tabletki odchudzajace

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 20 sie 2013, o 14:58

Ja tam lykam lineę ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 22 sie 2013, o 14:33

Kayira napisał(a):Ja tam lykam lineę ;)


I jakie efekty? :) Zauważyłaś jakieś działanie? Bo ja w sumie po chyba tygodniu zaczęłam odczuwać zmiany.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 22 sie 2013, o 14:37

nie łykam regularnie.. w sumie jedną tabletkę dziennie
i na pewno mniej jem...
teraz neistety trochu zaniedbałam...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez kobietka1234 » 4 wrz 2013, o 11:18

Hej a ja mam dziś dla was nowe Tabletki dostępne w Polsce. SPAM Starałam się bardzo mocno aby sprowadzić sprzedaż tych tabletek do Polski i udało się. Dlatego też w internecie jeszcze w google.pl jeszcze tak mało jest informacji o tych tabletkach. Odpowiem na wszystkie pytania

Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, o 11:39 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
kobietka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:03

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 11 wrz 2013, o 11:52

Tylko część tabletek nie generuje problemów. Sama szukałam rozwiązania dla siebie. Padło na foreverslim ze względu na legalność, skład i skuteczność. To ostatnie już oceniam po sobie - 12 kg mniej w 13 tygodni to super efekt. Samo to, że w końcu mogę założyć wiele starych ciuchów, nawet ze studiów, całkowicie odmieniło mój nastrój ;-)
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 15 wrz 2013, o 22:02

Kayira napisał(a):nie łykam regularnie.. w sumie jedną tabletkę dziennie
i na pewno mniej jem...
teraz neistety trochu zaniedbałam...


Myślisz, że mniej jesz dzięki tabletkom? Bo ja u siebie zauważyłam taką zależność. No i zaczęłam jeść regularnie i mam lepszą przemianę materii.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Hadassa » 15 wrz 2013, o 22:09

mam wrażenie że tak, że jednak gdzieś tam człowiek mniej głodu czuje....
hmm.. ja już od jakiegoś czasu regularnie jem ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez czassum » 23 wrz 2013, o 14:25

Nawet witamina C będzie działaś odchudzająco, jeśli tylko to sobie wmówisz.
Żadne tabletki nie sprawiają że chudniesz...

czassum
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 14:10

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 24 wrz 2013, o 14:41

Badania potwierdzają skuteczność tabletek.
Problemy mają ludzie, którzy biorą tabletki beznadziejne, z lewych źródeł. Jeśli stosujesz je zgodnie z zasadami to problemów nie będzie.

Ostatnio edytowano 15 paź 2013, o 14:36 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Spam.
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez PychaxD » 30 wrz 2013, o 17:35

apollo napisał(a):Jeśli stosujesz je zgodnie z zasadami to problemów nie będzie.

Jestem tego samego zdania. Tak jest z każdym suplementem, ja np biorę detocell na cellulit, i nie każdy mi wierzy że działa na mnie ten preparat, ale skoro odkąd go biorę to mam motywację do ćwiczeń, do zmiany diety. Opowiednio brany wpływa na mój metabolizm i na inne te sprawy wewnątrz organizmu zachodzące. Jakoś to się stało że tego cellulitu mam jednak mniej. Więc jestem tegoż samego zdania. Jeśli się coś bierze tak jak powinno i robi inne rzeczy żeby wspomóc te działanie to będzie ok:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 14 paź 2013, o 21:05

Oprócz tabletek i wszystkiego o czym już pisałam trzeba znaleźć jakieś łatwe sposoby na zdrowsze odżywianie. Ja sobie przygotowuję wodę codziennie rano - do butelki 1,5 litrowej dodaję trochę miodu, świeżą miętę/imbir i cytrynę i popijam przez cały dzień. Przynajmniej wypijam odpowiednią ilość płynów ;). Staram się też dodawać do potraw różne przyprawy (oczywiście poza solą). Tak co jakiś czas staram się wprowadzać jakieś nowości, żeby nie stracić motywacji :)
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez aleczka71 » 22 paź 2013, o 19:34

Gumkadowlosow napisał(a):tych o których piszesz nie próbowałam, ale od dwóch miesiecy łykam przed ćwiczeniami figurę extraslim i działa - ma guaranę, pieprz i zieloną kawę - pobudza i przyspiesza spalanei tłuszczu. jasne, że nie działa cudów , musisz sama ćwiczyć i ruszać się, ale ona pomaga - mój brzuch wygląda o niebo lepiej, polecam :)


Kawa zielona przyspiesza spalanie tłuszczu bo zawiera kwas chlorogenowy, a co to jest? Warto poznać ten składnik kawy >>> SPAM
i wiedzieć, że traci on swoje właściwości w wysokiej temperaturze więc nie będzie działał gdy zaparzmy sobie taką kawkę. Lepiej zażywać zieloną kawę w postaci tabletek o specjalnej dawce, tak aby kontrolować ile się bierze w ciągu dnia, żeby nie przegiąć bo można przesadzić a wtedy z odchudzania nic nie będzie. Naturalnie ćwicząc można spotęgować efekt odchudzania, ale ja bez tego straciłam sporo jak na mnie w niecałe 2 miesiące.

Ostatnio edytowano 22 paź 2013, o 19:36 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Zielona kawa wygrała w walce z moją otyłością.
aleczka71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:46

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez malinka 61 » 22 paź 2013, o 20:41

Uważam że tabletki to tylko wyrzucanie pieniędzy , niszczenie sobie zdrowia , przetestowałam wiele specyfików , straciłam tylko pieniądze . Łykając tabletki trzeba również trzymać dietę i ćwiczyć .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez MariolaXZ » 23 paź 2013, o 08:45

Łykam Foreverslilem to takie tabletki wspomagające odchudzanie.A oprócz tego dieta no i aktywność fizyczna.Zmiany na wadze w ciągu dwóch miesięcy to 9 kg w dół.A dużym plusem jest to że bardzo polubiłam zajęcia z zumby i nawet jak przestane się odchudzać to z zajęć nie zrezygnuje.
MariolaXZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 08:40

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez MarianAna » 23 paź 2013, o 10:46

Dokładnie tabletki są wspomaganiem odchudzania i tak wiele z nas o tym zapomina. Należy pamiętać, że tabletki są skuteczne owszem, ale nie są spalaczem naszego lenistwa. Nie możemy pozwolić na fakt, że nic nie robimy i oczekujemy cudów od tabletek. One de fakto poprawiają metabolizm, ale nie wykonują za nas ruchu - który jest elementarnym składnikiem / czynnikiem w walce z nadwagą.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez aleczka71 » 23 paź 2013, o 18:03

MarianAna napisał(a):Dokładnie tabletki są wspomaganiem odchudzania i tak wiele z nas o tym zapomina. Należy pamiętać, że tabletki są skuteczne owszem, ale nie są spalaczem naszego lenistwa. Nie możemy pozwolić na fakt, że nic nie robimy i oczekujemy cudów od tabletek. One de fakto poprawiają metabolizm, ale nie wykonują za nas ruchu - który jest elementarnym składnikiem / czynnikiem w walce z nadwagą.


Czy to ważne czym nazwiemy Tabletki na odchudzanie, wspomaganiem - czy może głównym czynnikiem odchudzania? To jak działają na nasze organizmy zależy m.in. od tego co zawierają i jak nasz organizm reaguje na te składniki. Tabletki z zielonej kawy mają w składzie pewien kwas, który stymuluje organizm do spalania tkanki tłuszczowej i ogranicza tworzenie nowej. Dla mnie zadziałały i już po miesiącu miałam 4 kilo mniej, niby nie dużo ale zawsze to więcej niż nic, szczególnie że nie katowałam się dietami i ćwiczeniami na siłowni. Wystarczył normalny tryb życia i niepodjadanie. :D

Zielona kawa wygrała w walce z moją otyłością.
aleczka71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 19:46

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 24 paź 2013, o 12:00

Tabletki są różne, trzeba je dobrać odpowiednio pod siebie. Również brałam foreverslim, w moim przypadki także te tabletki dawały zadowalające efekty. Starajcie się zmieniać tryb życia. Tabletki pomagają chudnąć, efekt się utrzymuje, ale z czasem wszystko zależy od was. Jeśli wrócicie do starego trybu życia, nie ma szans, żebyście w końcu nie były otyłe.
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez MarianAna » 24 paź 2013, o 13:38

Tabletki jak już wiele razy pisaliśmy są skuteczne, ale potrzeba do tego innych działań. Tabletki to wspomagacze, nikt racjonalny nie obiecuje cudów. Bo cudów nie ma. Jak mówi klasy: "żeby do czegoś dojść, trzeba zap...ać " ;)
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Sharlot » 30 paź 2013, o 23:57

MarianAna napisał(a):Tabletki jak już wiele razy pisaliśmy są skuteczne, ale potrzeba do tego innych działań. Tabletki to wspomagacze, nikt racjonalny nie obiecuje cudów. Bo cudów nie ma. Jak mówi klasy: "żeby do czegoś dojść, trzeba zap...ać " ;)

detocell jest suplementem diety, ktory wspomaga redukcje cellulitu i dochudzanie i zgadzam sie, ze samym lykaniem nie pozbedzie sie celluitu, bo trzeba tez troche wysilku i przede wszystkim zdrowego odzywnia.
Jesli chodzi o cwiczenia, to naprawde nie trzeba wiele...wystraczy 3 dni w tygodniu po 30 minut ;)
Sharlot
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez MarianAna » 12 lis 2013, o 15:31

Lepiej codziennie a po 20-25 min. Pro zdrowotnie powinniśmy ćwiczyć. Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o odchudzanie, ale już o wydajność naszego organizmu.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 14 lis 2013, o 12:12

Najważniejsze, żeby pojawiła się jakakolwiek aktywność fizyczna - wtedy efekty będą zadowalające. No i przede wszystkim utrzymanie aktywności fizycznej pozwala na to, abyśmy były rzeczywiście cały czas szczupłe. Bo jeśli wrócimy do kiepskich przyzwyczajeń, to efektów nie będzie nigdy...
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez MarianAna » 20 lis 2013, o 11:20

Ważne jest aby prócz stosowania owych tabletek, dokładać coś od siebie np. bieganie, pływanie etc. Tylko wtedy mamy szansę na prawidłowe i zdrowe chudnięcie. Jednak suplementacja jest potrzebna, potrzeba abyśmy robili to z głową.
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 27 lis 2013, o 12:44

I zgodnie z zasadami kuracji. Wiem, że część lasek rezygnuje z foreverslim po tygodniu, bo nie schudły. To bzdura. Kuracja ma trwać całe trzy miesiące - każdy reaguje całkiem inaczej...
apollo
 

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez allison » 30 lis 2013, o 00:53

To chyba normalne przy wszystkich kuracjach, że na efekty trzeba poczekać. Ale jeśli ktoś liczy na to, że schudnie jedynie dzięki tabletkom to i po trzech miesiącach nie zobaczy rezultatów.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez apollo » 5 gru 2013, o 12:48

Zgadza się, a niestety dalej mamy mnóstwo naiwnych, które myślą, że dalej będą pochłaniały słodycze i tony innego szkodliwego jedzenia, a biorąc tabletki będą chudły. Żyjemy w społeczeństwie, które wiecznie szuka drogi na skróty. Na szczęście to nie mój problem.
apollo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników