tabletki odchudzajace

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Madzior » 19 gru 2013, o 16:18

A ja osobiście jestem za wspomagaczami dietetycznymi i wiele moich znajomych, także związanych z dietetyką, podziela moje zdanie.
Madzior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:56

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mariolkaboz » 22 sty 2014, o 14:20

Wspomagacze nie są złe, ale nie zastąpią nam jednego, zdrowego trybu życia i treningów.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Muślina » 22 sty 2014, o 23:39

Ja nie szukałam drogi na skróty chciałam spróbować czy wspomagacze działają.Polecono mi Foreverslim.Fakt jest taki że nie jestem po nich wcale głodna a co za tym idzie nie muszę podjadać co zawsze było moim problemem.Na razie szału nie ma waga w dól o 4 kg.
Muślina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 23:32

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mariolkaboz » 24 sty 2014, o 13:44

Dużo jest środków, ale ponad połowa to tandeta - ja nie szukam konkretnego produkt "X", tylko takie, które zawierają składniki, które mnie aktualnie interesują: gorzka pomarańcza, imbir, zielona herbata itd.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 29 sty 2014, o 17:31

Z tym sie zgodzę. Zawsze sprawdzam jaki skład mają tabletki. Im mniej nieznanych mi składników tym większe prawdopodobieństwo, że kupię akurat ten specyfik. Jeśli nie jestem pewna, że coś mi pomoże to chociaż niech nie zaszkodzi.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 30 sty 2014, o 11:51

He? Szukać po składnikach? W sieci macie całe rankingi produktów, które faktycznie coś dają - z nich korzystajcie. Przecież to oczywiste, że sięgając po jakiś tam szajs, nigdy fajnego efektu nie uzyskacie, bo niby na jakiej podstawie?
apollo
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez Anfiska » 31 sty 2014, o 14:39

hej dziewczyny :woman: troche was tutaj poczytalam i musze powiedziec ze znam lek REDUCTIL.bralam go tylko 28 dni i schudlam z wagi 70kg do 62 ...mialam wreszcie talie i z rozmiarowki 40-42 zeszlam do 36-38 .Ta swietna waga utrzymywala mi sie przez jakies 4 lata bez wiekszych wyrzeczen aczkolwiek bylo ich troche .....niestety dzis juz znowu osiagnelam ta 70kg mase i chcialabym znowu wziasc Reductil ale juz lekarze nie chca go przepisac, Kupiłem Reductil generic ( nalek podobny do reduktila) on-line na SPAM Nie miałem żadnych problemów z urzędu celnego. :kwiatek

Ostatnio edytowano 31 sty 2014, o 14:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Anfiska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 14:36

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez bsuszczynska » 4 lut 2014, o 11:34

Lepiej nie zażywaj żadnych tabletek bo efektów zbytnich nie będzie a jeszcze może pogorszyć.
Proponuję Ci wejść na SPAM i zapoznać się z naszymi poradami na temat odchudzania :)

Ostatnio edytowano 4 lut 2014, o 11:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
bsuszczynska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 gru 2013, o 10:25

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 4 lut 2014, o 11:43

Jeden wpis i od razu spam? Bez czytania wiem że to bzdury, bo podejść do cudownych diet, nawet połączonych z ruchem, miałam mnóstwo. Gorzej, że ani jedna pozycja nie przyniosła jakichkolwiek efektów.
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mariolkaboz » 4 lut 2014, o 14:01

Wspomaganie to słowo klucz w przypadku suplementów dietety. Samo słowo suplement - można określić jako uzupełniacz ale jednocześnie należy pamiętać, że nie może to się odbijać na naszej diecie.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Pati_88 » 4 lut 2014, o 15:25

Ja stanowczo wszystkim suplementom, tabletkom itd mówię NIE!
Dieta i ćwiczenia... niestety, czasochłonne, pełne wyrzeczeń ale skuteczne...
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mariolkaboz » 5 lut 2014, o 11:11

Czemu mówisz, że suplementy są złe? Są teraz rzeczy na bazie naturalnej, czyli tak jakbyś sobie sama przygotowywała z ziół etc. Wiesz, my Polacy mamy głupie uprzedzenie do suplementów diety bo uważamy je za środki jakiś znachorów. Gdyby tak było na Zachodzie Europy, która jest dużo bardziej rozwinięta, nie robiłby one od kilku lat takiej furory. Ale fakt niezaprzeczalny jest taki, że suplementy to wspomaganie, a nie zamiennik zdrowej diety i naszego ruchu.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mysienkaaa » 5 lut 2014, o 14:16

Na każdego działa co innego. Jeden powie, że najskuteczniejszą metodą będzie ruch, inny powie, że bez wsparcia w postaci suplementu diety jest to raczej niemożliwe.
Mysienkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 13:59

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Pati_88 » 5 lut 2014, o 14:40

Wiesz co, ja sama stosowałam l-karnityne i w tabletkach i w formie płynnej (w wodzie mineralnej) i bardzo źle się po tym czułam. Później postanowiłam spróbować czegoś ziołowego, nie pamiętam co to było, efekt ten sam.
Ja osobiście odradzam ale oczywiście zgadzam się z przedmówczynią- na każdego działa coś innego.
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez supełek » 6 lut 2014, o 10:36

Ja też bez wsparcia nie daję rady, po kilku podejściach do odchudzania zwykle poddaję się, a ze spalaczami wykorzystującymi termogenezę łatwiej się chudnie, w sumie bez specjalnych wyrzeczeń.
supełek
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Pati_88 » 6 lut 2014, o 14:16

I to naprawdę Ci pomogło?
Pati_88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:11

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mariolkaboz » 11 lut 2014, o 11:19

Bez specjalnych wyrzeczeń to koleżanka przesadziła. Ja stosuję suplementację ale nie ma takiej opcji, że jest to "cudowna tabletka". Jem co chce a jak schudnę to będzie cud. Od dawna wiemy, że suplementy pomagają ale to nie jest cudowny lek na wszystkie świata problemy.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 14 lut 2014, o 11:46

Tabletki odchudzające same nie odwalają za nas całej roboty. Żeby faktycznie chcieć uzyskać jakiś sensowny efekt, najpierw trzeba się w to zaangażować. Ruszać się, mieć sensowną dietę. Inne metody w żaden sposób wam nie pomogą. Możecie nawet schudnąć, ale tylko na trochę, a takim wypadku jaki sens ma ta cała dieta?
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez blond_ania » 25 lut 2014, o 16:09

W tabletki stricte odchudzające nie wierzę. W takie wspomagające odchudzanie jak najbardziej tak. Moim zdaniem organizm potrzebuje nawet jakiejś takiej pomocy, trzeba mu dostarczaj najróżniejszych witamin, wyciągów z jakiś konkretnych roślin itd. Najważniejszy jest ruch i odpowiednia dieta, ale wspomóc się też można. Ja się rozglądam za jakimiś nie bardzo drogimi, a skutecznymi. Wertuję internet, porównuję składy i chciałabym od poniedziałku coś zacząć brać.
blond_ania
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez blond_ania » 26 lut 2014, o 19:21

Tabletki za nas nigdy nie schudną, to jest akurat pewne! Trzeba ćwiczyć, trzeba uważać na to co się je. I wtedy niektóre tabletki mogą być skuteczne. Nie mówię, że wszystkie, ale niektóre jak najbardziej. Myślę, że warto stawiać na takie, które zawierają l-karnitynę, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z guarany, wyciąg z imbiru czy witaminę B6. Ważny jest też chrom (dzięki niemu nie mamy ochoty na słodycze!). Tabletki mogą wspomóc odchudzanie i czasami mogą się naprawdę bardzo przydać. Ja zaczynam brać od poniedziałku.
blond_ania
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez Mariolkaboz » 28 lut 2014, o 17:17

A czy ktoś mówi, że tabletki mają za nas chudnąć? One mają być wsparciem, dlatego nazywają się suplementami, a nie "cudowna tabletka na zgubienie brzucha" :)
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez 1mpresja » 1 mar 2014, o 15:03

Na mnie działał tylko i wyłącznie Therm Line. Ale nie pamiętam, która wersja, chyba "Slim", czy coś takiego. W każdym razie chudłam szybciej - oczywiście z ćwiczeniami :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez apollo » 3 mar 2014, o 12:14

Mariola - dużo dziewczyn na forach płacze, że nie schudły, a tak naprawdę nie zrobiły nic ku temu, aby to osiągnąć. U mnie przy foreverslim były i ćwiczenia, i dieta. I to się opłacało. Nie rozumiem nawet logiki myślenia takich panien. Nawet jeśli by schudły - co wtedy dalej?
apollo
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez taka jedna » 9 mar 2014, o 11:38

Ja się wspomagam figura extraslim, ale to prawdziwe efekty przynosi, jak człowiek ćwiczy, bo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Chodzę na basen dwa razy w tygodniu i dwa razy dziennie łykam extraslim i waga ładnie schodzi :) Skład całkowicie naturalny i cena bardzo przyzwoita.
taka jedna
 

Re: Skuteczność tabletek odchudzających

Postprzez agnieszka87 » 9 mar 2014, o 17:01

Ja za sobą mam 15 kilogramowe odchudzanie.
I jedyne co mogę powiedzieć, że bez choćby odrobiny ćwiczeń i diety nie schudniecie.
Ale warto mieć wspomagacza.
za 3-4 miesiące tamu trafiłam na tę stronę SPAM. I zamówiłam to co polecają. Przez pierwszy tydzień nic nie ćwiczyłam, trochę mniej jadłam ale niewiele mniej i schudłam niecały kilogram...

Wtedy dołożyłam basen raz w tygodniu i wysiadanie dwa przystanki wcześniej. W szczytowych tygodniach chudłam 3kg...
Więc dziewczyny na samych tabletkach nie zajedziecie, ale ja nie żałuję że kupiłam zestaw na dwa miesiące...

Ostatnio edytowano 9 mar 2014, o 19:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Dzięki tej stronie http://acaiinfo.pl schudłam 15kg w dwa miesiące.
agnieszka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2014, o 16:53
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Marsterskin