Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Włosomaniaczki

Postprzez daghusia » 16 lut 2022, o 22:01

Hej. jestem tu nowa i mam nadzieję, że trafiłam na dobrą grupę, mam bardzo zniszczone i cienkie włosyb, które często prostuje. Coraz częściej myślę o keratynie czy jest tu ktoś kto mógłby mi cos doradzić o tym zabieguk, bo czytałam różne opinie. Dzięki !!
daghusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 21:55

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kusicielka » 6 mar 2022, o 09:06

Cześć, zdecydowanie warto wykonać zabieg keratynowy - tylko nie daj się wkręcić w nanoplastię. Niby podobny efekt, a nie.
Keratyna jest budulcem włosa i jej braki w strukturze sprawiają, ze włos jest szortki, łuski pootwierane, niegładkie, podczas zabiegu -u nas zwanego zwykle keratynowym prostowaniem jest wtłaczane we włos uzupeniając ubytki, keratyna z czasem wypłukuje się w naturlany sposób, tu jest wazne apielęgnacja - kosmetyki po zabiegu z keratyną. Aw nanoplastii włos jest jakby laminowany - oklejony preparatem i przeciągany prostownićą po 2 razy jedno pasmo, potem włosy jak odrastają to potrafi być dramtycnzy efekt - te od skóry osdtają a tamte nizej dalej jak druty...
Bardzo dobra opoinię i moja fryzjerka poleca, mają produkty amazon keratin - keratyna do zabiegu i potem szampony, odzywki do mycia codziennego i przedłuzenia efektu nawet na 5-6 miesięcy.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Włosomaniaczki

Postprzez scoop » 10 mar 2022, o 21:49

Tylko keratynowe prostowanie włosów. Celem tego zabiegu jest odbudowa włosów i ich dogłębne odżywienie (wyprost jest tylko efektem ubocznym - choć miłym, to fakt) ;) Keratyna sprawi, że włosy staną się lśniące, zdrowe, sprężyste, nawilżone, a do tego będą się pięknie układać. PS. Było wyżej o nanoplastii... Też nie polecam :( Potrafi naprawdę zniszczyć włosy, a na dodatek po zabiegu potrafią przez 2 tygodnie cuchnąć :(
Avatar użytkownika
scoop
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 15:11

Re: Włosomaniaczki

Postprzez daghusia » 15 mar 2022, o 20:57

Kusicielka a możesz powiedzieć coś wiecęj o tych kosmetykach, coś tam poczytałam w internecie i ma całkiem dobre opinie, robiłaś sobie zabieg tymi kosmetykami?
daghusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 21:55

Re: Włosomaniaczki

Postprzez kusicielka » 29 maja 2022, o 20:00

daghusia napisał(a):Kusicielka a możesz powiedzieć coś wiecęj o tych kosmetykach, coś tam poczytałam w internecie i ma całkiem dobre opinie, robiłaś sobie zabieg tymi kosmetykami?

Są już u mnie na stało - szampon, odżywka po mysciu kokosowe oraz maska green tea, żbey nie wszyskto było w zapachu kokosa, ale ta kokosowa też sztos, bo ją ma moja siostra i się wymiełyśmy po sloiczku, opakowania są bardoz duze, myślę, ze dla jednej osoby to na rok starczy, ja używam z długowłosa córką, więc ona zużywa 5 razy więcej ode mnie :P . A teraz ścięłam włosy i wymagają prsotowania, więc zdecydowałam się spray z keratyną i proteinami - on prostuje i chorni włosy przy suszeniu i prostowaniu prostownicą, mega łatwo i szybko idzie i efekt się trzyma.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]