Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez katrinka » 19 gru 2022, o 14:54

Ale efekt jest stały? Czy tylko na czas w którym bierzesz te tabletki? Bo chciałabym coś co dałoby mi stały efekt i nie chcę brać cały czas tabltek:(
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez andrat » 19 gru 2022, o 15:37

Wiesz co , sama się nad tym zastanawiałam ale tabletki brałam już naprawdę jakiś czas temu ( dobre kilka miesięcy bo zaczełam brać jesienią rok temu). No i jak widze swój biust i sobie porównuje z tym co było wcześniej to nie. Nie pomniejszyły się po perfect bust :) Ale zobaczymy co będzie dalej.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez olcia.a » 24 lut 2023, o 15:24

mi sie poprawił kształt po tym jak zaczęłam ćwiczyć callanetics
olcia.a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 13:41

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez Lota » 21 cze 2023, o 08:40

Nie da się ukryć, że najlepiej sprawdzi się operacja plastyczna. Ja jestem po operacji powiększania piersi i jestem zadowolona. Świetną robotę zrobiła dr Anna Olender, to naprawdę dobry chirurg plastyczny.
Lota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 mar 2022, o 18:04

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez kowbojka » 18 lip 2023, o 19:50

Na pewno nie daj sobie wmówić, że kremami i ćwiczeniami "zrobisz" sobie fajne piersi. Natura i grawitacja są nieubłagalne. Jeśli chcesz mieć jędrne i kształtne piersi to rozważ implanty - po prostu. Możesz umówić się do Olmedical na konsultacje i tam pan doktor Januszewski dobierze odpowiedni kształt i rozmiar implantów: dopasowany do twojej sylwetki, tak by się komfortowo te piersi "nosiło" :)
kowbojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 sty 2023, o 22:35

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez katelynn30 » 22 gru 2023, o 14:48

Biustonosze miękkie są idealne dla kobiet z mniejszym biustem lub tych, które preferują naturalny kształt piersi i najwyższy komfort. Biustonosz miękki nie ma usztywnień, więc jest mniej widoczny pod ubraniem, a ryzyko jakichkolwiek mechanicznych obtarć skóry jest w jego przypadku znikome.

Avatar użytkownika
katelynn30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 gru 2023, o 14:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez mandzia » 30 sty 2024, o 00:09

Na całe ciało w tym oczywiście na piersi działa olejek Busajna. Super nawilżający, pięknie pachnie, skóra po nim jedrna, jak wyprasowana
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59

Re: Sposób na kształtne i jędrne piersi?

Postprzez soniatorgalska » 20 mar 2024, o 15:57

Hej a znacie tabletki o nazwie Breastfem?. Moja koleżanka powiększyła nimi biust. Nie wiem ile ale to widać. Może mnie oszukuje ale raczej nie sądzę bo bym wiedziała że była na operacji. Miał ktoś jeszcze styczność z tym preparatem ?. :roll:
soniatorgalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 mar 2024, o 15:51
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]