ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Cesme » 19 paź 2023, o 09:53

Esencja z Iossi z kwasami, Polecam szczególnie od jesieni do wiosny ;) . Ogólnie produkty z Iossi bardzo często mnie mega na plus zaskakują. Kremy gift of Nature są dla mnie super, a mam cerę dość wybredna ;) Ich toniki oraz esencje można przejrzeć sobie na stronie https://iossi.eu/kategoria/toniki
Jeśli chodzi o podrażnienia, rany, oparzenia to nr 1 jest dla mnie spray z aloesem z Lr, ale to już jest dostępne u osób z tej firmy. Dodatkowo super działają spraye że srebrem.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Elza52 » 25 paź 2023, o 18:17

W ostatnim czasie moimi ulubionymi kosmetykami zdecydowanie są kosmetyki naturalne. Szczególnie polecam Herbapol Polana, które też nie są drogie. Bardzo polubiłam się z ich odżywką regenerującą. W ekspresowym tempie poprawiła kondycję moich włosów.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez malwiniak » 26 paź 2023, o 00:01

Bardzo lubię polską markę Bielenda, mają świetną delikatna linię Blue Matcha kosmetyków do pielęgnacji twarzy
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Allie » 31 paź 2023, o 10:55

Tonik: uzdrovisco (bezwacikowy), serum: tołpa rozświetlający malina-dzika róża (dzień) (bielenda na noc), krem na dzień bezolejowy (uzdrovisco), na noc krem wieczorny przeciwzmarszczkowy. Serum do twarzy serdecznie polecam od Selvert - szczególnie z witaminą C bo świetnie działa na przebarwienia:
https://sklep.kosmoprof.pl/
Można dostać tutaj :)
Do mycia żel Cerave/ pianka biolaven. Raz w tygodniu peeling: raz enzymatyczny, raz żel peelingujący sebio (tołpa)
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Klaudina » 5 lis 2023, o 22:23

Jesienią i zimą bardziej przykładam się do pielęgnacji stóp, a więc moim ostatnim ulubieńcem jest maska w formie skarpet nawilżających od Cudo.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez majuszka » 27 lis 2023, o 19:22

Aktualnie moim u lubionym kosmetykiem do makijażu jest paleta do konturowania Wonder Match z Eveline. Ona jest mega uniwersalna. Ma bronzer, rozświetlacz, róż i taki puder coś jakby rozświetlający. Naprawdę można nią zrobić niemalże cały makijaż buzi i wszystko ładnie się trzyma.

Obrazek
majuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 22:35

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Nateczka » 28 lis 2023, o 23:33

Lubię naturalne kosmetyki. Taki jest Olejek Busajna, zamawiam w sklepie Pachnaca Kraina. Doskonale nawilża, ujędrnia skóre, polecam
Nateczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 lis 2023, o 23:27

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez pani_jeziora » 6 gru 2023, o 20:29

bardzo fajne są kosmetyki robione w aptece, nie tylko są niedrogie ale i mają krótkie, proste składy, już kilka razy robiłam takie kosmetyki w DOZ
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Lukta » 12 mar 2024, o 11:41

☀️ Żel do mycia twarzy Soraya plante
☀️ Esencja Soraya kombucha
☀️ Serum z witaminą C Revox
☀️ Krem liftingujący Ava Botanical HiTech
☀️ Spf 30 MANASLU lub Spf 50 Nivea Cellular Luminous
(Przy upałach pomijam dodatkowy krem pod Spf)

Fajna jest też ta strona: https://shopngo.pl/ Jest to katalog marek kosmetycznych - możecie zobaczyć sobie tutaj aktualne promocje na kosmetyki w sieci :)
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mandzia » 30 mar 2024, o 01:38

Super jest krem -Odżywczy krem z olejem z jagód acai. Jest to jedyny krem który powoduje, że skóra faktycznie się zmienia na lepsze., ma bardzo fajny skłąd, porównywalny z kremami z górnej półki jak dior czy gabana. Skóra jest po tym kremie mięsista, nawilżona. Nie ma w składzie parabenów ani olei mineralnych.
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]