mu odpisywać to sobie odpuści...
