Workation
Workation
Hej, co myślicie o Workation? Ja planuję jechać z biurem Itaka za kilka tygodni w ramach ich oferty na Maderę. Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, żeby łączyć pracę zdalną z wakacjami, bo dzięki temu mogę częściej podróżować.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Snappy [Bot] i 1 gość