Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez VivienneWestwood » 9 kwi 2015, o 13:41

Cześć

Jestem zdecydowana na zabiegi mające na celu ujędrnienie ciała... Schudłam prawie 20 kg ale niestety kondycja mojej skóry pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie okolice brzucha i ud to dla mnie prawdziwa zmora :(
Po nieudanych próbach (efekt mizerny) smarowania się serum, kremami, zażywanie suplementów... zdecydowałam się na serię zabiegów jednak nie chcę wpaść w nieodpowiednie ręce.

Czy któraś z Was może korzystała z jakiś zabiegów? Szczególnie w Krakowie. Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Sophie001 » 16 kwi 2015, o 20:21

Endermologia! :) Ale ja akurat nie jestem z Krakowa więc Ci nie pomogę jeżeli chodzi o wybór miejsca :( Natomiast endermologia mi pomogła na mój cellulit (obrzękowy) i to na pewno polecam. Wprawdzie jeszcze jest ale różnica po kliku sesjach jest diametralna :)

Powodzenia
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Anastazja099 » 17 kwi 2015, o 14:31

Jeżeli chodzi o Kraków to polecam Vesunę w Krokusie na pierwszym piętrze. Ja tam robiłam akurat zabiegi na blizny potrądzikowe i jestem baaaardzo zadowolona więc podejrzewam, że inne zabiegi też mają niezłe ;)
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez VivienneWestwood » 21 kwi 2015, o 11:03

Sophie001 a ile takich zabiegów przeszłaś? Czy to było bolesne?
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Sophie001 » 23 kwi 2015, o 11:31

VivienneWestwood napisał(a):Sophie001 a ile takich zabiegów przeszłaś? Czy to było bolesne?


Ja miałam pakiet 14 zabiegów.
Powiem Ci tak: czujesz, że coś się dzieje, tzn ten zabieg właśnie polega na mocnym pobudzaniu skóry. Nie jest to jednak jakiś ból nie do wytrzymania. Efekty były widoczne szybko, szczególnie jeżeli chodzi o gładkość i napięcie skóry :)
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez BlackWolf » 23 kwi 2015, o 19:09

Zastanawia mnie cena takiego zabiegu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Anastazja099 » 24 kwi 2015, o 13:30

BlackWolf napisał(a):Zastanawia mnie cena takiego zabiegu.

Tam gdzie ja robiłam (Vesuna) na stronie mają że taki pakiet 10 zabiegów za 900 zł (w promocji, wcześniej 1200)

Podejrzewam, że te ceny będą porównywalne w innych miastach, może jeszcze na jakiś grupon można się załapać, tylko że jak się ma kupon z tego typu portali to czasem się w kolejkę wbić nie można (albo ja mam takie doświadczenia, jak robiłam przedłużanie rzęs 1:1 to terminy były totalnie zawalone, ale to robiłam jak jeszcze mieszkałam w Rzeszowie, może jakieś trefne miejsce :))
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez BlackWolf » 24 kwi 2015, o 16:52

Hmmm... Cena czyli taka w granicach, można tak powiedzieć.
Dzięki za odpowiedź. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Michalina88 » 28 kwi 2015, o 12:07

Anastazja099 napisał(a):
BlackWolf napisał(a):Zastanawia mnie cena takiego zabiegu.

Tam gdzie ja robiłam (Vesuna) na stronie mają że taki pakiet 10 zabiegów za 900 zł (w promocji, wcześniej 1200)

Podejrzewam, że te ceny będą porównywalne w innych miastach, może jeszcze na jakiś grupon można się załapać, tylko że jak się ma kupon z tego typu portali to czasem się w kolejkę wbić nie można (albo ja mam takie doświadczenia, jak robiłam przedłużanie rzęs 1:1 to terminy były totalnie zawalone, ale to robiłam jak jeszcze mieszkałam w Rzeszowie, może jakieś trefne miejsce :))


Ciekawe, myślałam, że to dużo droższa "zabawa".
Avatar użytkownika
Michalina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:38

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez paproctaniosc » 28 kwi 2015, o 13:42

kolezanka korzysta z SCM w krakowie i jest zadowlona, sama nie potwierdze bo nigdy nie byłam :<
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez ladyblues » 29 kwi 2015, o 16:51

Ja przejechałam się do Wrocka, do Dermamedu (sprawdzony i polecony, więc wolałam dojechać, ale mieć zrobione porządnie) na Venus Legacy - poczytaj sobie o nim, czyni cuda :)
ladyblues
 

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2015, o 12:09

Ale mowa o Krakowie, więc proszę nie zaśmiecać tematu marną próbą reklamy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Lagenko_pl » 4 maja 2015, o 12:06

W takim razie czekamy na adresy z Krakowa,chociaż jestem zdania,że samodzielnie również można w fajny sposób ujędrnić ciało,oprócz samych ćwiczeń posłużą Ci w tym celu dobre kosmetyki z dodatkiem kolagenu.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez VivienneWestwood » 19 maja 2015, o 19:03

Ale tam akurat nie ma ujędrniania ciała...
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Agatka565 » 26 maja 2015, o 22:10

Wspomniana Vesuna w Bonarce/Krokusie zasłynęła tym, że jako jedna z pierwszych miała Exillis - to plus.
Jednak "moda" na takie kliniki rośnie, masa jest ich teraz... Stawiałabym na te z dłuższym stażem, i nie bawiłabym się w grupony - nie dość, że potem z terminami problem to i często wątpliwej jakości "firmy" się tam zgłaszają.

A ujędrnianie ciała - podobno endermologia w połączeniu z drenażem limfatycznym jest super.
Avatar użytkownika
Agatka565
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:07

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez VivienneWestwood » 18 cze 2015, o 14:48

Cześć :) Zdecydowałam się na Vesunę.w Krokusie. Polecałyście tę klinikę i słusznie. :) Wykupiłam serię 10 zabiegów. Wykonywane są w cotygodniowych odstępach więc jak na razie jestem dopiero po 5. Efekty są widoczne ale wiem, że teraz jest przede mną dużo pracy. Chcę utrzymać obecną wagę i kondycję skóry więc muszę uważać na dietę i regularnie ćwiczyć. Postanowienia nowo...letnie:P
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:39

Anastazja099 napisał(a):
BlackWolf napisał(a):Zastanawia mnie cena takiego zabiegu.

Tam gdzie ja robiłam (Vesuna) na stronie mają że taki pakiet 10 zabiegów za 900 zł (w promocji, wcześniej 1200)

o kurde rzeczywiście to nie drogo

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Lagenko_pl » 3 lip 2015, o 14:46

I zapewniło Ci to efekty?? Bo tutaj obawiam się,że będą one jedynie sporadyczne i do tego krótkotrwałe,aby utrzymać go na dłużej to musisz stosować też odpowiednei kosmetyki,raz jeszcze polecam poszukać tych z dodatkiem kolagenu.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez michasiaK » 14 lip 2015, o 12:52

A co myślicie o termoliftingu ciała? Moja siostra skorzystała właśnie z tej usługi w gabinecie J'adore w centrum Krakowa, gdzie zabieg ten jest wykonywany za pomocą platformy Accent XL, powiem Wam, widać u niej różnicę już po kilku sesjach :) Na ich stronie znalazłam galerię "przed i po", różnica również jest piorunująca :)
michasiaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 21:18

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Amalia » 12 sie 2015, o 12:47

Ja ujędrniam ćwiczeniami + jakieś mazidła, podpytaj o dobre ćwiczenia ujędrniające np na SPAM :D
Nie dość że samopoczucie lepsze, to i kasa w portfelu zostaje :P

Ostatnio edytowano 12 sie 2015, o 21:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 10:13

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez blackEYE » 20 sie 2015, o 14:37

michasiaK napisał(a):A co myślicie o termoliftingu ciała? Moja siostra skorzystała właśnie z tej usługi w gabinecie J'adore w centrum Krakowa, gdzie zabieg ten jest wykonywany za pomocą platformy Accent XL, powiem Wam, widać u niej różnicę już po kilku sesjach :) Na ich stronie znalazłam galerię "przed i po", różnica również jest piorunująca :)


Termolifting to jest chyba wielka sciema. ja byłam na kilku zabiegach i NIC. miałam nawet zatarg z babką, zeby mi oddała kasę za te zabiegi i w koncu po długich bojach i wysłaniu tam adwokata, oddała mi 80% kwoty. kłamliwa baba. O J'adore nie słyszałam żadnych dobrych opinii od kolezanek, wszystkie narzekały na terminy.

Ja chciałabym wiedzie, jak te zabiegi w Vesunie? coś dały? po ciązy by mi się takie zabiegi przydały, a niestety nie mam czasu na dobrą dietę i ćwiczenia, nie z małym dzieckiem...
blackEYE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 10:42

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Anastazja099 » 15 wrz 2015, o 13:37

Jak już kiedyś tu wspomniałam, ja byłam na takich zabiegach i dały mega fajne efekty. Obecnie ćwiczę z Chodakowską i udaje mi się utrzymać taką figurę. Myslę, że wyślę moją mamę, tzn. karnet jej kupię jako prezent, bo jej jest ciężko z ud schudnąć, nawet mimo licznych ćwiczeń i diety... Ale zastanawiam się, czy lepiej wybrać teraz vela shape III czy vanquish BTL. Myślałam, że może tu coś znajdę, ale jednak nie... :(
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 15:06

Polecam bardzo lifting! W klinice w której ja byłam, Prime Medic w Krakowie, mają jakieś nowe urządzenie które sprawdza się niesamowicie i efekt widziałam już po jednym zabiegu. Cudo!
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Ujędrnianie ciała! Kraków i okolice

Postprzez Kostaa » 30 maja 2020, o 08:48

ja na ujędrnienie buzi zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Skinbooster - i na prawdę fajny, naturalny efekt. Dobrze nawilżona skóra i dobrze wyrównana! jestem mega zadowolona!
Kostaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2020, o 08:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron