Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Agnieszko ty nie musisz używać nic do włosów w przeciwieństwie do mnie bo jesteś młoda i piękna ,
, ja mam dobry plaster i na noc bym musiała go sobie przylepić , wypróbuj APAP w plastrze , rewelacja jak dla mnie . Super że dzisiaj miałaś mega sprzedaż , aż żal tej kwiaciarni , teraz to u ciebie będzie gorący tydzień a właściwie dwa bo to WŚ
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ach, gdzie ja tam taka piękna...
daleko mi do
Co do kwiaciarni to jak jest ruch to wtedy faktycznie żal zamykać ale wiem że zaraz po WŚ będzie znowu przestój więc nie będę żałować.
Obym tylko wysprzedała znicze i chryzantemy, a najwyżej 1-go stanę pod cmentarzem i wtedy wszystko powinno pójść
A suwaczek ładnie się przesuwa 
Co do kwiaciarni to jak jest ruch to wtedy faktycznie żal zamykać ale wiem że zaraz po WŚ będzie znowu przestój więc nie będę żałować.
Obym tylko wysprzedała znicze i chryzantemy, a najwyżej 1-go stanę pod cmentarzem i wtedy wszystko powinno pójść
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A no właśnie , ten suwaczek masz piękny , masz rację że to po WŚ może już nie być takiego utargu , a pisałaś że ktoś był oglądać to pomieszczenie i co ???
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Była babka oglądać pomieszczenie ale jak jej powiedziałam prawdę o nim to raczej zrezygnowala. A w niedzielę mieli być oglądać meble ale coś tam wyszło nie tak i przyjadą w tygodniu...
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A co ona miała tam sobie zrobić , jakiś butik????
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Ona chciała też kwiaciarnię ale jej powiedziałam że jedynie w maju-czerwcu ma szansę zarobić.
Ale ja jestem zdolna... z Tobą - na forum, z Kasią - sms i jeszcze na fb z koleżanką a jednym okiem patrzę na mecz..
A widzę jak się rozpisałaś na forum, ile już masz postów, prawie mnie doganiasz
Muszę już wyłączyć kompa... Dobranoc
Ale ja jestem zdolna... z Tobą - na forum, z Kasią - sms i jeszcze na fb z koleżanką a jednym okiem patrzę na mecz..
A widzę jak się rozpisałaś na forum, ile już masz postów, prawie mnie doganiasz
Muszę już wyłączyć kompa... Dobranoc
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No tak poprzeglądałam to forum i nawet ciekawy jest , różne są tematy , tak sobie siedziałam i popisałam ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Witam .
Pogodę mamy okropna , od rana jest pochmurnie , rano pojechaliśmy do lekarza a później w odwiedziny do swata , wrócił ze szpitala więc i odwiedziny były wskazane . 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Poczekam kobitki aż mnie dogonicie z postami 
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Oj Myszko , tyle postów mamy do nadrobienia to i dużo czasu potrzeba żeby ciebie dogonić , więc nie czekaj tylko do nas piszmyszka28 pisze:Poczekam kobitki aż mnie dogonicie z postami
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszka, jak tylko buźki będziesz do nas pisać to nigdy Cię nie dogonimy
Oj, daleko nam do Ciebie ale sądząc po tym jak Halinka mnie przegoniła to jednak jest to możliwe.... Tylko Ty musialabyś na chwilę przestać pisać i poczekać na nas
Halinko, słoneczko powędrowało do mnie bo u mnie dziś ślicznie, ciepło, aż stałam sobie w progu i łapałam to sloneczko
Kasiu, Ty dziś zarobiona że do nas nie napisałaś?
Byłam dziś u mojej sąsiadeczki
, już ma dwa miesiące i tydzień, fajna taka, już się uśmiecha a jak uważnie słucha... Rośnie jak na drożdżach
A leciutka taka że nie czułam żebym coś trzymała 
Oj, daleko nam do Ciebie ale sądząc po tym jak Halinka mnie przegoniła to jednak jest to możliwe.... Tylko Ty musialabyś na chwilę przestać pisać i poczekać na nas
Halinko, słoneczko powędrowało do mnie bo u mnie dziś ślicznie, ciepło, aż stałam sobie w progu i łapałam to sloneczko
Kasiu, Ty dziś zarobiona że do nas nie napisałaś?
Byłam dziś u mojej sąsiadeczki
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
hahaha widzisz to mamy kłopot nie umiem robić na

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
No to się naucz a nam daj czas na dogonienie Cię
Albo wymyśl coś innego
Albo my nie będziemy Cię gonić a Ty pisz
Albo my nie będziemy Cię gonić a Ty pisz
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A ja od 2 listopada będę bez pracy to chyba faktycznie Cię będę gonić
No chyba że szybko coś znajdę.... ale najpierw chciałabym trochę podładować moje akumulatory.
No chyba że szybko coś znajdę.... ale najpierw chciałabym trochę podładować moje akumulatory.
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
no ja po 8 latach urlopu wracam i tez nie wiem na ile bo czeka mnie przeprowadzka do innego kraju
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
O widzę że pogaduszki trwają a ja cierpię na niestrawność , przez moje łakomstwo . Już wzięłam sobie rapacholin

Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
malinko mięty się napij :)moge podrzucić mam swoja z ogrodu ususzona 
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Halinko, czego tak się najadłaś?
Myszko a dokąd się wybierasz? Na dłużej? Na stale?
Myszko a dokąd się wybierasz? Na dłużej? Na stale?
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
na stałe do niemiec mój M już się chwalił dziś że mieszkanie załatwione już ma tylko drobny remont i będzie cudnie
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Myszko serdecznie ci dziękuję , miętę też mam , również mam dobra nalewkę z orzechów na takie dolegliwości ale rozpoczęłam od raphacholinu to tez ziołowe , 
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
A czego tak się najadłaś?
- malinka 61
- Kobietka Expert
- Posty: 4233
- Rejestracja: czw paź 03, 2013 7:25 pm
Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
Dwie kromeczki chlebka z jajeczkiem ugotowanym ,
Przy podejmowaniu decyzji, nie zważaj na innych, kieruj się głosem serca i własnym instynktem...


Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek
no u mnie po jajku też rewolucje są jestem sercowcem staram się jak najrzadziej jeść jajka
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości