wieczór panieński i kawalerski

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez lokowka » 1 maja 2013, o 18:31

dzo napisał(a):
Loncia84 napisał(a):Wieczór panieński nie łączy się z kawalerskim,
mogą wyjść z tego naprawdę nie fajne sytuacje!


Moja siostra miała połączony z kawalerskim męża i żadnych niefajnych sytuacji nie było.
Jak się ludzie potrafią bawić z kulturą to dlaczego nie można połączyć ?


Być może dlatego, że według niektórych trzeba się na takiej imprezie ostro nawalić, podziwiać tańce erotyczne, flirtować z innymi a być może i zdradzić przyszłego małżonka.

Ludzie naoglądali się za dużo amerykańskich filmów i teraz wymyślają Bóg wie co. Świat jest obrzydliwy. (musiałam wylać na Was swoje żale, sorry dziewczyny :D)

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że nigdy nie będę mieć wieczoru panieńskiego a mój facet kawalerskiego... Nie żebym mu nie ufała, po prostu nie ufam jego kolegom i reszcie społeczeństwa :p
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez brunecia » 1 maja 2013, o 22:15

wszystko zalezy od ludzi. jesli nie ufacie swoim facetom w zwiazku z kawalerskim to po co sie pobieracie? nie rozumiem tego... u mnie byl i kawalerski i panienski i nic sie nie zdarzylo nie fajnego ale nie wyobrazam sobie polaczyc tych dwoch imprez...
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez lokowka » 1 maja 2013, o 23:23

Brunecia - po 1 nie pobieram się, piszę czysto teoretycznie, a po 2 tak jak napisałam juz wyżej, nie mam zaufania do innych ludzi. Ogólnie nie mam nic przeciwko takim imprezom, łączonym czy też nie. Jeśli ludzie potrafią się bawić w granicach dobrego smaku :p znam przypadki gdzie taki wieczór zawazyl na małżeństwie, a raczej na jego braku :p
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez 456 » 2 maja 2013, o 11:23

Tak, świat jest obrzydliwy i osoby trzecie uwielbiają go obrzydzać.
Kawalerski i panieński wieczór to tradycja? Może kiedyś takie wieczory można było nazwać tradycją, wszystko przebiegało w normalnej atmosferze i z umiarem. Teraz "tradycja" zmieniła się w burdel. Urżnięcie się w trupa w dodatku opłaceni ludzie do towarzystwa? To ma być tradycja? Gruba impreza bez granic, to wszystko.
Ja tam nie chciałabym mieć panieńskiego, do szczęścia mi to nie potrzebne ani jakiś tam goły, tańczący facet. Mój też mówił, że taki wieczór nie jest mu potrzebny. Poza tym większość ludzi zamiast spędzać ten czas ze smakiem to wymyślają właśnie takie durnoty. I przyznam szczerze, że nie chciałabym żeby jakaś pół naga baba wiła się wokół mojego faceta. Oczywiście każdy podchodzi do tego inaczej i robi sobie wieczór po swojemu.
Znam faceta, któremu kumple zafundowali striptizerkę i co? Szybko odprawił ją za drzwi. Bo wieczór kawalerski to wieczór kawalerski. Bez kobiet.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Loncia84 » 3 maja 2013, o 10:47

Może 1 na 100 imprez łączonych wychodzi, tak jak trzeba, ale byłam świadkiem, jak koleżanki wypaplały coś o byłym przy obecnym narzeczonym i zaczęła się kłótnia... naprawdę zrobiło się nie fajnie! Tymczasem, jak są same dziewczyny na wieczorze panieńskim, to można poplotkować do woli o byłych i obecnych...
Innym razem na łączonej imprezie doszło niemal do bijatyki(i darcia włosów), gdy okazało się że 2 dziewczyny lecą na tego samego chłopaka...
Loncia84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 15:20

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez dzo » 3 maja 2013, o 15:21

Loncia84 napisał(a):Może 1 na 100 imprez łączonych wychodzi, tak jak trzeba, ale byłam świadkiem, jak koleżanki wypaplały coś o byłym przy obecnym narzeczonym i zaczęła się kłótnia... naprawdę zrobiło się nie fajnie! Tymczasem, jak są same dziewczyny na wieczorze panieńskim, to można poplotkować do woli o byłych i obecnych...
Innym razem na łączonej imprezie doszło niemal do bijatyki(i darcia włosów), gdy okazało się że 2 dziewczyny lecą na tego samego chłopaka...


Skąd wiesz, że 1 impreza na 100 łączonych wychodzi dobrze ?

Byłaś na 100 imprezach, że wysuwasz taką hipotezę ??

Twoje dwa przypadki o niczym nie świadczą. Nie generalizuj ;)
dzo
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez jarzębina » 14 maja 2013, o 02:00

Też byłam na łączonym panieńsko-kawalerskim wieczorze i zrobiło się bardzo niefajnie po pewnym czasie ( większość par się pokłóciła i to zupełnie nie wiem czemu i o co). Teraz przygotowuję panieński przyjaciółki:) Jeden wyjazdowy z jej najbliższymi koleżankami i z różnymi atrakcjami (wspólna nauka tańca, spa, plażowanie i co tam jeszcze wymyślimy), a drugi na większą ilość osób w domu jednej z koleżanek, bo jak byłam na panieńskich, gdzie zaczynało się w domu a później w miasto i rajd po klubach to szybko się ekipa gdzieś rozchodziła.
Avatar użytkownika
jarzębina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 01:24

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez brunecia » 19 maja 2013, o 00:58

lokowka- nie pijalam personalnie do Ciebie. Raczej do ogółu. Czyli po ślubie tez nie pozwolicie facetom iśc samym gdziekolwiek? ja kawalerskim mojego meza nie bylo tanczacej panienki jak na moim nie bylo tanczacego faceta. co do atrakcji obu wieczorow to kilka szczegolow zdradzilam malzowi, i on mnie ale wyznaje zasade "co sie zdarzylo w las vegas-zostaje w las vegas" ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Amaretto » 12 maja 2014, o 17:42

Podbijam temat :) W niedługim czasie chciałybyśmy zorganizować dobrej koleżance wieczór panieński . Wieczór kawalerski ma odbyć się we Wrocławiu , nie orientuję się w tamtejszych warunkach tak więc zdecydowałam się skorzystać z pomocy pani Agnieszki, która poleciła mi tę opcję:
SPAM
Czyli... Przejażdżka limuzyną po mieście a potem bawienie się w klubie do białego rana ;) Nie chcemy żadnych udziwnień w stylu striptizera ponieważ o ile ja bym nie miała nic przeciwko to nie wiem czy panna młoda by się zgodziła.

Ostatnio edytowano 12 maja 2014, o 18:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez BlackWolf » 11 maja 2015, o 17:48

Odświeżam temat.

brunecia napisał(a):Raczej do ogółu. Czyli po ślubie tez nie pozwolicie facetom iśc samym gdziekolwiek?

Bez przesady. Wyjście wyjściem a wieczór ze striptizerkami to co innego.

Mam pytanie odnośnie takich wieczorów kawalerskich.
Co byście zrobiły gdyby okazało się, że kumple waszego przyszłego męża zafundowali mu takie ''miłe'', tańczące i pół nagie panie na wieczór? Oczywiście dowiedziałybyście się na drugi dzień lub po czasie?
Zaufanie zaufaniem, ale czy nie ucierpiałby na tym wasz związek i nie zmieniłoby to podejścia waszego do ślubu? Nie zraziłoby was to, że jakaś kobieta wiła się wokół waszego faceta? Chcąc nie chcąc wieczór w towarzystwie takich pań różnie się kończy.
A może byłyście w podobnej sytuacji? Jak to wszystko przetrawić?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez beciap » 30 cze 2015, o 17:02

wieczór panieński fajna sprawa ale łączenie go z wieczorem kawalerskim to jak dla mnie chory pomysł :) ale to moje zdanie. A jeżeli boicie się że może się coś wydarzyć to powinniście się zastanowić czy ten ślub ma sens, skoro nie macie do siebie zaufania :(
beciap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 14:35

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez Hadassa » 30 cze 2015, o 18:26

Czemu zly pomysl? Jezeli ktos chce to co to za problem?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez kartka » 30 cze 2015, o 18:30

Nie jestem zamężna, byłam do tej pory tylko gościem na tego typu imprezach (i raz współorganizatorką).
Sam pomysł wieczoru panieńskiego / kawalerskiego jest ok, ale jestem zdania, że robi się z tego czasami zbyt duży cyrk. Składki po 200 zł od osoby (szczerze wolę to dać parze w kopercie), przejazd limuzyną stu metrów do klubu, jakieś sportowe konkursy, po których wszystkie kobitki są zdechłe wieczorem... przerost formy nad treścią. Byłam na kilku wieczorach panieńskich i wrażenia były... hmm... baaardzo różne.

Najważniejsze jest odpowiednio zgrane towarzystwo i dobry humor, bez tego nawet idealnie zaplanowana impreza nie wypali. Jeśli dla kogoś priorytetem jest nachlanie się do nieprzytomności, jakieś ostatnie przedmałżeńskie "wybryki" itp. to już jego indywidualna sprawa. Co do mojego faceta, to go nie pilnuję i nie dotyczy to tylko wieczorów kawalerskich. Nie zawracamy sobie głowy w trakcie, nie przeglądamy fotek w telefonie, itd. Nie ma co wariować, wszystko jest dla ludzi a jeśli ktoś ma wystarczająco oleju w głowie, to nic się nie stanie. Oczywiście, pojawia się jakieś ukłucie zazdrości, ale wszystko powinno mieć swój umiar. A trzymanie kogoś na smyczy jeszcze nikomu na dobre nie wyszło ;-)

Wspólny wieczór panieński i kawalerski jest fajną sprawą, na takim też raz byłam i bardzo miło go wspominam. I nie był organizowany z powodu jakichś osobistych pobudek, zazdrości czy czegoś w tym stylu. Chodziło raczej o to, że para młoda miała wszystkich znajomych wspólnych i też wszyscy blisko się trzymali, nie chcieli ich rozdzielać. Skończyło się na kameralnej imprezie na odludziu i tańcach pod gołym niebem :-) i nie uważam, żeby ten wieczór był gorszy czy jakiś "dziwny".
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez redorange666 » 1 lip 2015, o 18:28

Szkoda tylko że tak wiele Pań nie rozróżnia striptizerki od prostytutki... smuteczek. :(
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez galerko » 6 lip 2015, o 14:06

niby nie rozróżnia,ale nie widzę powodu dla którego kobiety mają pozwalać facetom się ślinić na jakąś laskę, nawet striptizerkę,kiedy one mają zakaz na wszystko ;/ słabo troszkę i niesprawiedliwie...

galerko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 14:00

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez kartka » 6 lip 2015, o 15:02

Jeśli takie relacje panują w czyimś związku, to współczuję. Zabraniajcie sobie dalej takich bzdetów, na pewno to na dobre wyjdzie ;-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez redorange666 » 6 lip 2015, o 15:05

dokładnie tak jak Karteczka powiedziała. Smuteczek że ktoś komus czegos zabrania w związku.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez klaudia88 » 6 lip 2015, o 16:49

Dokładnie tak jak dziewczyny wyżej powiedziały. Powinniśmy mieć do siebie zaufanie ;)

Tutaj www.xurl.pl/promocyjne200zl można dostać Promocyjny bon o wartości 200zł
do jednego z najpopularniejszych butików (Bershka, H&M, House, Pull&Bear, Cropp, GAP, New Yorker, Smyk)
PROMOCJA TRWA DO KOŃCA LIPCA :)
Avatar użytkownika
klaudia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 16:34

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez candalise » 15 lip 2015, o 02:00

Oczywiście, że pozwoliłam swojemu mężczyźnie na wieczór kawalerski, ponieważ ja także robiłam imprezę. To ostatni moment, na wyszalenie się przed wielkim dniem.
candalise
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 01:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez tombusia » 15 lip 2015, o 09:27

a my zrezygnowaliśmy z tych "wieczorów" obydwoje z mężem jesteśmy raczej spokojnymi chrześcijanami i nie potrzebujemy tego typu zabaw na których moglibyśmy zrobić coś czego później byśmy żałowali.

tombusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 09:18

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez redorange666 » 15 lip 2015, o 11:50

no tak porządny chrześcijanin nie imprezuje. Nie uczci ostatniego "wolnego" wieczoru wraz z kolegami lub koleżankami... ech co za masakra. widzę tutaj pełne dopasowanie. nie robimy kawalerskiego i panieńskiego bo jeszcze któreś by skoczyło w bok...związek po byku.
Pamiętam jak organizowałem kawalerski mojemu przyjacielowi. Udało mi się ściągnąć trzy tancerki z wrocławia które zrobiły genialne show. NIe było tam dotykania, seksu itp był genialny strip i później z nami dziewczyny się bawiły (ubrane żeby nie było) jeszcze jakieś 3h. Jak sam Pan młody powiedział impreza jego życia. Już nigdy taki wieczór się mu nie powtórzy. Aaaa i te dziewczyny były z baletu pewnego teatru... to jak potrafiły zatańczyć wyrywało z butów. Każdy chociaż raz powinien coś takiego zobaczyć.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez kartka » 15 lip 2015, o 15:01

tombusia napisał(a):a my zrezygnowaliśmy z tych "wieczorów" obydwoje z mężem jesteśmy raczej spokojnymi chrześcijanami i nie potrzebujemy tego typu zabaw na których moglibyśmy zrobić coś czego później byśmy żałowali.


Najlepszy post ever.
Z ciekawości - a czego byście mogli żałować?
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez pliszka » 17 lip 2015, o 06:34

Uważam, że tutaj nie ma reguły wieczór panieński, kawalerski powinien być dopasowany do tego co lubi konkretna osoba, zgadzam się nie można przegiąć w żadną stronę, ale chyba najczęściej organizuje się imprezę i wspólnie wychodzi potańczyć, wynajmuje lokal lub baluje w domu.
pliszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 11:21

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez bettti86 » 21 lip 2015, o 08:30

Fajne są tez niebanalne prezenty. Sama mam panieński za miesiąc i np nie chciałabym, żeby dziewczyny zamówiły mi jakiegoś wydepilowanego śmiesznego pana do tańczenia. Ostatnio organizowałam koleżance panieński i kupiłyśmy jej np noc z burleską (szybka nauka jakiegoś burleskowego układu w szkole tańca, potem ta szkoła nagrywała filmik w fajny sposób jak wszystkie tańczyłyśmy do układu, dała przyszłej młodej certyfikat i zorganizowała sesję zdjęciową). Było super i ze smakiem :). Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: wieczór panieński i kawalerski

Postprzez viola500 » 21 lip 2015, o 08:41

Bardzo fajny pomysł z tą burleską. Chyba wykorzystam go na wieczór panieński mojej przyjaciółki :-D mnie się też nie podobają wieczory z wydepilowanym, obleśnym striptizerem.

viola500
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 08:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], filek15