Wezwanie do wojska

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wezwanie do wojska

Postprzez Wiktoria » 5 wrz 2016, o 07:56

Witam dziewczyny czy któryś z waszych mężów dostał wezwanie do wojska mimo że już był to jest do czynnej służby wojskowej ile to może potrwać bo na wezwaniu nie ma i co z jego praca mamy małe dziecko ja nie pracuje i po prostu nie wiem jak to będzie jak go wezmą proszę o rady
Wiktoria
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 07:28

Re: Wezwanie do wojska

Postprzez Pysiana » 5 wrz 2016, o 09:40

Szczerze mówiąc to nie wiem. Czytałam jednak, że w tym roku 36 tys. mężczyzn dostanie wezwanie na szkolenie. To są tylko moje przypuszczenia ale jeśli chodzi o jego pracę to wydaje mi się, że to będzie coś w rodzaju urlopu płatnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: Wezwanie do wojska

Postprzez Hadassa » 5 wrz 2016, o 11:55

Niekoniecznie. Najlepiej sie dowiedziec o co dokladnie chodzi, czy szkolenie czy sluzba.
Ale chyba jezeli jest jedynym zywicielem rodziny to nie moga go wziac...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron