Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Włosomaniaczki

Postprzez misia10 » 27 cze 2017, o 15:33

Mam włosy ciemne i puszące się, które potrzebuje bardzo dużo zabiegów kosmetycznych. Przede wszystkim raz w tygodniu stosuje olej lniany. na całą długość włosów. Włosy po tym są bardzo mięciutkie. Na końcówki stosuje różne olejki z pantene albo z oherbal ( jest on na pewno bardziej naturalny). Różne mgiełki, wcierki z imbiru. I również stosuje co kilka miesięcy ampułki z radical, po którym włosy nie wypadają i widać efekt babyhair. W końcu przyszło lato i można zaszaleć z kolorem, ale jednak boję się narazie iść do fryzjera, chciałabym jakiś spray koloryzujący na 2-3 dni i zobaczyć efekt. Polecicie coś ? :)
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Oczekiwana » 12 lip 2017, o 21:45

Spray koloryzujący, to raczej na jeden dzień. Chyba, że myjesz włosy co parę dni tylko wtedy może podczas spania wytrzeć się w poduszkę i pościel. Z ciemnymi włosami jest ten problem, że nie każdy kolor będzie dobrze widoczny. Chcesz mieć kolorowe całe włosy?

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 13 lip 2017, o 07:57

Ale widzialam ze teraz loreal wypuscil jakis spray ktory ma cwycic na ciemnych. Nie testowalam jednak..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Jaśmin » 13 lip 2017, o 17:47

Hadassa napisał(a):Ale widzialam ze teraz loreal wypuscil jakis spray ktory ma cwycic na ciemnych. Nie testowalam jednak..


Pewnie chodzi Ci o colorista? Widzialam kilkanascie testow na youtubie i podobno to wielki bubel. Na jasnych wlosach sie sprawdza ale na ciemnych malo komu cos chwycilo z tych farb i sprayow. W dodatku sa to takie lakiery kolorowe ktore oblepiaja wlosy, nie za ciekawy efekt a po wyczesaniu podobno kolor znika o polowe.

Jeden z testow (tutaj akurat dziewczyna jest czesciowo zadowolona z efektu):
https://www.youtube.com/watch?v=Nxm58lM958E

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Włosomaniaczki

Postprzez misia10 » 15 lip 2017, o 12:33

ja użyłam tej niebieskiej farby zmywalnej co się trzyma 1-2 tygodnie, i kolor wyszedł naprawdę intensywny a mam ciemne włosy.
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 16 lip 2017, o 22:00

Jaśmin, ale oni nawet na pudełku mówią że wyjdzie kolor inny niz na jasnych... kurcze a myślałam by przetestować...
No bo siostrzenica kupiła jakiś nonamowy i wyszło kijowo....

Misia a z jakiej firmy ??

Nosi mnie by zrobić coś z włosami moimi...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Theila » 22 lip 2017, o 20:22

Ostatnio zgłosiłam się do testów tego, ale nie wiem czy się załapię. Też jestem ciekawa. Nieźle wydłużyłoby to czas między farbowaniami i ogarnęło odrosty.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Oczekiwana » 27 lip 2017, o 11:21

Hadassa napisał(a):
Misia a z jakiej firmy ??

Nosi mnie by zrobić coś z włosami moimi...

Z l'oreala są podobno dobre i jest duży wybór.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 27 lip 2017, o 23:10

No własnie, gdzies ostatnio czytałam że wcale nie, i że kasa wywalona w błoto... ;/

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Oczekiwana » 3 sie 2017, o 22:07

To pewnie też zależy od włosów i umiejętności. Widziałam, że niektórym dziewczynom na ciemnych włosach wychodziły super kolory typu #hotpink. Najlepiej było na lokach.

"Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością."
- Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
Oczekiwana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 15:44

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Karola83 » 4 sie 2017, o 13:33

Ja się ostatnio pytałam w sklepie fryzjerskim i pani mi powiedziała, co w sumie brzmi dla mnie logicznie, że nie da się ciemnych wsłosów zafarbować bez wcześniejszego, chociaż lekkiego potraktowania rozjaśniaczem.
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Stella » 10 sie 2017, o 20:04

dziewczyny popatrzcie sobie na stronie salonów expert na ich propozycje colorfulhair - jak dla mnie rewelacja - a Wy co uważacie
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Włosomaniaczki

Postprzez docha » 10 sie 2017, o 21:52

Fajne, sama o tym myśle, ale u mnie na pewno trzeba zacząć od rozjaśnienia, a potem farba, więc boję się, że może mi to zniszczyć włosy. Chociaż może gdyby zrobić jakiś super odżywiający zabieg przy okazji to było ok...
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Karola83 » 11 sie 2017, o 12:03

Ja boję się rozjaśniać sama w domu, że coś pójdzie nie tak. Chociaż z drugiej strony znane są wpadki fryzjerów... I spalone włosy. Sprawdzony fryzjer to skarb.
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 11 sie 2017, o 12:36

Docha.. dokładnie o to chodzi... strach samemu rozjaśniać włosy bo nie wiadomo co wyjdzie..
Ja tam zrobiłam w salonie i jestem zadowolona

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez espanka » 14 sie 2017, o 09:20

Ja się zastanawiam nad pomalowaniem sobie tymi zmywalnymi farbami na niebiesko :) chociaż na moich ciemnych włosach pewnie efekt będzie słaby. Widziałam w euro wczoraj mini prostownicę do włosów, co sądzicie o takich gadżetach? Gabarytowo duzo mniejsza niż standardowa, nawet do torebki by się zmieściła :D
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Włosomaniaczki

Postprzez docha » 14 sie 2017, o 16:06

Hadassa napisał(a):Docha.. dokładnie o to chodzi... strach samemu rozjaśniać włosy bo nie wiadomo co wyjdzie..
Ja tam zrobiłam w salonie i jestem zadowolona

a gdzie robiłaś? Ja widziałam w salonach Expert L'Oreal, że można sobie też zrobić taki zabieg smartbond przy okazji farbowania. Odżywia i nawilża włosy, może czegoś takiego spróbuję....
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Karola83 » 14 sie 2017, o 16:58

espanka napisał(a):Ja się zastanawiam nad pomalowaniem sobie tymi zmywalnymi farbami na niebiesko :) chociaż na moich ciemnych włosach pewnie efekt będzie słaby. Widziałam w euro wczoraj mini prostownicę do włosów, co sądzicie o takich gadżetach? Gabarytowo duzo mniejsza niż standardowa, nawet do torebki by się zmieściła :D


Dobra do małych poprawek, bo całe włosy się nią robi 5 lat :) Mialam taką, gdy miałam grzywkę, była bardzo pomocna.
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 15 sie 2017, o 14:45

Docha okazało sie że salon ekspert mam w miejscowości obok, więc nie musiałam jechać do wrocławia.
Smartbond też sobie fundnęłam ;)

Espanka wg mnie też raczej do poprawek niż do całych włosów..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez docha » 22 sie 2017, o 15:21

I faktycznie taki efekt? Zauważyłaś jakąś zmianę, podobno własnie włosy po nim są miękkie, lśniące, miłe w dotyku, nawet po takim intensywnym farbowaniu.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Włosomaniaczki

Postprzez Hadassa » 24 sie 2017, o 23:29

I właśnie takie są.. nawet teraz gdy minęło już troche czasu to włosy są miłe w dotyku

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Włosomaniaczki

Postprzez espanka » 25 sie 2017, o 11:28

Karola83 napisał(a):
espanka napisał(a):Ja się zastanawiam nad pomalowaniem sobie tymi zmywalnymi farbami na niebiesko :) chociaż na moich ciemnych włosach pewnie efekt będzie słaby. Widziałam w euro wczoraj mini prostownicę do włosów, co sądzicie o takich gadżetach? Gabarytowo duzo mniejsza niż standardowa, nawet do torebki by się zmieściła :D


Dobra do małych poprawek, bo całe włosy się nią robi 5 lat :) Mialam taką, gdy miałam grzywkę, była bardzo pomocna.

teraz myślę o takiej standardowej ale takiej którą można by też kręcić włosy, fryzjerka mi ostatnio na wesele takie loki robiła i super to wyglądało, ale chyba nie każda prostownica będzie do tego dobra
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: Włosomaniaczki

Postprzez reika » 22 wrz 2017, o 21:23

Dziewczyny a słyszałyście o zabiegu Lifting Capilar ? z tego co się orientuje to produkty z Inoaru a takie zabiegi wykonuje się w salonach. Trwa około 10 minut i podobno rewelacyjnie nawilża i odżywia włosy. Moje wołają o pomstę do nieba i chyba się na taki zabieg przejde...
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Włosomaniaczki

Postprzez sabinkaduchess » 9 lut 2018, o 17:51

Dziewczyny, nie wiem czy wiecie, ale teraz można dostać 100 złotych na zakupy w Douglas. Wystarczy kupić w Media Markt lub Saturnie lokówkę babylissa c1300e. Ale wydaje mi się, że liczba sztuk z promocją jest ograniczona.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Włosomaniaczki

Postprzez bonn » 18 kwi 2018, o 17:50

Moje włosy coś niestety ostatnio straciły swój połysk. Nie wiem zupełnie co jest przyczyną.

bonn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 16:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]