Trądzik

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Trądzik

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 15 mar 2015, o 17:16

Ja proponuję zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek i udac się do dobrego dermatologa,ponieważ wiele kosmetyków oraz maseczek okazuje się być nieskuteczna na rodzaj trądziku z jakim mamy do czynienia.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: Trądzik

Postprzez karlin » 16 mar 2015, o 09:38

to też zależy jaki jest trądzik, jeśli jest na tyle duży, że walka na własną rękę nie działa, to warto iść do dermatologa, ale jakiś mały, to czemu nie testować, może w końcu coś pomoże bez większej inwazji :)
karlin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:59

Re: Trądzik

Postprzez karlin » 23 mar 2015, o 10:38

naturalne sposoby, zioła, itp. są fajnym rozwiązaniem na trądzik, na pewno nie zaszkodzą, ja próbowałam i niestety nie pomogła, choć bardzo w nie wierzyłam:)
karlin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:59

Re: Trądzik

Postprzez AmeLka007 » 23 mar 2015, o 11:07

mój brat ma tez spory problem z trądzikiem ostatno przeczytał w internecie ze bardzo pomaga przemywanie buzi płatkiem kosmetycznym lekko zamoczonym w wódce :) nie pytałam czy już próbował ale może coś pomaga :) z tym że napewno wysusza skóre ale to jest istotne przy tradziku
Avatar użytkownika
AmeLka007
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 13:37

Re: Trądzik

Postprzez fiona1 » 23 mar 2015, o 13:32

Ja byłam na Sarmackiej w Warszawie w Dermice na laserowym usuwaniu blizn po trądziku, super efekt, nie wiedziałam wcześniej, że tak można dopiero kolezanka powiedziała żebym poszła sobie coś takiego zrobić.
fiona1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 13:30

Re: Trądzik

Postprzez Lagenko_pl » 2 kwi 2015, o 07:41

Jeżeli jest to trądzik złośliwy to nie próbuj zadnego peelingu bo tylko podrażnisz skórę a efektu nie bedzie. Także polecam tutaj wizytę u lekarza specjalisty.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Trądzik

Postprzez Emika » 2 kwi 2015, o 09:54

Na trądzik polecam różnego rodzaju maseczki zawierające duże ilości minerałów, jakieś glinki, tak aby ładnie ściągało i wysuszało skórę.Przy trądziku konieczna jest szczególna higiena - dlatego regularnie pierz ręczniki. 4 posty wyżej ktoś pisał o przemywaniu skór wódką - NIGDY! Nie możemy wysuszać naszej skóry - w ten sposób narażamy ją jeszcze bardziej - pamiętajmy, że takie traktowanie skóry może nam przynieść inne niepotrzebne problemy, np. trądzik różowaty.

Szukacie fajnego salonu kosmetycznego/SPA, sprawdźcie proszę salon Shenti z Poznania. Mają w ofercie, np. depilacja laserowa która jest w sam raz na lato!. Aha robią też fajne masaże relaksujące ciało :)
Emika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 kwi 2015, o 09:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Trądzik

Postprzez Malineczka » 2 kwi 2015, o 09:59

Ja właśnie jestem na świeżo po wizycie u dermatologa i dostałam jakiś krem robiony i Epiduo :< (znowu... kiedyś już miałam i była z tego jedna wielka kicha) ja borykam się z trądzikiem pospolitym, który wygląda jak uczulenie (takie drobne krosteczki) i jest tylko w jednym miejscu na twarzy... zobaczymy może to coś pomoże, bo szczerze powiedziawszy mam już dość (nastolatką już nie jestem a tu problemy większe niż jak nią byłam). Oprócz tego piję olej lniany i tu polecam bo już z niejednej opresji mnie wybawił i cera wydaje się być bardziej miękka i nawilżona :)
Malineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 09:12

Re: Trądzik

Postprzez Emika » 2 kwi 2015, o 10:01

Jak chcesz działać dodatkowo od wewnątrz to sprawdź u wujka Google termin: odkwaszanie organizmu sokiem z cytryną. Pijesz codziennie dużą ilosć świeżo wyciskanych cytryn, co ma na celu "oczyścić" organizm i jednym z wielu dobroczynnych efektów tej kuracji jest właśnie piękniejsza skóra :)

Szukacie fajnego salonu kosmetycznego/SPA, sprawdźcie proszę salon Shenti z Poznania. Mają w ofercie, np. depilacja laserowa która jest w sam raz na lato!. Aha robią też fajne masaże relaksujące ciało :)
Emika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 kwi 2015, o 09:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Trądzik

Postprzez lunka20 » 10 kwi 2015, o 12:20

Ja jak byłam nastolatką miałam straszny, teraz czasem coś mi wyjdzie, nie wyciskam, żeby nie mieć blizn, moja siostra wyciskała namiętnie i teraz ma wiele blizn po pryszczach:-( radzę nie wyciskać:-)
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Trądzik

Postprzez Chilli » 27 kwi 2015, o 21:54

A słyszałyście może o kremie Qcera? Mi kiedyś polecił dermatolog i napradę się sprawdza :) już dawno zapomniałam co to trądzik.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Trądzik

Postprzez edziak5 » 30 kwi 2015, o 22:01

kosmetyki, dieta? pewnie. ale często zapominay niestety o higienie jeśli chodzi o pędzle i gąbki do makijażu - moja kosmetyczka ostatnio mnie na to mocno uczuliła. poleciła mi do ich mycia antybakteryjne mydełka carex - nie uczulają, co jest bardzo ważne i wybijają te koszmarne bakterie które tkwią w tych pędzlach. bardzo polecam, zobaczycie jaka jest róznica.
edziak5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 22:35

Re: Trądzik

Postprzez wiktoria8008 » 3 maja 2015, o 16:46

W moim przypadku pomocne było odstawienie niektórych produktów spożywczych takich jak czekolada, ostre przyprawy, fast foody, do tego wszystkiego zaczęłam stosować z polecenia Niszcz Pryszcz rano i wieczorem na bazie naparu z wierzby i krwawnika. Dzięki takiej kuracji, znów mogę cieszyć się zdrowo wyglądającą cerą:))
wiktoria8008
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 16:22

Re: Trądzik

Postprzez Lagenko_pl » 4 maja 2015, o 12:11

Właśnie również o tym pisałam na forum,czyli o diecie która jest podstawą zadbanej skóry,poza tym kosmetyki,warto eksperymentować z tymi naturalnymi,a nóż okażą się skuteczne. Przed nakładaniem maseczki polecałabym jednak wizytę u dermatologa,takie zabiegi warto konsultować.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Trądzik

Postprzez Hadassa » 28 sie 2015, o 10:58

Mi teraz masa paskudztw wyskoczyła na twarzy. Babeczka w aptece poleciła mi effaclar k+, mam nadzieję że pomoże, tak jak ostatnio duo

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Trądzik

Postprzez kowalwa » 28 sie 2015, o 14:57

Zawsze jak mam okres to mi coś wyskakuje i później po trzech dniach znika
kowalwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 sie 2015, o 13:46

Re: Trądzik

Postprzez Tutuaka » 28 sie 2015, o 22:26

moja kumpela od zawsze miała problem z trądzikiem i dostała od nas na urodziny zabieg w klinice dermatologii estetycznej. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale naświetla się skórę światłem led. Następne zabiegi już sobie wykupila sama, ale efekty sa niesamowite, trądzik zniknął, a naprawdę stosowała już wszystko co było możliwe. A zabieg jej wykupiłyśmy w anti aging clinic.
Tutuaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 wrz 2014, o 18:18

Re: Trądzik

Postprzez kakul » 29 sie 2015, o 16:27

Raz byłam u kosmetyczki na zabiegu oczyszczania cery
kakul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 16:23

Re: Trądzik

Postprzez ruti » 29 sie 2015, o 17:29

to zależy wszystko od rodzaju trądziku, ja niestety mam dość uproczywy choć umiarkowany już teraz, nie mam idealnej cery, zawsze coś jest, ale nie wygląda to aż tak źle, oczyszczanie twarzy jest ok, ale nie dla mnie, po tym miałam bardzo podrażnioną cerę i pomimo że z czasem powinno być lepiej, było tylko gorzej, postawiłam na odpowiednią pielęgnacją, delikatne oczyszczanie i krmy, jak na razie używam rano pod makijaż kremu la roche-posay effaclar K(+) ten Duo+ też jest niezły, odpowiadają mojej skórze, po nich się trochę uspokoiła, warto też pić czystek:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Trądzik

Postprzez rudadagusia » 31 sie 2015, o 11:28

A może warto iść do dermatologa? On najlepiej doradzi co dobrać do cery trądzikowej ;)
rudadagusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 11:22

Re: Trądzik

Postprzez docha » 3 wrz 2015, o 10:27

On ma działanie złuszczające? Czytałam na stronie, ze działa matująco, ale jeszcze coś poza tym?
A i jeszcze jedno, nadaje się pod makijaż?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Trądzik

Postprzez Hadassa » 3 wrz 2015, o 11:53

Ruti pisała że ten K+ nadaje się pod makijaż.
A czym się różni od duo+ ?? Duo+ miałam

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Trądzik

Postprzez ruti » 3 wrz 2015, o 17:34

Leczyłam się u dermatologa kilka lat, i teraz owszem, jest lepiej, ale mam trudną i problemową cerę, więc idealnie nigdy nie będzie:( więc szukam i testuje:) Duo też miałam, on jest raczej typowo na trądzik, przyspiesza gojenie się stanów zapalnych, K+ jest bardziej odpowiedni dla skóry tłustej, z takimi zanieczyszczeniami, niedoskonałościami, ostatnio w te upały strasznie mi się ten problem pogorszył i wręcz lało się ze mnie. Pod makijaż jak najbardziej tak, ja właśnie tak używam, bo inaczej nie byłoby w ogóle sensu się malować:( jestem mile zaskoczona efektem:) w miarę się uspokoiło, ale wiadomo, że kluczem jest regularność w stosowaniu:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Trądzik

Postprzez a_gatka » 7 wrz 2015, o 21:24

Hadassa napisał(a):Ruti pisała że ten K+ nadaje się pod makijaż.
A czym się różni od duo ?? Duo miałam


Pod makijaż nadaje się jak najbardziej, sama używam w gorsze dni (podbieram młodej). Dobrze sobie radzi ze świeceniem i przetłuszczaniem skóry, no i przeciwdziała zaskórnikom. A duo dobry jest jak są niedoskonałości, zatkane pory, drobne zmiany skórne. Tak w skrócie.
a_gatka
 

Re: Trądzik

Postprzez Lagenko_pl » 8 wrz 2015, o 10:59

Trądzik to kwestia przede wszystkim hormonów oraz naszej diety,od tego należy zacząć. Szczególnie uciążliwy może być dobór kosmetyków pod taką cerę i tutaj polecam skupić się tylko i wyłącznie na tych naturalnych,mogą być również z dodatkiem kolagenu który na pewno pomoże.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]