Sprawdzonie diety!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Sprawdzonie diety!

Postprzez malbo » 10 sie 2010, o 22:04

[b]Sprawdzone diety! Polecam! Warto! --> treść zmieniona przez moderatora


Proszę nie spamować
malbo
 

diety odchudzajace;)

Postprzez agnesssic » 18 sie 2010, o 19:14

Absolwentka studiow inzynierskich na specjalnosci dietetyka ulozy tanio indywidualna zbilansowana diete odchudzajaca dostosowana do upodoban i stylu zycia zainteresowanych prosze o kontakt mailowy : [email protected]
Poza dieteami odchudzajacymi ukladam takze jadlospisy w wybranych jednostkach chorobowych jak cukrzyca, nadcisnienie, miazdzyca, nietolerancje pokarmowe, alergie pokarmowe i inne...
Pozdrawiam i zycze powodzenia w odchudzaniu:)
agnesssic
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez Luśka » 9 wrz 2010, o 17:20

ja też jestem mgr inż. z dietetyki,jakby ktoś chciał dietę, za nie wygórowaną cenę:)
Luśka
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez miskaklimek » 13 wrz 2010, o 14:05

Ja polecam kurs zdrowego odżywiania. Naprawdę super. W Krakowie możecie wypróbować to korzystając ze zniżki (fastdeal). Ja miałam dosyć duże problemy z wagą. Tam moje życie się odmieniło. Dziś ważę o 13kg mniej. Czuję się super. Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem. Polecam.
miskaklimek
 

Najlepsza dieta!

Postprzez Sylwia30 » 15 wrz 2010, o 21:17

Mam 31 lat,wiec diet stosowalam mnóstwo,niestety żadna nie przyniosła dłuzszych efektów do czasu diety opartej na spozywaniu produktów białkowych czyli jaj ,serów,bialego mięsa.Dziewczyny dieta naprawde skuteczna,bez głodu i jo jo,jesli ktos bedzie zainteresowany to oczywiscie napisze dokładniej:)
Sylwia30
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 11:03

Witaj! Czy mogłabyś opisać coś dokładniej na temat tej diety?
Misia
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez Misia » 21 wrz 2010, o 11:03

Tanio? To znaczy za ile, bo byłabym zainteresowana.
Misia
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez m.orkan » 24 wrz 2010, o 10:10

Poszukaj w internecie Diety "dukana" to dieta proteinowa składająca się z 4 etapów. :)
m.orkan
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez agnesssic » 1 paź 2010, o 12:58

Jadłospis na 7 dni w przypadku diety redukcyjnej (odchudzającej) 50zł.

Jadłospis na 14 dni w przypadku diety redukcyjnej (odchudzającej) 90 zł.
agnesssic
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez Alenka » 12 paź 2010, o 12:52

A czy jest na to jakaś gwarancja dajmy na to door to door.
Alenka
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 14:11

moim zdaniem tego typu diety pomagają na krótka metę, a jeżeli chce się skutecznie schudnąć, bez efektu jojo to powinno się iść na konsultację do profesjonalisty, dietetyk ustali nam indywidualną dietę, a do tego powie co i kiedy mamy ćwiczyć, przynajmniej tak jest w klinice diety Medlinea, a przy okazji można tam skorzystać z usług psychologa, także wydaje mi się, że takie odchudzanie da o wiele lepsze efekty
aura
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez Kasia2 » 18 paź 2010, o 10:30

Szczerze mówiąc stosowałam dietę fizjologiczną i udało mi się schudnąć 8 kg.
Nadal jednak mam do zrzucenia kolejne 8 :roll:
Dieta jest świetna w ogóle nie czujesz głodu, chyba pierwsza, która rzeczywiście działa.
Na prawdę polecam.
treść zmieniona przez moderatora


Proszę o nie spamowanie
Kasia2
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 10:22

Dziewczyny.. dieta cud.. jeść wszystko a jak się schudnie to będzie cud :) :) :) Myślę, że dieta, dietą.. aktywność fizyczna również swoją drogą, ale warto wesprzeć to wszystko dodatkowymi suplementami.. efekt będzie zdecydowanie szybciej widoczny i zadowalający.. Jeśli nie miałyście nigdy do czynienie z tego typu produktami to proponuję poczytać o suplementach właściwych do zażywania podczas stosowania diet odchudzających, a być może wybierzecie coś specjalnie dla siebie i okaże się to strzałem w 10. Ja przeczytałam kilka recenzji i opinii i jako sportowiec znalazłam dla siebie nie tylko wspomagacze na odchudzanie (bo tego narazie nie potrzebuję), ale również inne ciekawe suplementy, wspomagające moje treningi, wytrzymałość i regenerację :)

treść zmieniona przez moderatora

Proszę nie spamować
ninka_niebieska
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez ninka_niebieska » 27 paź 2010, o 10:29

Gwarancji nigdy nie mamy.. to zalezy od naszego podejścia do sprawy i zaangażowania oraz silnej woli. Mimo to myślę, że sama dieta nic nam nie da. Nalezy pamiętać również o aktywności fizycznej, która jest niezmiernie potrzebna podczas odchudzania i stosowania diet. Ja również uważam, ze warto wspomagać każdą dietę suplementami, dzięki którym efekt widoczny jest znacznie szybciej i jest bardziej zadowalający. Polecam poczytać treść zmieniona przez moderatorarecenzje o suplementach, które wspomagają odchudzanie, a być może kiedyś zdecydujecie się na taki produkt. :)

Proszę nie spamować
ninka_niebieska
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez Hania26 » 29 paź 2010, o 11:50

Jeśli zastanawiacie się nad prawidłową dietą, polecam zapoznać się z artykułem treść zmieniona przez moderatora Przede wszystkim musicie sobie odpowiedzieć na parę ważnych pytań: tzn. co z moim zdrowiem? ile chcę schudnąć? Jak z uprawianiem sportu? Co lubię jeść? Wybór diety powinien być bardzo przemyślaną decyzją :) !!

Proszę nie spamować
Hania26
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez koperkowa » 24 lis 2010, o 01:10

wg mnie najlepsza jest dieta 1000 kalorii.jesz co chcesz z tym ,że liczysz kalorie.
koperkowa
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez Justynka108 » 30 lis 2010, o 14:02

Witaj Sylwia30!
Czy mówisz o diecie opartej na nie łączenu? Kiedyś stosowałam taką w oparciu o nie łączenie węglowodanów z białkami. Była rzeczywiście super i właśnie mi o niej przypomniałaś. Ważyłam wtedy 48kg, przy wzroście 152cm, czułam się wspaniale. Jak to się stało, że zapomniałam??? Pozdrawiam!
Justynka108
treść zmieniona przez moderatora


Proszę nie spamować
Justynka108
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez ewaewka » 13 gru 2010, o 18:35

hm, ja była na Dunkanie, schudłam 17 kg, teraz jestem na 3 etapie, powoli mam już tego dość :)
ewaewka
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez mrw111 » 13 gru 2010, o 19:31

A co mówicie o diecie wysokobiałkowej dla sportowczyń :>
mrw111
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez laleczka1123 » 2 sty 2011, o 14:15

Mam 20 lat i ważę ponad 60kg, pracuję jako sprzedawczyni w sklepie, marzę o tym żeby chociaż troszkę schudnąć. Proszę o poradę o jakąś dobrą dietę. POMÓŻCIE MI
laleczka1123
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez speedy » 3 sty 2011, o 01:52

Program Królów-przygotowali mi go w jedym ze Studio Zdrowia (ja byłam w Poznaniu na Bojanowskiego, generalnie jest ich więcej). Co tydz. stosuje się inny schemat żywieniowy. Do tego masaż na rolletic, oszczyszczanie i wspomaganie. W ciągu 9 tyg - 13 kg!
speedy
 

Re: diety odchudzajace;)

Postprzez kreon001 » 2 lut 2011, o 14:10

jak ktoś nie chce płacić za usługi dietetyków to polecam stronę na której znajdziecie wszytsko na temat diet. oczywiście bezpłatnie:) treść zmieniona przez moderatora

Proszę nie spamować
kreon001
 

Re: diety odchudzajace

Postprzez Anastazja-A » 9 lut 2011, o 12:21

Jeśli ktoś potrzebuje propozycji diet i szuka czegoś odpowiedniego dla siebie to na przykład na tej stronie http://www... treść zmieniona przez moderatora Generalnie, kwestia diet i odchudzania to bardzo wrażliwy temat i jak ze wszystkim - trzeba uważać ;) Sama stosowałam kilka diet, ale nigdy nie okazywały się skuteczne. Co prawda, nie chcę zgubić wielu kilogramów (tak sobie postanowiłam, że do wiosny zrzucę chociaż pięć ;)) - ale jednak :) No i do diety oczywiście ćwiczenia fizyczne lub zabiegi kosmetyczne ;)

P.S. nie spamujemy na tym forum
Anastazja-A
 

Re: diety odchudzajace

Postprzez koperkowa » 17 lut 2011, o 20:37

tak w ramach ciekawostki, ostatnio czytałam artykuł ,że furorę robi specyficzna "dieta" a mianowicie łykanie główek tasiemca...szok. czego ludzie nie wymyśla!
koperkowa
 

Re: Najlepsza dieta!

Postprzez dzo » 7 mar 2011, o 20:59

laleczka1123 napisał(a):Mam 20 lat i ważę ponad 60kg, pracuję jako sprzedawczyni w sklepie, marzę o tym żeby chociaż troszkę schudnąć. Proszę o poradę o jakąś dobrą dietę. POMÓŻCIE MI


ale przy jakim wzroście ??

60 kg to nie jest tak dużo
dzo
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników