szampony

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: szampony

Postprzez maKiKi » 16 lis 2010, o 19:02

Firma
Oriflame została założona w Szwecji w 1967 roku. Oriflame to naturalne, szwedzkie kosmetyki. ORIFLAME- to dary natury dla naturalnego piękna. Naszym celem jest zaproponowanie produktu dla każdej kobiety a jego skuteczność ma być widoczna nie w cenie
ale na twarzy.

zainteresowanych kosmetykami Oriflame zapraszam na stronę
:

http://www.maniana.mojeori.pl

pozdrawiam serdecznie
maKiKi
 

Re: szampony

Postprzez Lady_Sisi » 11 lut 2011, o 13:11

Też używam wymienionych przez Was szamponów, ale muszę przyznać, że mam nieco zniszczone włosy i łamliwe niestety... Dlatego też zastanawiam się nad kupnem profesjonalnego szamponu, który zwiększy ich wytrzymałość. Na rynku dostępny jest np. Resurrection Shampoo Bed Head Tigi ......... Czy któraś z Was słyszała może o nim?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Lady_Sisi
 

Re: szampony

Postprzez superpiekara » 2 mar 2011, o 15:10

bardzo sobie cenie kosmetyki firmy ziaja, teraz ma bardzo fajną zapachową serię szamponów do różnych rodzajów włosów. nie są drogie. nie zamienię ich na inne (a przynajmniej na razie:))
superpiekara
 

Re: szampony

Postprzez Caffeine » 6 mar 2011, o 22:37

Pantene ma dobre szampony, czasem kupuje też elseve albo timotei. Generalnie nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia, jakiego używam szamponu.
Caffeine
 

Re: szampony

Postprzez dzo » 7 mar 2011, o 19:23

dla mnie szampon ma ogromne znaczenie ;) bo od tego zależy kondycja moich włosów 8-)
Najgorszy szit jaki kiedykolwiek użyłam to szampony Fructis i Avon
dzo
 

Re: szampony

Postprzez Caffeine » 7 mar 2011, o 22:57

Nie zgodzę się, kondycja włosów zależy przede wszystkim od tego, jak się odżywiasz. Szampon może najwyżej wpływać na szybkość przetłuszczania się włosów, na ich wygląd po umyciu, ale mnie ten "problem" nie dotyczy, bo i tak po myciu nakładam odżywkę albo maskę.
Caffeine
 

Re: szampony

Postprzez dzo » 8 mar 2011, o 09:35

Nie musisz się zgadzać ;) odżywianie i owszem że ma znaczenie ale dla mnie szampon również je ma ;) ;)
dzo
 

Re: szampony

Postprzez ABCbielizny » 9 mar 2011, o 09:46

Jak dla mnie najlepsze szampony są z firmy avon, swego czasu używałam fructis i też moje włosy były gładkie i zdrowe.
ABCbielizny
 

Re: szampony

Postprzez greencat » 18 mar 2011, o 23:39

Dziewczyny! Ostatnio zauważyłam, że na moich włosach pojawił się łupież... Nigdy wcześniej go nie miałam, więc jestem bardzo niepocieszona tym faktem :( Wiem, że na rynku jest wiele szamponów/leków przeciwłupieżowych, ale czy któraś z Was mogłaby mi szczególnie polecić jakiś wybrany? Bardzo proszę o radę
greencat
 

Re: szampony

Postprzez superpiekara » 4 kwi 2011, o 13:51

ja od jakiegoś czasu używam szamponów ziaji, ale zauważyłam, że strasznie mi wypadają włosy i zrobiły się suche i ciężko się rozczesują, wydaje mi się, że to nawet nie wina szamponu ale ostatnio dużo farbowałam i źle się odżywiam, zamierzam teraz zmienić szampon ale do końca nie wiem na jaki, koleżanka mi powiedziała o Beatwell od Vivetia ale to nowość i nie wiem czy już może któraś z was zdążyła go zakupić treść zmieniona przez moderatora wyczytałam, że zapobiega wypadaniu włosów, przetłuszczaniu się, oraz rozdwajaniu się końcówek. co mi się spodobało po przeczytaniu notki na jego temat to to że jest naturalny i nie testowany na zwierzakach:)
jeśli któraś z was już się z nim zapoznała to napiszcie proszę!

proszę nie spamować
superpiekara
 

Re: szampony

Postprzez Maurelia » 5 kwi 2011, o 17:50

Ja co jakiś czas zmieniam szampon, ponieważ moje włosy się przyzwyczajają. Obecnie przerzuciłam się na biovax. Ma on tą zaletę, że nie zawiera parabenów, SLES, SLS, glicolu propylenowego. Składniki te uczulają, a nawet wywołują stany zapalne. Przyczyniają się do powstawania łupieżu, swędzenia i przesuszenia skóry głowy.
Maurelia
 

Re: szampony

Postprzez gohusia » 5 kwi 2011, o 20:26

Czy ktoś z Was ma problem z łupieżem? Ja mam zamiar zaopatrzyć się w szampon Pirolam ponoć bardzo dobry jest. zna ktoś z Was? jak sobie radzicie z problemem łupieżu?
gohusia
 

Re: szampony

Postprzez dzo » 6 kwi 2011, o 08:45

saszetka Nizoralu raz na jakiś czas i pozbędziesz się łupieżu ;) ;)
dzo
 

Re: szampony

Postprzez superpiekara » 6 kwi 2011, o 14:40

używam jednego szamponu już dłuższy czas ale pojawił mi się problem bo włosy, które normalnie mam proste, ciężkie, zaczęły mi się puszyć po umyciu i wysuszeniu. nie wiem jaka może być tego przyczyna i jak mogę temu zaradzić. czego stosujecie do ich pielęgnacji? albo czego unikacie?
superpiekara
 

Re: szampony

Postprzez gohusia » 13 kwi 2011, o 12:23

Właśnie skład nizoralu mi nie za bardzo pasuje. włosy po nim są dziwne, bardzo szybko się przetłuszczają, mam takie wrażenie.
Pirolam ma ciut inny skład, główny składnik to cyklopiroks, substancję o udokumentowanym działaniu przeciwłupieżowym. Dlatego myślę, że spróbuję.
gohusia
 

Re: szampony

Postprzez Paulina13 » 17 kwi 2011, o 17:56

Jeśli szukacie szamponów przeciwłupieżowych to bardzo dobry na tę przypadłość jest Selsun Blue. A poza tym ja dla siebie odkryłam szampon piwny Joanny do włosów przetłuszczających się-przyznaję, że jest ok i po jego używaniu uważam, że wcale nie trzeba kupować bardzo drogich kosmetyków, by dostać dobry jakościowo kosmetyk.
Paulina13
 

Re: szampony

Postprzez gohusia » 16 maja 2011, o 09:56

Wydaje mi się, że lepiej łupież leczyć preparatami z apteki a nie ze sklepu z kosmetykami. jednak to choroba skóry a nie tylko defekt kosmetyczny. ja wolę wydać więcej ale aby efekt był długotrwały.
gohusia
 

Re: szampony

Postprzez nikozja83 » 26 maja 2011, o 09:46

Ja często zmieniam szampony - nie wiem, może to głupi zabobon, ale ktoś kiedyś powiedział mi, że powinno się często zmieniac szmpny, żeby włosy się nie "przyzwyczaiły"...;) Najczęściej wybieram szampony do włosów suchych(no bo takie mam :D), a szczególnie lubię firmę Pantene.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 30 maja 2011, o 10:35 przez nikozja83, łącznie edytowano 1 raz
nikozja83
 

Re: szampony

Postprzez santi » 26 maja 2011, o 10:39

Ja po Pantene dostaje łupież :/
Tak poza tematem,to czy na tym forum nie działaja w ogóle buzki,czy tylko mi nie działaja?
santi
 

Re: szampony

Postprzez dzo » 26 maja 2011, o 17:47

santi napisał(a):Tak poza tematem,to czy na tym forum nie działaja w ogóle buzki,czy tylko mi nie działaja?


działają ;) masz jedną nawet w podpisie
dzo
 

Re: szampony

Postprzez santi » 26 maja 2011, o 18:43

Ale jak klikam na którąś,to nie wskakuje mi,może musze cos właczyc albo cos?
santi
 

Re: szampony

Postprzez a_gatka » 29 maja 2011, o 00:30

Moje piękne włosy mają teraz wojnę z łupieżem :/ Zatem aktualnie stosujemy Pirolam - z niezłym skutkiem nawiasem mówiąc, bo leczy i pielęgnuje jednocześnie. Znacie go?
a_gatka
 

Re: szampony

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 11:44

Ja uzywam tego pomaranczowego szamponu z matrixa jest swietny:)
agusnysa
 

Re: szampony

Postprzez gohusia » 7 cze 2011, o 13:52

a_gatka napisał(a):Moje piękne włosy mają teraz wojnę z łupieżem :/ Zatem aktualnie stosujemy Pirolam - z niezłym skutkiem nawiasem mówiąc, bo leczy i pielęgnuje jednocześnie. Znacie go?


słyszałam o nim dobre opinie. napewno efekt jedt długotrwały i to raczek kosmetyk lek a nie sam szampon. Ale wiem, że trzeba go stosować według zaleceń na opakowaniu.

napisz jakie skutki? jaki efekt stosowania.
gohusia
 

Re: szampony

Postprzez eveline » 10 cze 2011, o 14:32

Szukając jakichkolwiek sprawdzonych informacji w internecie na temat odżywek regenerujących do włosów natknęłam się na takie coś:
http://www.godealla.pl/promocja/poznan/ ... isz-990-zl
Czy któraś z Was może stosowała preperaty jednej z tych firm? Nie chciałabym kupować czegoś (nawet w promocyjnej cenie), czego potem bym żałowała.
eveline
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]