Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Włosomaniaczki

Postprzez BlueTiger » 11 maja 2015, o 19:38

znajoma też lubi kosmetyki vichy, dlatego w tym wypadku wypróbowała tę firmę. w tych ampułkach jest wit. B6, która podobno poprawia wygląd włosa, a ten aplikator stymuluje jakoś skórę głowy i poprawia mikrokrążenie. oczywiście przeczytałam co nieco przed zakupem i stwierdziłam, że można faktycznie spróbować:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Stella » 11 maja 2015, o 21:09

a ten aplikator to jakieś skomplikowane jest? - bo z chęcią kupiłabym mojej mamie takie ampułki. Ma krótkie kręcone włosy ale ostatnio coś zaczęły jej wypadać i ja widzę różnicę. Z tego co czytam to w aptece można je kupić??? Jak w aptece to chyba muszą mieć jakieś lepsze składniki - bo z reguły wszystkie kosmetyki można kupić w każdym sklepie chemicznym
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Włosomaniaczki

Postprzez BlueTiger » 12 maja 2015, o 15:47

prościzna - jak budowa cepa:) użytkowanie nie sprawia problemu i sprawnie idzie. nakładasz na skórę głowy i wmasowujesz. Aplikator to zwykła mała buteleczka z końcówką. na dzień matki może być przydatne :p
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Włosomaniaczki

Postprzez sara_kolanko » 13 maja 2015, o 15:47

Ja mam straszny problem, bo u nasady przetłuszczają się, a końcówki suche, stosuje olejki na końcówki i staram się regularnie je podcinać, ale cały czas włosy wyglądają nie tak jak bym chciała. Najgorzej, że nie umiem dopasować sobie szamponu, bo 90% z drogerii powoduje, że albo mam łupież, albo włosy wyglądają fatalnie.
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 13 maja 2015, o 15:53

Przede wszystkim poszukaj szamponu bez SLS i tego typu rzeczy.
Warto np kupić szampon tołpy, albo babydream z rossmanna.
Przyzwyczaj włosy do nich.
Sls zmywają naturalną warstwę ochronną włosów, co powoduje przetłuszczanie i inne problemy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez sara_kolanko » 13 maja 2015, o 16:00

Dopiero się edukuję w tym temacie i szukam, bo co nie patrze, to własnie sls a ja mam włosy do pasa, cienkie niestety które się strasznie plączą na dokładkę jeszcze. Ostatnio jak dla syna szukłama szamponu to sie przeraziłam ile tam syfu nawet w produktach dla dzieci jest, potem spojrzałam na skład moich szamponów i w ogole porażka. :(
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 14 maja 2015, o 10:08

Dlatego popatrz na babydream ;) o dziwo jest czysty.
Tylko po nim koniecznie jakaś odżywka na włosy, tylko nie nakładasz jej blisko skóry głowy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez sara_kolanko » 14 maja 2015, o 13:48

To spróbuje ten szampon, odżywek używam rzadko i głownie na końcówki, które są przesuszone. Ostatnio był jeszcze olejek arganowy i jedwab.
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 14 maja 2015, o 14:25

Przy nim raczej będziesz musiała ;) Przynajmniej ja muszę, bo inaczej mi się włosy strasznie po nim plączą
Ale spróbowac warto.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez sara_kolanko » 15 maja 2015, o 12:54

Oj tak, bo ona normalnie sie plączą, więc obstawiam, że tu będziie jeszcze gorzej, w weekend pełzam na zakupy :D
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 15 maja 2015, o 13:36

Podziel się potem efektami ;)
z odżywek akurat jest w promocji alterra z granatem i odżywka i maska do włosów jest fajna ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez ruti » 22 maja 2015, o 19:37

ja po jedwabiu mam strasznie klapnięte włosy, a po kilku godzinach wyglądają od razu na tłuste, więc bardzo sporadycznie go używam, wolę już jakąś odżywkę lub maskę na odżywienie, ale tak, aby spłukać:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Włosomaniaczki

Postprzez conscious » 26 maja 2015, o 13:49

na moje długie i gęste włosy najlepiej działa... brak odzywki. serio, sprawdzona metoda. szampon aktualnie jeden jedyny nivea diamond gloss, kiedys uwielbialam elseve ale mam wrazenie ze zmienili skład czy coś :/ bo ostatnio jak użyłam to aż mi się sypało z głowy, pierwszy raz w życiu. czasami olejek arganowy marion nakładam mniej więcej od połowy długości
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Włosomaniaczki

Postprzez ruti » 27 maja 2015, o 21:02

też ostatnio zobaczyłam, że jak nie używam nic to trzymają się lepiej, dlatego też dałam im na jakiś czas odpocząć, raz na tydzień albo dwa tylko kładę maskę:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Włosomaniaczki

Postprzez jałowa » 10 cze 2015, o 14:27

BlueTiger napisał(a):znajoma też lubi kosmetyki vichy, dlatego w tym wypadku wypróbowała tę firmę. w tych ampułkach jest wit. B6, która podobno poprawia wygląd włosa, a ten aplikator stymuluje jakoś skórę głowy i poprawia mikrokrążenie. oczywiście przeczytałam co nieco przed zakupem i stwierdziłam, że można faktycznie spróbować:)

ja też właśnie poszerzam wiedzę na temat amupłek vichy aminexil pro, bo mam zamiar wybrać się do apteki po te ampułki, moim włosom już chyba nic z odżywek czy szmaponów nie pomoże więc chcę teraz zmienić taktykę i kupić coś bardziej skutecznego.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Włosomaniaczki

Postprzez niunia » 10 cze 2015, o 18:11

ja stosuję maskę z serii L'oreal Professionnel Mythic Oil na bazie olejku arganowego i nasion bawełny, od razu widać zmianę, włosy fajnie się błyszczą i nie puszą się :D jeżeli nie znacie tej maski weźcie udział w konkursie na stronce, a może uda się poznać jeszcze inne kosmetyki z tej serii , podobno warto :)
niunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 22:06

Re: Włosomaniaczki

Postprzez BlueTiger » 10 cze 2015, o 21:44

ja z odżywkami mam podobnie, że nie wszystkie działają i zawsze jest jakieś ale.. ale te ampułki u mnie się sprawdziły i polecam. chociaż wiadomo trzeba samemu spróbować i zobaczyć jak to jest:)
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Włosomaniaczki

Postprzez BlackWolf » 13 cze 2015, o 08:28

Moje włosy niestety są tak wredne, że mało która odżywka czy szampon tym włosom ''odpowiada''.
W zasadzie to mam podobny z nimi problem co sara_kolanko. Długie, cieńkie i plączące.
Czyli wiecznie artystyczny nieład na głowie.
Niestety tylko po umyciu, wysuszeniu i ciągłym rozczesywaniu (co jest męczące) wyglądają gładko, lśniąco i puszyście. Efekt trzyma się dopóki nie wyjdę z domu, wówczas włosy szlag trafia.
Stosowałam różne odżywki, maseczki, domowe sposoby bez rezulatatów. Kiedyś nieco odżywił włosy - olejek + żółtko i sok z cytryny.
Z L'oréal używałam tego:
Obrazek
I nieco te włosy ożywiły się, ale po pewnym czasie trzeba było zmienić, gdyż przestały ''działać''.
Kiedyś używałam jedwabiu i było wszystko ok -dziś gdybym użyła, moje włosy po godzinie czasu stałyby się jak przetłuszczone.
Mieć miękkie, puszyste i niepokiklane włosy to marzenie... Które jakoś się nie spełnia. :|

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 15 cze 2015, o 12:57

Black, a szampony bez sls ??
i jakaś odzywka typowo do rozczesywanai ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kamila » 15 cze 2015, o 21:57

Dla cienkich włoskow czy szybko przetłuszczajacych sie super sprawdza sie suchy szampon ten z Batiste.Uwielbim go a włosy mam nieciekawe ogolnie słabe ,jasne , cienkie. Pryskam po umyciu od nasady ,cały dzien sa w superstatnie.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Włosomaniaczki

Postprzez jałowa » 17 cze 2015, o 18:55

1.jpg
zakup zrealizowany, zdecydowałam się na ampułki vichy dercos aminexil pro, a tak wyglądają ampułki w całej okazałości :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kamila » 17 cze 2015, o 22:10

jałowa zużyłam takie jedno opakowanie i wiecej nie kupiłam.U mnie zero efektów. Moze za mało jedno opakowanie...?Albo mi juz poprostu nic nie pomaga :evil: :D

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kartka » 18 cze 2015, o 10:01

niunia napisał(a):ja stosuję maskę z serii L'oreal Professionnel Mythic Oil na bazie olejku arganowego i nasion bawełny, od razu widać zmianę, włosy fajnie się błyszczą i nie puszą się :D jeżeli nie znacie tej maski weźcie udział w konkursie na stronce, a może uda się poznać jeszcze inne kosmetyki z tej serii , podobno warto :)


Popieram!
Olejek jest genialny, pięknie pachnie, włosy po nim są gładkie i błyszczące, olejek jest dość rzadki (jak na olejek;-)) i baaaaardzo wydajny, więc rekompensuje cenę. Polecił mi go fryzjer i generalnie używałabym go bez końca, ale włosy mają to do siebie, że się "przyzwyczajają" do kosmetyków, zwłaszcza takich dodatków. I moje przestały po roku na niego reagować ;-) podobnie zresztą jak z jedwabiem wcześniej. Teraz używam oleju z pestek śliwek z Ministerstwa Dobrego Mydła - to jest dopiero cudo! Mydełka zresztą też, ale to inny temat :-)
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 18 cze 2015, o 11:14

Gdzie kupujecie tego loreala ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kamila » 18 cze 2015, o 11:41

Wrzućcie fotke tez maski :-)

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]