ślub bez wesela?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: ślub bez wesela?

Postprzez ona31 » 6 cze 2012, o 07:45

Ja nie wyobrażam sobie ślubu bez wesela. Jak to wcześniej powiedziała shwungistka, lepiej coś zrobić i żałować, że się zrobiło, niż żałować, że się nie zrobiło. Swoją drogą to tylko jeden jedyny raz, kiedy można założyć tę długą, białą sukienkę itd. Lubię się bawić na weselach, cała rodzina taka, więc pewnie wszyscy by się zawiedli gdyby nie było wesela :)

PewnaPani.pl - moda damska i nie tylko, dla każdej kobiety
Avatar użytkownika
ona31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 21:11

Re: ślub bez wesela?

Postprzez tomk1 » 19 sty 2013, o 17:55

Ja miałem wesele ale czasem się zastanawiamc czy to na prawdę był aż taki świetny pomysł:P

Piękne suknie ślubne z najlepszych salonów.
tomk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 17:23

Re: ślub bez wesela?

Postprzez frys1 » 24 sty 2013, o 02:52

Jesli się nie ma pieniędzy to się nie robi wesela i tyle. Teraz to tyle kosztuje że masakra...

Ciekawie zredagowaneZawiadomienia ślubne idealne dla młodych
frys1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 02:43

Re: ślub bez wesela?

Postprzez chuosta » 24 sty 2013, o 14:41

No cóż to ciężki temat, zwłaszcza teraz gdzie jest u nas dosyć duże bezrobocie i ciężko z pracą. Niemniej jednak uważam, że powinno się zorganizować jakieś wesele. Nawet takie małe, skromne na kilka osób, ale trzeba jakoś zapamiętać ten dzień.
chuosta
 

Re: ślub bez wesela?

Postprzez tasiaka » 25 sty 2013, o 19:13

U mnie wesela nie będzie, jedynie obiad. Ani ja ani mój ukochany nie chcemy i nie lubimy być w centrum uwagi. Zamiast tego pojedziemy w podróż marzeń. Jeśli komuś się to nie podoba, to już nie mój problem
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: ślub bez wesela?

Postprzez pisanka » 25 mar 2013, o 14:40

My nie lubimy wesel i dlatego robimy tylko obiad dla rodziny, a dla znajomych imprezę. Z góry zakładaliśmy, że nie chcemy wesela i dlatego zdecydowaliśmy się na wersje kameralną i 'rozdzieloną' ;)

pisanka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: ślub bez wesela?

Postprzez brunecia » 3 kwi 2013, o 12:03

Ja zauważyłam ostatnio, że ludzie którzy nie mają kasy na wesele w ogóle nie biorą ślubu.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: ślub bez wesela?

Postprzez Gabriell » 9 kwi 2013, o 14:44

Luśka napisał(a):ale dziewczyny...ślub..piękna sprawa..biała suknia...ukochany mężczyzna u boku..a wesele?spęd ludzi..stres..i zajmowanie się gośćmi..a przecież to ma być nasz wymarzony dzień..dzień tylko dla nas i naszego ukochanego...ja chyba jednak jestem bardziej za ślubem bez wesela.

Całkowicie się zgadzam :)
Gabriell
 

Re: ślub bez wesela?

Postprzez Hadassa » 9 kwi 2013, o 14:52

po prostu się przyjęło... że musi być i śłub i wesele....
Ale o wiele więcej osób decyduje się teraz na sam ślub, ewentualnie obiad dla najbliższej rodziny po....
i wg mnie najlepsze wyjście... ewentualnie... jakiś grill dla znajomych.. takie moje zdanie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ślub bez wesela?

Postprzez jagodowa » 9 kwi 2013, o 18:48

Ja też się zastanawiam nad ślubem bez wesela... z jednej strony myślę sobie że nie mamy za dużo kasy, a nie chcemy brać kredytu na wesele i wchodzić na nową ścieżkę życia z długami, ale z drugiej bardzo chciałabym spędzić ten dzień w gronie przyjaciół... myślę, że zrobimy w dniu ślubu przyjęcie z rodziną a za jakiś czas wesele tylko ze znajomymi już na luzie, może gdzie w plenerze lub coś w tym stylu.
jagodowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:42

Re: ślub bez wesela?

Postprzez ola.nowik » 10 kwi 2013, o 15:03

Teraz ostatnio jest taka moda ślub bez wesela. A za to fantastyczna podróż poślubna. Ja wychodzę za mąż w sierpniu. Z narzeczonym wybrałam rejs na KARAIBY POŁUDNIOWE - LA ROMANA - HORIZON .
spam Są też inne ;)

Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 21:11 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ola.nowik
 

Re: ślub bez wesela?

Postprzez G**** » 10 kwi 2013, o 15:47

ola.nowik mozesz przestac spamowac tymi reklamami?
G****
 

Re: ślub bez wesela?

Postprzez maciejSz » 11 kwi 2013, o 22:41

Ja nie wyobrażam sobie ślubu bez wesela. Przecież to jedyny taki dzień w życiu. Nie dzielić go z przyjaciółmi? Nie ma takiej opcji:p
Avatar użytkownika
maciejSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 22:25
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]