To takie skomplikowane

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Jamelia » 18 lip 2013, o 11:43

Może chce Cie najpierw bliżej poznać, no bo wiesz, poznaliście przez neta to na pewno poznałaś tez innych panów. Może i by chciał coś więcej, bliższej relacji na dłużej ale woli sie upewnić czy nie spotykasz się z kimś jeszcze?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Hadassa » 18 lip 2013, o 11:58

a nie możesz się go o to wprost spytać ?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To takie skomplikowane

Postprzez nati18 » 18 lip 2013, o 12:01

iza813 napisał(a):Dziewczyny ja naprawde nie wiem co mam myślec o tym gościu.Raz mi ten chłopak mówił że nie jest odpowiednim facetem dla mnie,potem ze to nie jest odpowiedni moment na związek w jego życiu,potem mi mówił tzn tydzien temu że nic z tego nie będzie,a teraz po tym jak się do siebie zbliżyliśmy nie wiem czy on myśli o mnie poważnie,co mnie myśli,czy chce mnie tylko wykorzystac a może chce czegoś wiecej.Ja sobie moge coś tam gdybać i się czegoś domyślac.Mam z nim kontakt od ostatniego spotkania,on sie odzywa wiec to chyba dobrze.Mam nadzieje ze wkrótce bede wiedziała na czym stoje ...

wiesz mi sie zdaje ze on cos ukrywa, zalezy mu na tobie ale nie chce sie skrzywdzic byc moze zajmuje sie czyms nie odpowiednim skoro ci mowil ze nie ma pracy a tak naprawde czyms handluje hm ? muyslalas o tym ?

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 18 lip 2013, o 13:22

Kayira napisał(a):a nie możesz się go o to wprost spytać ?


Mogę,ale na razie nie chcę tego robić,nie chce go "wystraszyc"

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 18 lip 2013, o 13:24

nati18 napisał(a):
iza813 napisał(a):Dziewczyny ja naprawde nie wiem co mam myślec o tym gościu.Raz mi ten chłopak mówił że nie jest odpowiednim facetem dla mnie,potem ze to nie jest odpowiedni moment na związek w jego życiu,potem mi mówił tzn tydzien temu że nic z tego nie będzie,a teraz po tym jak się do siebie zbliżyliśmy nie wiem czy on myśli o mnie poważnie,co mnie myśli,czy chce mnie tylko wykorzystac a może chce czegoś wiecej.Ja sobie moge coś tam gdybać i się czegoś domyślac.Mam z nim kontakt od ostatniego spotkania,on sie odzywa wiec to chyba dobrze.Mam nadzieje ze wkrótce bede wiedziała na czym stoje ...

wiesz mi sie zdaje ze on cos ukrywa, zalezy mu na tobie ale nie chce sie skrzywdzic byc moze zajmuje sie czyms nie odpowiednim skoro ci mowil ze nie ma pracy a tak naprawde czyms handluje hm ? muyslalas o tym ?



Możliwe że tak jest.To fakt on stałej pracy nie ma,tylko dorabia sobie na razie u kolegi w firmie,wykonując zlecenia.
Nie sądze aby on czymś handlował,choć może się mylę ....

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 21 lip 2013, o 07:40

Dodam tylko że spędziłam z nim noc,kochaliśmy się i może będzie jakiś ciąg dalszy ....

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Joanna28142 » 21 lip 2013, o 16:11

Może na razie on chce tylko luźnej znajomości, może boi się że straci niezależność itp. Jak dla mnie, poki co utrzymuj taki kontakt jaki jest a byc moze pozniej samo przeistoczy sie to w cos wiecej. Ja jak poznałam mojego chłopaka powiedzialam ze absolutnie nie chce sie wiązać, a z czasem jakoś samo tak wyszło, jesteśmy razem 6 lat:) Bez względu na to czy on mysli o tobie poważnie czy nie to i tak bedziesz sie z nim spotykac, bo ci zalezy i nie bedziesz potrafila mu odmówić...Chyba tak jest prawda? Skąś to znam:) Więc tak czy siak będziesz się z nim spotykać, a po cichu możesz liczyć że to się zmieni:)
Joanna28142
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 22:59

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 21 lip 2013, o 21:34

Dla mnie ta znajomość jest skończona.Już nie mam złudzeń że coś z tego będzie.Byłam naiwna jak dziecko i miałam nadzieje że nam wyjdzie,że jemu na mnie zależy,ale pomyliłam się.Czuję się wykorzystana i zraniona,wierze że szybko uda mi się zapomnieć :(

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 25 lip 2013, o 23:12

Ta znajomość jest zakończona,wczoraj dostałam od tego gościa smsa o tak chamskiej treści że mnie normalnie zatkało.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Hadassa » 26 lip 2013, o 00:01

czyli co jednak chodziło o łożko... czy gościu sam nie wie czego chce??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 26 lip 2013, o 05:56

Na pewno chodziło mu o seks,ale facet jest niezdecydowany i sam nie wie czego chce.Dla mnie to tchórz uciekający przed odpowiedzialnością ...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Hadassa » 26 lip 2013, o 08:54

może nie dorósł do związku...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Carina » 26 lip 2013, o 10:46

Wspolczuje. wykorzystanie i brak odwagi do normalnej rozmowy na rzecz chamskich smsow to tylko fakt ze to gnojek, na ktorego szkoda czasu.
znajdziesz kogos lepszego :kiss2

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: To takie skomplikowane

Postprzez BadRomance » 29 lip 2013, o 19:58

Jak na 30 lat to dziwi mnie jego 'brak chęci stabilizacji'. Jednak wszystko zależy od ludzi
BadRomance
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 19:46

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 30 lip 2013, o 13:27

On znowu zaczął do mnie pisac,nie wiem po co skoro on nie chce się wiązać i jak on to powiedział że ja nie jestem dla niego ...

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Catherine » 30 lip 2013, o 13:45

dziwny facet , powinien się zdecydować czy chce być z Toba czy nie .Daj mu takie ultimatum jak powie nie to powiedz że Cię wykorzystał i nigdy wiecej żeby do Ciebie nie pisał a ni nic.

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Hadassa » 30 lip 2013, o 19:03

dokładnie... niech się określi w tą albo w tą... a jak nie to niech spada.... i nie zawracaj sobie nim głowy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 8 wrz 2013, o 16:44

Hej wszystkim

Pod koniec sierpnia napisałam do tego gościa koleżeńskiego smsa " co słychac ?",on odpisał że ok.Wczoraj znów on się odezwał pierwszy,mam wrażenie że jemu jednak nadal na mnie zależy,choć może jest inaczej.Najgorsze jest to że się w nim zakochałam,że ciągle o nim myślę,że marzę o nim itd itp.Nie mam pojęcia jaki będzie ciąg dalszy tej znajomości,czy zostaniemy kumplami czy jednak będzie coś z tego,albo pożegnamy się raz na zawsze ....

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Hadassa » 9 wrz 2013, o 10:06

tylko, że mógłby to zainteresowanie pokazać.. a nie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: To takie skomplikowane

Postprzez melonik » 12 wrz 2013, o 09:20

Może on się jakoś boi albo jest nieśmiały? Napisz do niego i zaproponuj niezobowiązującą kawę, co ci szkodzi, a nuż coś z tego wyniknie ;)

melonik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 wrz 2013, o 09:10

Re: To takie skomplikowane

Postprzez Luwczus » 12 wrz 2013, o 11:46

Jasne Kayira!! daj czadu! i daj koniecznie znać jak poszło..:)
Avatar użytkownika
Luwczus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 19:16

Re: To takie skomplikowane

Postprzez agape84 » 14 wrz 2013, o 16:44

Bede szczera ale trudno, musze ci to napisac. Nie zalezy mu na tobie, gdyby bylo inaczej juz dawno bys o tym wiedziala. Sama mu sie narzucasz, piszesz wiec korzysta, wie, ze kiedy tylko bedzie chcial bedzie mogl sie z toba przespac wiec czemu nie. Zachowujesz sie dosc zenujaco, narzucasz sie chociaz widzisz chyba ze jestes mu dosc obojetna. Dziewczyno szanuj sie troche, ok rozumiem ze sie zakochalas, ale nie warto dla faceta tezygnowac z szacunku do siebie, ponizac sie. Czasem trzeba odpuscic, chyba, ze wystarcza ci bycie jego panienka do lozka, to ok.

Ani z Toba ani bez Ciebie
Na moj bol nie ma lekarstwa..
Z Toba bo mnie zabijasz
Bez Ciebie bo umieram..
Avatar użytkownika
agape84
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 21:06
Lokalizacja: Szczecin

Re: To takie skomplikowane

Postprzez iza813 » 27 wrz 2013, o 20:53

agap84 po części się z tobą zgodzę,ale pomyśl logicznie,po co on się do mnie odzywa po miesiącu milczenia i proponuje spotkanie,nie takie aby się znów przespać tylko zwykłą randkę ( spaliśmy ze sobą raz bo obydwoje tego chcieliśmy !!!!) ??? Uważam że gdybym była mu całkowicie obojętna to by się nie odzywał wcale.Na ostatnim spotkaniu on mi wyznał że chciałby być ze mną na poważnie ale mamy na drodze poważne przeszkody.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]