Szukam gabinetu kosmetyki estetycznej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Szukam gabinetu kosmetyki estetycznej

Postprzez Monisia93 » 26 mar 2015, o 14:31

Hej dziewczyny :) Mieszkam w Warszawie i w tych okolicach szukam sprawdzonego i dobrego gabinetu który zajmuje się zabiegami kosmetycznymi. Znacie jakiś? :D
Monisia93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 14:30

Re: Szukam gabinetu kosmetyki estetycznej

Postprzez fiona1 » 27 mar 2015, o 15:17

Na Wilanowie jest gabinet reklama przejdź się, zobacz jakie mają zabiegi, ja ostatnio byłam na zabiegu wygładzającym skórę pod oczami, po trochę miałam z tym problemy, i wyszłam bardzo zadowolona,skóra gładsza, zabieg był wykonywany z wodą różaną

Ostatnio edytowano 19 kwi 2015, o 23:42 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Reklama-spam
fiona1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 13:30

Re: Szukam gabinetu kosmetyki estetycznej

Postprzez Lagenko_pl » 2 kwi 2015, o 07:39

A mozesz podać także cennik jaki tam obowiązuje lub po prostu napisać czy jest drogo? Im więcej szczegółów poznamy na ten temat tym oczywiście lepiej i bezpieczniej.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Szukam gabinetu kosmetyki estetycznej

Postprzez Saberity » 7 kwi 2015, o 07:38

Ja polecę gabinet Fleur de Beaute i doktor Samborską. Jest miła, a zabiegi z laserem frakcyjnym dają piorunujące rezultaty. W cenie zabiegu na twarz dodawany jest jeszcze zabieg na powieki i krem. W innych gabinetach te rzeczy są dodatkowo płatne
Saberity
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 cze 2014, o 10:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]