Woda a nawilżenie skóry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Woda a nawilżenie skóry

Postprzez Michał_Żywiec Zdrój » 24 maja 2012, o 13:27

W poprzednim naszym wątku rozmawialiśmy o ilości wypijanej wody. Specjaliści zalecają około 1,5 litra dziennie. Czy warto tyle wypijać, mimo nieodczuwania pragnienia?

Czy myślicie, że ilość wypijanej wody wpływa np. na nawilżenie skóry? Zauważyłyście to u siebie?
Avatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój
Samiec
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 13:39

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez lexie » 24 maja 2012, o 15:40

Oczywiście że wpływa, tak samo jak na wiele innych rzeczy. Ja staram się nie dopuścić, by organizm zaczął mi się odwadniać, bo od razu źle się czuję.
lexie
 

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez Aneczka89 » 29 maja 2012, o 09:21

ja prawie w ogóle nie piję wody oprócz kawy itp. i ostatnio zauważyłam że mam okropną suchą skórę na nogach wygląda to troche tak jakby mnie ktoś mąką obsypał : :|
Aneczka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 10:29

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez Avlo_pl » 2 cze 2012, o 11:43

Michał_Żywiec Zdrój napisał(a):W poprzednim naszym wątku rozmawialiśmy o ilości wypijanej wody. Specjaliści zalecają około 1,5 litra dziennie. Czy warto tyle wypijać, mimo nieodczuwania pragnienia?

Czy myślicie, że ilość wypijanej wody wpływa np. na nawilżenie skóry? Zauważyłyście to u siebie?



Tak zauważyłam, że gdy piję mniej wody moja skóra robi się bardziej sucha, jednak jest to także wina twardej, chlorowanej wody z kranu, która niekorzystnie wpływa na wygląd skóry. Także samo picie wody nie poprawi wyglądu skóry.
Avlo_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 09:59

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez Wizaz_waw_pl » 13 cze 2012, o 20:30

To prawda powinno się pic minimum 1,5 litra. Nie da się jednak nic na siłe. Myślę, że jesli wypije się litr, a do tego owoce i inne płyny to nic się nie stanie:)
Wizaz_waw_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2012, o 19:14

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez lexie » 5 lip 2012, o 22:19

W takie upały jak teraz to chyba każdy wypija więcej niż te wskazywane 2 litry;) Ja noszę butelkę Białowieskiego Zdroju wszędzie ze sobą
lexie
 

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez Jinka » 12 lip 2012, o 01:17

A to chyba jakaś nowa woda? Nie widziałam jej jeszcze.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez dione » 23 lip 2012, o 13:50

Jasne, że picie dużej ilości wody ma wpływ na nawilżenie skóry. Dlatego dobrze jest jednak pić te 2l dziennie, będzie miało to zbawienny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też i skórę. Dodatkowo można pomyśleć nad zabiegami typu Hydra Intense, który można zrobić w Primavera SPA. Dzięki temu na pewno nasza skóra nie będzie taka sucha :)
dione
 

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez pomcia » 30 lip 2012, o 15:09

A znasz zabieg który mogę wykonać w domu? Białowieski to woda z hoopa, niestety to źródlanka tak jak żywiec.
pomcia
 

Re: Woda a nawilżenie skóry

Postprzez lexie » 30 lip 2012, o 21:08

pomcia napisał(a):A znasz zabieg który mogę wykonać w domu? Białowieski to woda z hoopa, niestety to źródlanka tak jak żywiec.


Czy to wada zależy co się lubi;) Ja nie przepadam za wodami mineralnymi, zwłaszcza wysoko zmineralizowanymi
lexie
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]