testy ciążowe

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

testy ciążowe

Postprzez pomarańcza » 12 sty 2012, o 16:41

czy waszym zdaniem testy ciążowe są wiarygodne? a jeśli chodzi o badania krwi (podstawowe), czy są w stanie wykryć ciąże?
pomarańcza
 

Re: testy ciążowe

Postprzez dzo » 12 sty 2012, o 17:18

testy ciążowe nie dają 100% pewności nigdy
dzo
 

Re: testy ciążowe

Postprzez smutny aniołek » 12 sty 2012, o 20:57

kilka razy robilam,nigdy nie ma 100% pewności, ale wynik zawsze był korzystny dla mnie :D
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: testy ciążowe

Postprzez pomarańcza » 12 sty 2012, o 21:45

dla mnie też jest właśnie korzystny, ale mimo to dzisiaj mija mi 38 dzień cyklu (mam okres od 3,5 roku i nigdy nie mialam uregulowanego) możliwe, że przesunął mi się przez badania lub inne czynniki? skoro testy wychodzą negatywne? (robiłam około 20 testów - wszystkie wyniki jednoznaczne)
pomarańcza
 

Re: testy ciążowe

Postprzez smutny aniołek » 13 sty 2012, o 12:15

Pewnie, że możliwe;-) Okres bardzo szybko sie rozregulowuje. Wystarczy większy stres, przykmowanie leków, przebyta choroba. Skoro az tyle testów zrobiłaś, nie mam mowy, żeby to ciąża powodowała opóźnienie.
Ja bym na twoim miejscu poszła do gina.
:)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: testy ciążowe

Postprzez katasha7 » 23 sty 2012, o 23:19

hehe spokojnie jak 20 tastów wyszło negatywnych to nie jestes w ciąży pewnie teraz ze stresu okres się spóźnia.
katasha7
 

Re: testy ciążowe

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 00:47

Mam podobną sytuacje, bo spóźnia się prawie dwa miesiące i zrobiłam około 6 testów, które wyszły negatywnie, więc wybieram sie do lekarza.
nina19
 

Re: testy ciążowe

Postprzez maryska » 20 sie 2012, o 14:10

Czesc ! ;)
Na temat testow ciazowy to ja robilam juz z 3 razy i wszystkie wyszly negatywne..
Moj problem wyglada na tym ze 17.07 kochalam sie z swoim chlopakiem 3 dni pozniej dostalam okres szybszy o 5 dni. Podczas okresu bardzo bolaly mnie jajniki lecz to jest normalne dlatego zabardzo sie nie martwilam. 27.07 skonczyl mi sie okres postanowilam zrobic test ciazowy z pierwszego moczu okazal sie negatywny lecz bol nie minal dalej go odczowalam. Tydzien temu do bolu jajnikow doszly jeszcze boloce piersi dlatego znow postanowilam kupic test, kupilam odrazu 2 na drugi dzien rano zrobilam jeden wyszedl negatywny po 3 godzinach zrobilam kolejny ten sam wynik. Dwa dni temu dostalam okres znow szybszy o pare dni, wczoraj podwieczor zrobilo mi sie nie dobrze straszny bol brzucha zrobilam sobie zimny oklad na brzuch i wzielam tabletke lecz nic nie pomoglo po 2 godzinach zaczelam wymiotowac ;(...Dzisiaj wstalam juz lepiej sie czuje lecz jajniki dalej bola a okres niby jest ale prawie wgl go nie widac .. niewiem co mam o tym myslec ... prosze o odp :| ;)
maryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 sie 2012, o 15:18

Re: testy ciążowe

Postprzez golden_eye » 19 wrz 2012, o 13:42

Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety na temat testów ciążowych, to zajmie tylko chwilkę - ANKIETA.
Z góry dziękuję :)
golden_eye
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]