tabletki odchudzajace

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 10 kwi 2013, o 09:56

Moim zdaniem to nie jest pic na wodę. Przyspieszają przemianę materii i spalanie tłuszczu. Oczywiście nie można schudnąć od samego łykania tabletek. Bez diety i aktywności fizycznej nic nie osiągniemy. Ładnie je określiłaś - wspomagacze, bo takie właśnie ma być ich działanie. Jedynie wspomagają walkę ze zbędnymi kilogramami, a nie są rozwiązaniem same w sobie. Co do tych wymienionych w pierwszym poście tabletek - nie znam. Ale nazwa wskazuje, że głównym składnikiem jest biała herbata i proponuję przyjmować ją tradycyjnie, po prostu pić:). Nie dość, że jest smaczna to i bardzo zdrowa.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Pomysłowa » 10 kwi 2013, o 13:20

Jeśli ma się do zrzucenia kilkanaście kg, to pewnie każdy element może być pomocny. Oprócz diety i ćwiczeń oczywiście. Ja próbowałam tabletek i herbatek, ale boczki, brzuch czy uda najlepiej po prostu wyrzeźbić i bardziej zwracać uwagę, na to co się je.

Zapraszam na mojego bloga:
http://tysiacepomyslow.blogspot.com/
Pomysłowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 13:09

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 11:38

Biała herbata jest dobra podobnie jak zielona czy czerwona aczkolwiek na razie słyszałam tylko o herbacie do picia białej a nigdy o tabletkach ;) Natomiast z tabletek to stosowałam Forever Slim dla testów i jak dla mnie zadziałały ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez posterka » 18 kwi 2013, o 21:34

Nigdy nie próbowałam tych tabletek. Ja kupiłam sobie kiedyś tabletki odchudzające o nazwie Thermo Speed chyba firmy Olimp. I muszę powiedzieć że schudłam jakieś 2-3 kg ale przyznaję też że miałam bardzo intensywne treningi.



_________________________________________________________________________________
Najlepsza naprawa skrzyń biegów w kraju!
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez tusia25 » 1 maja 2013, o 21:34

Ja też jestem za tym, że tabletki odchudzajace i inne wpsomagacze to picna wodę.. dziewczyny, po prostu zacznijcie uważac na to CO jedzie i KIEDY/ o której godzinie.. ew. jak często.. będizecie się zdrowo odżywiać to będą efekty:)
tusia25
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 21 cze 2013, o 16:56

Cudów nie zdziałają. Producenci też nie ukrywają. że potrzebna jest dieta i ćwiczenia. Ale na mnie to działa mobilizująco. Ciało wygląda coraz lepiej, waga spada więc jest tak jak powinno. Postanowiłam stosować taką "kurację" przez co najmniej 3 miesiące. Później zobaczymy.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Gumkadowlosow » 22 cze 2013, o 18:09

tych o których piszesz nie próbowałam, ale od dwóch miesiecy łykam przed ćwiczeniami figurę extraslim i działa - ma guaranę, pieprz i zieloną kawę - pobudza i przyspiesza spalanei tłuszczu. jasne, że nie działa cudów , musisz sama ćwiczyć i ruszać się, ale ona pomaga - mój brzuch wygląda o niebo lepiej, polecam :)
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez marqiza » 25 cze 2013, o 19:07

zacznijmy od tego, że nie są to tabletki odchudzające, tylko tabletki wspomagające odchudzanie, a to jest już różnica, też mi się wydawało, że to pic na wodę, dlatego zaczęłam zgłębiać temat i znalazłam artykuł o Wihe pharmacy (tabletki wspomagające odchudzanie). Przeczytajcie sobie, bo ciekawa lektura :)

Ostatnio edytowano 29 lis 2013, o 16:34 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam.
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 29 cze 2013, o 18:18

Właściwie nic nowego w tym artykule nie ma. ciągle piszemy, że tabletki wspomagają odchudzanie, ale go nie powodują utraty wagi. Oczywiście mowa o bezpiecznych, ogólnodostępnych środkach, a nie jakichś specyfikach niewiadomego pochodzenia. Ja od jakiegoś czasu czytam dokładnie skład wszystkiego co spożywam i tak samo było przy wyborze suplementu.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 11 lip 2013, o 11:43

Zdecydowałam się ostatnio do mojej diety i ćwiczeń dorzucić tabletki, akurat kupiłam linea 20+.
Hmm jakiś tam super ekstra dodatkowych efektów nie widzę, prócz tego, że faktycznie mam mniejszy apetyt :)
i nie ciągnie mnie do słodyczy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Kasia_L » 11 lip 2013, o 15:41

tabletki odchudzające to jedna wielka, paskudna bzdura i jeszcze do tego wszystkiego są szkodliwe. Najlepszymi tabletkami jest dieta MŻ i ćwiczenia !
Kasia_L
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 15:36

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Return » 13 lip 2013, o 13:59

Ja brałam kiedyś la karnityne czy coś takiego w rossmanie kupiłam i apetytu w ogóle nie miałam. Brało się te tabletki rano, w południe i wieczorem.
Return
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:57

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Finess_com_pl » 15 lip 2013, o 01:56

Nie wierze w takie rzeczy. Wole normalne, domowe sposoby niż tabletki odchudzjące. Wstarczy wprowadzić odpowiednią dietę w swoje życie i trochę pocwiczyc. To w zupełności wystarczy, jeżeli człowiek się zaprze i będzie to cały czas robił.

http://www.finess.com.pl/ - wyjątkowe kosmetyki
Finess_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:34

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez wiewióra » 18 lip 2013, o 12:27

zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami. branie jakichkolwiek tabletek nic nie da, jeśli nie zaczniemy zdrowo jeść i dużo się ruszać. nie tylko godzina aerobiku dziennie, ale spacery zamiast telewizji, do pracy rower itp. wówczas możemy się wspomóc, ale tylko naturalnymi składnikami. ja na przykład podczas diety piłam napoje cholinowe z dużą ilością witamin. i dużo herbat ziołowych.
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez essatia21 » 26 lip 2013, o 13:50

Ja ostatnio stosowałam fasolaminę i powiem Wam, żeefekt jest super :)
TO jest lek dla osó, któe nie potrafią zrezygnować z węgowodanów czyli tak jak ja :D Blokuje ich wchłanianie :)

Księgowość Kraków - za złotówkę.
Avatar użytkownika
essatia21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 13:49
Lokalizacja: Kraków

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez elka1980 » 9 sie 2013, o 15:10

AnaStazJa napisał(a):Nie korzystam ze wspomagaczy. Jak dla mnie to pic na wodę :P


To chyba nie trafilas na dobre tabletki na odchudzanie ;)
ja polecam tabletki Zielona Kawa. Są naprawde skuteczne. Schudlam w krótkim czasie. Z efektów jestem baaardzo zadowolona. Daję linka, poczytaj sobie o tym, jeśli mi nie wierzysz :)
SPAM

Ostatnio edytowano 9 sie 2013, o 19:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elka1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 15:06

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez elka1980 » 9 sie 2013, o 15:14

wiewióra napisał(a):zgodzę się z poprzednimi wypowiedziami. branie jakichkolwiek tabletek nic nie da, jeśli nie zaczniemy zdrowo jeść i dużo się ruszać. nie tylko godzina aerobiku dziennie, ale spacery zamiast telewizji, do pracy rower itp. wówczas możemy się wspomóc, ale tylko naturalnymi składnikami. ja na przykład podczas diety piłam napoje cholinowe z dużą ilością witamin. i dużo herbat ziołowych.


Tak, masz racje. Jesli ktos chce schudnac to musi tez cos z tym zrobic, a nie tylko narzekac. Ja polecam naprawde tabletki Zielona Kawa. Sa skuteczne. jesli mi nie wierzysz to sprawdz, poczytaj o tym. SPAM

Ostatnio edytowano 9 sie 2013, o 19:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elka1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 15:06

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez na_diecie » 14 sie 2013, o 15:05

Nie będę się powtarzać, że tabletki odchudzające to bzdura, a suplementy mają tylko pomagać, bo wszyscy doskonale zdają sobie z tego sprawę ;) Chciałabym jednak parę słów wspomnieć o samych suplementach;] Wspomniana l-karnityna jest naprawdę skuteczna, ale wyłącznie dla osób aktywnych fizycznie i powinno się ja zażywać przed treningiem, a nie przed posiłkami. Herbaty: zielona i czerwona od lat są znane ze swoich właściwości, dlatego nie będę się powtarzać. Jednak warto wspomnieć o odchudzającej kawie, bo takowa również istnieje :) Kawa zielona, w skład której wchodzi kwas chlorogenowy, jest bardzo dobrym suplementem, również dla tych, których aktywność fizyczna ogranicza się raczej do spacerów i innych mało intensywnych rekreacji :) Polecam stronę: SPAM, gdzie można znaleźć więcej informacji

Ostatnio edytowano 14 sie 2013, o 15:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mishka » 16 sie 2013, o 16:06

Widzę, że taki sam problemy, jak wszędzie, czyli jak się pisze o suplementach to każdy, by chciał zrzucić kilkanaście kilogramów siedząc przed telewizorem. Tak się nie da. Chyba, że ktoś się zdecyduje na jakieś pochodne amfetaminy ryzykując zdrowiem, albo życiem.
Ja kupiłam tabletki SPAM, bo czytałam, że to oparte są na naturalnych ekstraktach. Nie zauważyłam na pewno negatywnych efektów żadnych, a to już jest plus. Na razie o efektach stosowania nie piszę, bo biorę kilkanaście dni, ale do tego biegam i myślę, że po paru miesiącach zrzucę parę kilo. Liczę na 5-6 :)

Ostatnio edytowano 16 sie 2013, o 16:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mishka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 15:54

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez elka1980 » 16 sie 2013, o 16:34

marqiza napisał(a):zacznijmy od tego, że nie są to tabletki odchudzające, tylko tabletki wspomagające odchudzanie, a to jest już różnica, też mi się wydawało, że to pic na wodę, dlatego zaczęłam zgłębiać temat i znalazłam taki artykuł: http://wihepharmacy.pl/tabletki-wspomag ... chudzanie/ przeczytajcie sobie, bo ciekawa lektura :)



Tabletki odchudzające są skuteczne. Ja spróbowałam i są naprawde dobre. Schudłam w krótkim czasie. POczytajcie sobie:
SPaM

Ostatnio edytowano 18 sie 2013, o 08:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
elka1980
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 15:06

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez na_diecie » 17 sie 2013, o 12:01

Ehhh zaczynamy się powtarzać:) Dieta + ruch = podstawa odchudzania. Suplementacja, jak np zielona kawa to dodatek, który ma wspomagać, nie odchudzać sam w sobie:) Skoro jednak w niemal każdym poście porusza się wątek zielonej kawy, to może przejdźmy do konkretów: kto ile schudł? W jakim czasie? Od których producentów warto kupować? itp...
na_diecie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 11:30

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 18 sie 2013, o 23:48

Albo gdzie w Warszawie można kupić? Powtarzamy się bo to ważne, żeby do wszystkich dotarła różnica. Tabletki WSPOMAGAJĄ odchudzanie, a nie odchudzają. Jeszcze dorzuciłabym do tego jakąś przyjemną dla nas aktywność fizyczną. Widzę po sobie, że jak zmuszałam się do ćwiczeń, które nie sprawiały mi przyjemności to szybko znajdowałam wymówkę i nie ćwiczyłam wcale.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 19 sie 2013, o 11:48

Ale czekajcie.. o zielonej kawie macie już temat ;) i tam możecie o niej gadać...
tu mamy temat o wszystkich tabletkach odchudzających i niech tak zostanie... ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez katiii3 » 19 sie 2013, o 21:36

polecam Alli sa efekty, ale przy dużym ruchu ;)

http://www.secretdeluxe.com.pl - Luksusowa Sauna w Bielsku
katiii3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 sie 2013, o 15:56

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mishka » 20 sie 2013, o 14:49

Wiadomo, że wszystkie suplementy diety, jak sama nazwa wskazuje to wspomagacze diety, czyli najpierw trzeba stosować dietę. Można oczywiście zaryzykować sobie i zacząć brać jakieś środki z pochodnymi amfetaminy, gdzie rośnie temperatura ciała i można zrzucać wagę siedząc przed telewizorem, ale można również z przed tego telewizora nie wstać. Jak ja szukałam suplementu to patrzyłam tylko na te oparte na naturalnych składnikach, czyli jagody acai, calitivia, zielona kawa w tabletkach, itd. Ostatecznie zdecydowałam się na zieloną kawę.
Mishka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 15:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]