test ciążowy

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

test ciążowy

Postprzez Admka11 » 6 gru 2012, o 14:48

czy jesli po porannym wstaniu poszłam do łazienki odrazu oddałam mocz do kubka cały mocz bez odlewania małej ilosci do sedesu czy ten test mugł wyjsc negatywnie czy musze pierw oddac troche poczatkowego strumienia do toalety i troche do kubka czym to sie rózni
Admka11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 09:27

Re: test ciążowy

Postprzez młoda.kobieta » 7 gru 2012, o 12:21

A jak masz napisane na ulotce testu ? Powinnaś postąpić zgodnie z ulotką aby test wyszedł dobrze. Z tego co pamiętam jak ja robiłam nie musiałam odlewać moczu.
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: test ciążowy

Postprzez juik » 8 gru 2012, o 15:17

Możesz zrobić test już w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Zresztą taka informacja jest zawsze na ulotce dołączonej do każdego testu. Skoro okres miałaś dostać 1 listopada, spokojnie możesz zrobić test.

Persen to tabletki ziołowe, raczej łagodne i nie sądzę, żeby miały wpływ na przesunięcie miesiączki. Jeśli je jednak brałaś, to pewnie byłaś pod wpływem stresu, a stres owszem - może namieszać w cyklu.

Moje hobby to inspección técnica de edificios- Pozdrawiam M4r3tika :-)
juik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 15:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]