Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez zarada » 22 gru 2017, o 14:57

osz kurcze szkoda ze sie spoznilam !

zarada
Jestem tu nowa :)

Postprzez freya » 30 gru 2017, o 12:18

klaudjaz napisał(a):przy trądziku polecam do pielęgnacji kosmetyki naturalne, np. firmy Benton. nie dosc ze skora po nich jest miękka i ładnie wygląda to jeszcze same kosmetyki nie uczulaja ani nie powoduja podraznien :)

To apteczne kosmetyki? Jakoś ich nie kojarzę, bielendy zieloną herbatę tak, nawet mam kilka z nich, krem na dzień, esencja w perłach są bardzo dobre
freya
Miła Kobietka

Postprzez halinamii » 30 gru 2017, o 16:56

krem-żel hydrain3 :) mój ulubieniec i najlepszy krem jaki miałam, używam na noc i jako krem pod makijaż
halinamii

Postprzez karolcia77 » 5 sty 2018, o 14:03

ja nie rozstaję się z kremem pod oczy Remescar, bo on jako jedyny niweluje do zera moje cienie i worki pod oczami, ciesze się,że w końcu kupiłam coś co na mnie działa : )
karolcia77

Postprzez Tipical_Girl » 6 sty 2018, o 18:16

Lubię krem Awaderm, jeden się stosuje na skórę wokół oczu, a drugi do twarzy, idealny do nawilżania.
Poza tym jest jeszcze krem Nivele do ciała, zwalcza cellulit, jest też dosyć skuteczny.
Tipical_Girl

Postprzez Karo24 » 15 sty 2018, o 15:53

Ja od jakiegoś czasu nie rozstaję się z biokosmetykami Great Lengths. Nawet nie wyobrażacie sobie jak poprawiły strukturę moich włosów! :)
Karo24

Postprzez AnnaBB » 9 mar 2018, o 14:28

Ja od niedawna wykonuję zabiegi przedłużania rzęs, dorabiam sobie w taki sposób, bo skończyłam szkołę wizażu. Wiele jest wartych polecenia kosmetyków związanych z rzęsami, ale jest ważne są też odpowiednie akcesoria. Jak na razie najbardziej zadowolona jestem z SPAM zamawianej w sklepie BeautyLashes. Mogę ją wam szczerze polecić.

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 08:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
AnnaBB

Postprzez Maroko Sklep » 12 mar 2018, o 17:18

Polecam olej arganowy, który jest jednym z najbardziej cenionych kosmetyków anty-aging. Dzięki odpowiednio zbilansowanej kompozycji nienasyconych kwasów tłuszczowych posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania i dociera do głębokich warstw skóry. Nie tylko nawilża, ujędrnia i odżywia, ale też łagodzi zmiany skórne, które powstały na skutek alergii, trądziku czy AZS.
Maroko Sklep

Postprzez Malwa100 » 15 mar 2018, o 17:08

Jakiś czas temu wypróbowałam i bardzo jestem zadowolona z liftingującego olejku Evree do twarzy i szyi. Z kwasami Omega, łatwo się wchłania, pozostawia skórę fajnie gładką, ma przyjemny zapach, nie zapycha porów , bardzo nawilza i regeneruje skórę SPAM plus ich balsam Instant Help - z nim to sie zimą nie rozstawałam bo natychmiast skutecznie działa na spierzchnięte usta i nawet pod szminkę się nadaje

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 08:50 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Malwa100
Miła Kobietka

Postprzez olululo » 23 kwi 2018, o 16:52

Godnym polecenia kosmetykiem, a w zasadzie to dermokometykiem, jest Cetaphil EM Do mycia. Jest to emulsja micelarna, która odświeża, nawilża i oczyszcza zarazem twarz. Preparat ppolecany do cery b.wrażliwej, jak i suchej, skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, skóry przed i po zabiegach dermatologicznych. Mój must have ostatnimi czasy
olululo

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 22:58

Wszystko od Floslek, kremy dla całej rodziny!
Amalaya_7

Postprzez S.o.s. » 1 lip 2018, o 00:18

Mój hit – krem karotenowy od AVA! Świetnie nawilża, skóra wygląda bardzo ładnie, dodatkowo krem poprawia kolorek skóry, rewelacja :)
S.o.s.

Postprzez Jamelia » 1 lip 2018, o 08:52

A ja polecam maskę keratynową CODE do włosów, szczególnie sprawdza się przy włosach suchych, zniszczonych i puszących

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze
Jamelia
Moderatorka

Postprzez Hadassa » 3 lip 2018, o 15:02

Jamelia gdzie taką kupię ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez Jamelia » 3 lip 2018, o 16:23

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze
Jamelia
Moderatorka

Postprzez Foksia » 4 lip 2018, o 13:38

Kurcze nie znam tez tej maseczki a włosy mi się ostatnio coraz bardziej puszą i muszę je jakoś ujarzmić.
Co do żeli pod prysznic - to też kocham te z Palmolive, bodługo utrzymują zapach, ale Dove też daje radę.
Balsamy? Najlepiej naturalne, ale nie znalazłam swojego ideału..
Na twarz - też zaczęłam ostatnio kurację Richevonem i ładnie napina.
Do rąk to uwielbiam evre, a do włosów - peeling do skóry głowy z Vianka :)

Jeszcze w zielone gramy...
Foksia

Postprzez AgaTe » 13 lip 2018, o 17:18

Szczerze polecę kosmetyki Neutrogena seria Hydro Boost. Miałam okazje sprawdzić ich skuteczność. Idealnie nadają się do cery wysuszonej. Lekka formuła z kwasem hialuronowym doskonale sie wchłania, sprawia, że skóra jest 2 razy bardziej nawilżona i utrzymuje nawilżenie nawet do 72h. Sprawdziłam, to działa. Produkt godny polecenia i zdecydowanie wart swojej ceny.
AgaTe

Postprzez titek » 13 lip 2018, o 18:05

Ja również polecę kosmetyki Neutrogeny, z serii Hydro Boost. Są idealne na lato! Mają fantastyczną konsystencję.

Krem do twarzy Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel działa na mnie niesamowicie! Istnieje jeszcze druga wersja tego kosmetyku, do problemów z cerą suchą i bardzo suchą ( dlatego każdy może dobrać sobie odpowiedni wariant ;)) Ma formę żelu, dlatego przyjemnie nakłada się go na twarz. Jest lekki, beztłuszczowy, nie zatyka porów ( używam go już od dłuższego czasu). Szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy i tym samym świetnie nadaje się pod makijaż. Bardzo fajnie nawilża, pozostawia tak skórę przez dłuższy czas, sam odpowiednio dobiera sobie dawkę nawilżenia.

Balsam do ciała, również z tej samej firmy także mnie nie zawiódł. Był jedyną deską ratunku, kiedy moja skóra była spalona słońcem i potrzebowała olbrzymiej dawki nawilżenia. Wtedy to właśnie on spisał się na 100%. Ukoił moje rozpalone komórki, długotrwale nawilżył - kiedy już skóra się zregenerowała. Dzięki obecności kwasu hialuronowego zatrzymał wodę, pozwalając odżywiać ją cały czas ;)

Oba kosmetyki pięknie pachną, mają bardzo ciekawą szatę graficzną. Są także bardzo poręczne, ponieważ zmieszczą się wszędzie, a dodatek dozownika w balsamie ułatwia wydostanie się produktu na zewnątrz.
Podsumowując jestem zauroczona tymi kosmetykami, jak już wcześniej pisałam spiszą się latem, kiedy nasza skóra potrzebuje ukojenia i ugaszenia pragnienia. Z pewnością będę je polecać każdemu! <3
titek

Postprzez magda3n » 13 lip 2018, o 20:11

Ja ostatnio przetestowałam serię Neutrogeny Hydro Boost. Zawsze lubiłam kosmetyki tej firmy i tym razem również się nie zawiodłam. Mam suchą i zmęczoną skórę twarzy i szyi więc opcja nawadniania żelem Hydro Boost Aqua Gel z kwasem hialuronowym do mnie przemówiła. Po dwóch tygodniach stosowania moja cera jest widocznie odświeżona i nawodniona. Byłam sceptycznie nastawienia do konsystencji żelu ale pozytywnie mnie zaskoczyło szybkie wchłanianie się, delikatny zapach i nie trzeba żelu dużo nakładać na twarz.
Spróbowałam również balsamu żelowego z tej serii. Delikatny żel dobrze się rozprowadza po ciele i szybko wchłania, a skóra jest aksamitna nawet na drugi dzień. Zapach jest dyskretny i bardzo mi odpowiada. Jestem zauroczona tym balsamem i na stałe zagości w mojej łazience. Skóra jest widocznie nawodniona, a opakowanie przypomina lazurową wodę na Karaibach.Zdecydowanie warte swojej ceny.
magda3n

Postprzez Agnieszka86 » 13 lip 2018, o 23:06

Jeżeli chodzi o nawilżenie twarzy i ciała, to polecam nową linię Neutrogena Hydro Boost. Jest to seria kosmetyków do twarzy i ciała zawierająca w swoim składzie kwas hialuronowy, glicerynę i emolienty, dzięki czemu doskonale nawilża i pielęgnuje nawet najbardziej przesuszoną skórę. Ma przyjemny, delikatny zapach i aksamitną, żelową konsystencję. Szybko się wchłania poprawiając w mgnieniu oka kondycję i wygląd naszej skóry. Jednorazowa aplikacja utrzymuje się nawet do 72, a jej regularne stosowanie pozwala nam cieszyć się zdrową, jędrną i miękką skórą na długo.
Agnieszka86

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]