Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 4 mar 2017, o 20:18

Ta blogerka włosowa, Anew czy jak tam ona ma podobno wydała serię kosmetyków do włosów, dostosowaną do ich porowatości.
Ciekawe jakie są

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jaśmin » 4 mar 2017, o 21:41

apart napisał(a):
Jaśmin napisał(a):Rozjaśniłam górną warstwę włosów do naturalnego koloru, pod spodem zostały ciemne, wyglądało to całkiem nieźle :) Przestałam farbować to włosy wzięły się do życia.

Jeśli jednak chcesz farbować to mogłabyś na przykład co farbowaniami traktować odrosty szamponetką, żeby nie było ich tak widać i farbować farbą rzadziej. Choć nie wiem czy to by zadziałało.
wydaje mi się ,że farbowanie szamponetką co chwile tak samo działa na kondycje włosów-średnio fajnie



Wóz albo przewóz. Jak nie chcesz niszczyć włosów WCALE to ich nie farbujesz. Jeśli chcesz farbować to musisz się liczyć z tym, że się w jakimś stopniu zniszczą.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Włosomaniaczki

Postprzez laelia » 5 mar 2017, o 12:11

Aleksndra napisał(a):Ja używam maski na bazie żółtka z jaj i kikku innych skladnikow. Bardzo fajnie się sprawdza. Włosy mam lśniące, nie łamią się, dobrze się rozczesuja. :) Polecam. :)



możesz napisać coś więcej?

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jaśmin » 6 mar 2017, o 00:04

Moje po jajcach też były bardzo ładne :) Mieszałam co tam miałam w lodówce... Najczęściej żółtka + jakiś olej + mleko sojowe i odżywkę lub maskę którą aktualnie miałam w domu, żeby całość miało odpowiednią konsystencję. Czasem dorzucałam banana, czasem awokado, czasem krem do ciała o dobrym składzie. Taką miksturę na włosy na pół godziny a później mycie jak zawsze.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Busia » 16 mar 2017, o 23:33

Dziewczyny jak wracacie do naturalnego koloru, jak radzicie sobie z odrostem żeby choć trochę go zamaskować? i jak długo trwa powrót do swojego koloru na włosach do ramion
Avatar użytkownika
Busia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 23:26

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jaśmin » 17 mar 2017, o 03:09

Ja wracałam z czarnego do jasnego, chłodnego brązu.

Rozjaśniłam górną warstwę włosów, dół zostawiłam tak jak był i przez to odrost nie był widoczny. Teraz z czasem będę ścinała rozjaśnioną partię podczas obcinania końcówek a od góry rosną naturalki.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Włosomaniaczki

Postprzez classic » 17 mar 2017, o 14:17

Ja jak wracałam z czarnego na mój naturalny brąz to poddałam się zabiegowi dekoloryzacji.

Sprawdź ofertę classic na Horn Distribution SA.
http://www.classic-expert.eu/
classic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 14:14

Re: Włosomaniaczki

Postprzez a_gatka » 17 mar 2017, o 14:42

Ja też, z czarnego schodziłam do blondu.
a_gatka
 

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Busia » 17 mar 2017, o 19:58

A odrost? jak długo to trwało w waszym przypadku? Ja chce zejść z ciemnego brązu na ciemny blond, tragedii nie ma ale Wiem że odrost będzie sporo widoczny:/ Na czym polega dekoloryzacja?
Avatar użytkownika
Busia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 23:26

Re: Włosomaniaczki

Postprzez apart » 19 mar 2017, o 18:11

classic napisał(a):Ja jak wracałam z czarnego na mój naturalny brąz to poddałam się zabiegowi dekoloryzacji.

dobrze wykonana dekoloryzacja to połowa sukcesu,bo łatwo też można spalić włosy
Busia napisał(a):Dziewczyny jak wracacie do naturalnego koloru, jak radzicie sobie z odrostem żeby choć trochę go zamaskować? i jak długo trwa powrót do swojego koloru na włosach do ramion

no ja własnie szukam jakiegoś rozwiązania, półśrodka

Busia napisał(a):A odrost? jak długo to trwało w waszym przypadku? Ja chce zejść z ciemnego brązu na ciemny blond, tragedii nie ma ale Wiem że odrost będzie sporo widoczny:/ Na czym polega dekoloryzacja?

nałożenie odpowiednich kosmetyków na całą długość lub częsc włosów, czysta chemia ;] gorsze niż farbowanie ;]
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Busia » 19 mar 2017, o 20:29

Czyli dekoloryzacja odpada w moim przypadku, tez czegoś szukam myślałam może o jakiś zmywalnych farbach słyszałyście może o czymś takim?
Avatar użytkownika
Busia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 23:26

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jaśmin » 19 mar 2017, o 22:24

Ciemnego brązu żadną farbą nie zakryjesz, a już szczególnie zmywalną/szamponetką. Masz dwie opcje - albo dekoloryzacja/rozjaśnianie i musisz liczyć się z tym, że włosy się trochę zniszczą (chociaż jeśli później będziesz o nie dbała, nakładała silikonowe kosmetyki, odżywiała to też tragedii nie ma) albo będziesz chodziła z co prawda zdrowszymi włosami ale za to ohydnym odrostem.

Każdy wybiera co tam woli. Jeśli mnie pytasz o zdanie to bardziej mi się podoba kobieta z podniszczonymi włosami ale jakoś ładnie spiętymi, związanymi, czy po prostu zadbanymi dzięki olejowi czy masce niż kobieta z odrostem, który przy włosach ciemny brąz - ciemny blond wygląda naprawdę brzydko.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Busia » 27 mar 2017, o 22:21

Moja mama ostatnio kupiła spray z Lorala na odrosty z jej siwymi odrostami poradził sobie rewelacyjnie, mój niestety jest chyaba za duży i zbyt widoczny, ale zobaczymy może coś pomoże
Avatar użytkownika
Busia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 23:26

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Mała_Kaśka » 30 mar 2017, o 08:10

Ja juz dawno nie farbowałam, ale może w końcu w tym roku na wiosnę czas odświeżyć kolor, tylko czy warto? czy jednak po długiej przerwie - ok. 4 lata nie farbowałam trwałym kolorem, jesli już to szamponetki, czy sobie darować?
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Włosomaniaczki

Postprzez apart » 31 mar 2017, o 20:45

Busia napisał(a):Czyli dekoloryzacja odpada w moim rzypadku, tez czegoś szukam myślałam może o jakiś zmywalnych farbach słyszałyście może o czymś takim?

ale po całości? czy tylko u nasady??
Busia napisał(a):Moja mama ostatnio kupiła spray z Lorala na odrosty z jej siwymi odrostami poradził sobie rewelacyjnie, mój niestety jest chyaba za duży i zbyt widoczny, ale zobaczymy może coś pomoże
kupiła spray na odrosty? słyszałam coś ale nie uzywałam, produkt pomysłowy, marka dobra
Mała_Kaśka napisał(a):Ja juz dawno nie farbowałam, ale może w końcu w tym roku na wiosnę czas odświeżyć kolor, tylko czy warto? czy jednak po długiej przerwie - ok. 4 lata nie farbowałam trwałym kolorem, jesli już to szamponetki, czy sobie darować?
jak masz szamponetkami się bawić to daj sobie spokoj
apart
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 5 maja 2015, o 22:27
Lokalizacja: pod wrocławiem

Re: Włosomaniaczki

Postprzez tylka » 31 mar 2017, o 21:16

Busia napisał(a):Czyli dekoloryzacja odpada w moim rzypadku, tez czegoś szukam myślałam może o jakiś zmywalnych farbach słyszałyście może o czymś takim?
w jakim sensie zmywalne? po jakim czasie?
apart napisał(a):kupiła spray na odrosty? słyszałam coś ale nie uzywałam, produkt pomysłowy, marka dobra
Ja też jakoś jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale jak to z Loreala to chętnie się dowiem jak działa
Avatar użytkownika
tylka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 16:08

Re: Włosomaniaczki

Postprzez bejli » 1 kwi 2017, o 12:52

Ja właśnie ostatnio nie mam pomysłu na swoje włosy - mam nadzieję, że znajdę tu jakąś inspirację

bejli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 kwi 2017, o 12:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 21:03

Bejli zależy czego oczekujesz od swojej fryzury

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez katusia » 19 kwi 2017, o 12:22

Olejuje włosy, używam odżywki. I póki co jest coraz lepiej z włosami. Niestety nie mogę zrezygnować z suszenia na suszarce, bo codziennie muszę myć głowę i to rano (włosy się przetłuszczają), poza tym są tak lekkie, że bez porządnego ułożenia na piance i wysuszenia suszarką mam piórka na głowie.
katusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 kwi 2017, o 12:16

Re: Włosomaniaczki

Postprzez pinup » 27 kwi 2017, o 20:30

Moje włosy przetłuszczają się od zawsze. Jak olejowałam, to miałam smalec na głowie w kilka godzin po umyciu. Zrezygnowałam.

Aktualnie szampon i odżywka do włosów zniszczonych Goldwell, jedwab do włosów CHI - myję czuprynę oczywiście codziennie. Wzmacniam włosy wiesiołkiem, tzn. kapsułkami z olejem z wiesiołka (pisze na opakowaniu Gal). Efekt bardzo fajny i zauważalny :)


Moderacja : Wszystkie posty użytkownika podobnej treści. Ban za spam.

Ostatnio edytowano 23 maja 2017, o 12:09 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam reklama w każdym poście
pinup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 18:48

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jaśmin » 12 maja 2017, o 00:22

pinup napisał(a):Moje włosy przetłuszczają się od zawsze. Jak olejowałam, to miałam smalec na głowie w kilka godzin po umyciu. Zrezygnowałam.

Aktualnie szampon i odżywka do włosów zniszczonych Goldwell, jedwab do włosów CHI - myję czuprynę oczywiście codziennie. Wzmacniam włosy wiesiołkiem, tzn. kapsułkami z olejem z wiesiołka (pisze na opakowaniu Gal). Efekt bardzo fajny i zauważalny :)


Olejuje się od ucha w dół, jeśli włosy się mocno przetłuszczają, skóry głowy nie olejujesz.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Włosomaniaczki

Postprzez joanna890 » 17 maja 2017, o 10:04

Mi kiedyś pomogły ampułki z mil mil + biotebal
joanna890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 12:14

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 27 maja 2017, o 22:30

O dziwo do przetluszczających siè włosów jest oliwa z oliwek podobno dobra

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez babeczkowa » 20 cze 2017, o 18:29

Lubię mieć długie i proste włosy, więc regularnie przycinam, prostuję i korzystam ze wcierek. Przy dobrej prostownicy to super taktyka i włoski praktycznie w ogóle się nie niszczą. Już od jakiegos czasu używam diamentowej prostownicy z babyliss i mogę ja polecić jako najlepszą opcje do codziennej stylizacji :) Ma jonizację, obrotowy kabel, nagrzewa się 15 sek i można nią kręcić włosy- jak fryzjerski sprzęt ;) Oczywiście bez termoochronnego serum i odżywek włosy mogę trochę ucierpieć
babeczkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 mar 2017, o 13:36

Re: Włosomaniaczki

Postprzez joanna890 » 23 cze 2017, o 13:05

Mi włosy odżyły po keratynowym prostowaniu inoar :) Sa teraz proste i błyszczące :)
joanna890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 12:14
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]