ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez BlackWolf » 15 mar 2015, o 12:29

1.Mascary Maybelline (blackest black).
2.Kredka do oczu Mon Ami (black)
3. Air Wair Loreal
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 15 mar 2015, o 17:15

A ja nie mam jednego ulubionego kosmetyku,na pewno warto wyróżnić te naturalne które sa skuteczne oraz nie podrażniają jak mydełka czy balsamy,masła organiczne do ciała.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jałowa » 16 mar 2015, o 14:45

CosmoSpa_com_pl napisał(a):A ja nie mam jednego ulubionego kosmetyku,na pewno warto wyróżnić te naturalne które sa skuteczne oraz nie podrażniają jak mydełka czy balsamy,masła organiczne do ciała.

to prawda dzisiaj trudno kupić kosmetyki pozbawione parabenów, które nie będą uczulały, ja kiedyś miałam poważany problem z kremami do twarzy, aż nie natrafiłam na kosmetyki vichy, które są właśnie pozbawione parabenó, aktualnie korzystam z kremu wygładzającego vichy Idealia i nie mam żadnych problemów z cerą i uczuleniem skóry dzięki temu kremowi.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez apollo » 19 mar 2015, o 09:13

Ewentualnie jeszcze Ziaja -dosyć tanie kosmetyki, ale na prawdę fajnej jakości. Oczywiście nie każdy musi podpasować, ale np. produkty dla dzieci, czy do włosów mają na prawdę fajne. Kwestia przetestowania produktu...
apollo
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kaczka » 19 mar 2015, o 14:39

O tak, kosmetyki pielęgnacyjne z firmy Ziaja są rewelacyjne. Szczególnie ta seria kosmetyków z liściem Manuka.
Avatar użytkownika
kaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 mar 2015, o 14:33
Lokalizacja: Kieszanice

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Dagowa92 » 22 mar 2015, o 22:33

Ja jestem zadowolona z kosmetyków golden rose. Pomadka vision lipstick jest długo trwała i fajna jest też odżywka do paznokci nail growth.
Dagowa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 22:16

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez karlin » 23 mar 2015, o 10:35

odżywka nail growth jest bardzo dobra pod lakier, też jej używam:)
karlin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:59

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez karlin » 25 mar 2015, o 17:50

w ogóle co do jakości to wcale nie idzie ona w parze z ceną, używałam wielu kosmetyków, i z górnej i z dolnej półki, jedyne co je różni to opakowanie, a zawartość niekiedy jest lepsza niż można byłoby się spodziewać, jakiś czas temu kupiłam pomadkę vision lipstick gr i okazała się dużo trwalsza niż inne, na które wręcz oszczędzałam i się zawiodłam...:)
karlin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 17:59

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez lunka20 » 29 mar 2015, o 19:24

Ja uwielbiam masełka do ciała z bielendy, skóra cudnie pachnie i jest dobrze nawilżona.
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Martynaa » 30 mar 2015, o 01:10

Ja miałam sporo kosmetyków Ziaji, jedne były lepsze, drugie gorsze, ale ostatnio kupiłam ich krem do rąk - z proteinami kaszmiru i masłem shea i strasznie mnie uczulił, aż porobiły mi się jakies wypryski na dłoniach... Ktoś miał podobne doświadczenia? Nie podoba mi się że często dają parabeny do kosmetyków, które nie są zdrowe...
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Violet » 31 mar 2015, o 20:43

Ja jestem wierna Vichy - obecnie mam krem do twarzy liftactive przeciwzmarszczkowy. Jednak moim ulubionym jest Idealia, które dobrze nawilża oraz rozświetla, co sprawia, że moja skóra wygląda świeżo i zdrowo,
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez kies » 1 kwi 2015, o 05:52

Do tej listy swoich ulubionych kosmetyków dodaj jeszcze wodę termalną. Jest genialna, dodaje rześkości, ma dużą dawkę minerałów w sobie i zbawiennie działa na skórę, daje dużego kopa, szczególnie w gorące dni, a jaka przyjemność tak się popsikać.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 1 kwi 2015, o 09:18

No właśnie ją sobie kupiłam też. W sumie to doradziła mi kosmetyczka, bo moja skóra robi jakieś cuda ostatnio, a chciałabym żeby była ładna na ślubie. :) Ma właściwości kojące i da się to odczuć już przy pierwszym stosowaniu.
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 1 kwi 2015, o 15:46

A jak się stosuję taką wodę? Bo krem z wodą termalną to wiadomo, a sama woda? To jest jakiś atomizer? Psika się na skórę po prostu?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Lagenko_pl » 1 kwi 2015, o 17:22

Z tych ulubionych kosmetyków warto wspomnieć również o kolagenie,uwielbiam kremy na jego bazie,sa skuteczne i znakomicie nawilżają ciało,nadają skórze kolorytu:)
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez hania » 2 kwi 2015, o 10:48

a jak ją stosujesz? chyba w aptece można ją dostać?
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez meggie » 2 kwi 2015, o 14:49

na wiosnę i lato w sam raz:) jeśli chodzi o marki to za to ja jestem wierna reklama, na początku jakoś nawet nie zwracałam na nią uwagi, ale przypadkiem dostałam krem młodzieńczy blask i powalił on wszystkie inne na łopatki, od tamtej pory próbuje ich kosmetyków i niektóre pasują bardziej inne mniej, ale dalej są fajne:)

Ostatnio edytowano 2 kwi 2015, o 15:38 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Reklama-spam
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez moniczka89 » 4 kwi 2015, o 17:18

moja młodsza siostra ma ten krem, dobry dla kobiet w młodym wieku:)
moniczka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 lis 2014, o 13:15

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez sze.ali » 16 kwi 2015, o 15:14

Najlepszy kosmetyk bez którego się nie rozstaje to balsam do ust Balmi. Non stop mam spierzchnięte usta, co stało się już chyba moim kompleksem. Balmi mam zawsze pod ręką. Ten balsam nieziemsko pachnie, świetnie wygląda no i cena jest atrakcyjna.
sze.ali
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 kwi 2015, o 13:33

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Dagowa92 » 16 kwi 2015, o 22:28

Osobiście to używam dużo kosmetyków z golden rose np.pomadka do ust trwała i to bardzo -z serii Vision Lipstick, a do paznokci lakier z serii Rich Color- mają duży wybór odcieni i są dość trwałe na mich naturanych paznokciach ok. 5 dni, a i odżywka Nail Growth stosuję już koło 2 miesięcy pod lakier i muszę przyznać że pazurki są mocniejsze :D Jak dotąd jestem zadowolona i mogę polecić, są to fajne kosmetyki za bardzoo atrakcyjnie niską cenę a i ostatnio zakupiłam puder do brwi Eyebrow Powder zamiast henny czy malowania kredką fajny i trwały również.... o i to są moje faworyty :)
Dagowa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 22:16

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Aniela » 20 kwi 2015, o 11:48

Ja zawsze zabieram facetowi żel do golenia, łatwiej się goli nogi i się tak nie zacina
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez lajlla » 21 kwi 2015, o 13:43

Woda termalna jest w postaci atomizera i psika się ją na twarz, ja stosuję ją zawsze rano, fajnie odświeża. A wracając do tematu moje ulubione kosmetyki tooo kosmetyki clarena. Bardzo lubię je za świetną jakość i dobre działanie. Od zawsze zmagam się z bardzo suchą skórą twarzy, jednym z lepszych kremów, który radzi sobie z moją cerą jest krem z clareny zawierający trzy kwasy hialuronowe (jakby ktoś szukał ostatnio kupowałam na SPAM ) :)

Ostatnio edytowano 21 kwi 2015, o 15:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lajlla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 kwi 2015, o 13:35

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Bambam » 21 kwi 2015, o 22:03

Z racji tego, że dostałam od Matki Natury worki pod oczami jak miś panda, bardzo polecę IT'S SKIN Brightening System Eye Cream z SPAM. Świetny krem na cienie pod oczami, ładnie rozjaśnia i usuwa obrzęki. Jeśli radzi sobie z moimi worami, to znaczy, że da radę zawsze i wszędzie.

Ostatnio edytowano 22 kwi 2015, o 14:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bambam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 22:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Dagowa92 » 23 kwi 2015, o 21:58

Aniela napisał(a):Ja zawsze zabieram facetowi żel do golenia, łatwiej się goli nogi i się tak nie zacina


A ja z kolei lubię męskie maszynki do golenia- uważam że są lepsze- przynajmniej dla mnie ]:-)
Dagowa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2015, o 22:16

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 23 kwi 2015, o 22:07

No niby tak, ale okropną bym po tym miała skórę. Nie nadaję się na golarki.

Z odkryć - kupiłam sobie właśnie Jedwab do ciała (Oeparol). Skusiła mnie ta nazwa bardzo i muszę Wam powiedzieć, że bardzo fajnie zachowuje się po nim skóra. Pochwalę więc. :)

Obrazek
a_gatka
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]