Wybielanie zębów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wybielanie zębów

Postprzez malmi000 » 2 sie 2013, o 20:39

Wydaje mi się, że za 99 czy 129zł będzie ten sam efekt co za 700. W końcu to ten sam zabieg ;)
malmi000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 18:25

Re: Wybielanie zębów

Postprzez klaudiaa » 3 sie 2013, o 23:20

Ja wybielałam sobie zęby sama paskami Blend`A`Meda Whitestripes 3D Luxe. Z tego co przeczytałam na opakowaniu Luxe od zwykłych różnią się tym, że dają trwalszy i szybszy rezultat więc przypuszczam, że są mocniejsze. Niemiło wspominam te swoje wybielanie i go nie zamierzam powtarzać. Choć wybieliłam sobie zęby co znacząco widać, to jednak podrażniłam sobie tym dziąsła i mam teraz bardziej wrażliwe niż miałam kiedyś. Same wybielanie nie było przyjemne, bo bolały mnie po tym zęby. Jak czytałam przed wyborem sposobu wybielania jedni nie maja problemów z bólem i podrażnieniem u innych - podobnie jak u mnie - ten problem się pojawia. Do tego w trakcie stosowania tych pasków często pojawia się ślinotok.

Miała przez niego płakać, ale pomyślała, że szkoda tuszu z Avon, bo trochę kosztuje...
klaudiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 17:30

Re: Wybielanie zębów

Postprzez miolko » 5 sie 2013, o 19:26

Wybielanie zębów jest bezpieczne tylko w gabinecie, każdy stomatolog to potwierdzi. Moim zdaniem lepiej nie eksperymentować ze swoim wyglądem, bo nie wiadomo jak to się skończy. Ja miałam wybielanie w Indexmedice i lekarze mnie przestrzegali przed specyfikami ze sklepów kosmetycznych.
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Wybielanie zębów

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 sie 2013, o 21:48

Trzy lata temu postanowiłam wybielić sobie zęby. W tym celu kupiłam w aptece żel biała perła. NA ulotce pisało- chodzić w aparacie godzinę dziennie, ja w nim spałam. Po miesiącu stosowania miałam niesamowicie białe zęby, każdy pytał się mnie jak to zrobiłam. Mogę więc szczerze polecić ten żel.
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: Wybielanie zębów

Postprzez malmi000 » 15 sie 2013, o 17:35

karmazynn napisał(a):Hej!!!
Dziękuje za Twoją opinie, powiedz mi teraz, czy w cenie 99 zł również będę miała to samo co Ty za 700 zł? No bo efekt z tego co piszesz to chyba jest niesamowity? :)

I jak zdecydowałaś się na zabieg? ;)
malmi000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 18:25

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Anka24l » 15 sie 2013, o 22:08

Dopiszę się w sumie do pozytywnej opinii o w&b. Ja co prawda nie korzystałam z promocji za 99zl jaka jest dostępna poprzez serwis groupon, ale po prostu raz, że mam na ten serwis "uczulenie", a po drugie w chwili gdy wybielałam zęby, to nie wiem nawet czy taka promocja była. Nie mniej od mojego wybielania minęły z trzy, cztery miesiące i u mnie jak na razie efekt jest taki, jakbym praktycznie zabieg robiła z 2 tygodnie temu. Co do ewentualnych różnic, pomiędzy normalną ceną, a tą promocyjną, to na bazie tego co ma zrobione siostra (ta jest dla odmiany maniaczką wszelkich promocji i portali promocyjnych) to porównując jej wynik i mój to ja (ale zaznaczam, jest to moje subiektywne odczucie) różnicy pomiędzy wybielaniem za normalną cenę, a tym jej za 99zł nie widzę.
Anka24l
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 21:58

Re: Wybielanie zębów

Postprzez sylwiapiec » 16 sie 2013, o 10:46

wybielanie zebow moze byc posztownym zabiegiem, zachecam do tego lecz to kosztowne, jezeli nie macie piedzy to chwilówki online bez bik moga wam pomoc :)

Ostatnio edytowano 18 sie 2013, o 08:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sylwiapiec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 10:43

Re: Wybielanie zębów

Postprzez AiszaPerfumy_pl » 18 sie 2013, o 19:59

Ja używam białej perły. Cena jest znośna, a używam jej mniej więcej raz na pół roku. Jest to, żel który trzeba nakładać na zęby. Wybielenie jest widoczne, ale nie jest 'ostre'. Używam już jej od 4 lat i nie mogę narzekać na stan moich zębów i szkliwa :)
AiszaPerfumy_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 19:28

Re: Wybielanie zębów

Postprzez malmi000 » 20 sie 2013, o 16:41

Nadal podtrzymuję swoja opinię, że na wybielanie najlepiej udać się do profesjonalisty, zamiast samemu eksperymentować ;)
malmi000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 18:25

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Agata03 » 22 sie 2013, o 14:41

malmi000 napisał(a):Nadal podtrzymuję swoja opinię, że na wybielanie najlepiej udać się do profesjonalisty, zamiast samemu eksperymentować ;)


też tak uważam! Polecam wybielanie Beyond. Koszt ok. 1000 PLN ale efekt murowany :)

Czy lokata dobrze się sprawdza?
Agata03
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:19

Re: Wybielanie zębów

Postprzez IwonaGdańsk » 28 sie 2013, o 19:46

Czytałam o wybielaniu domowym, że strasznie niszczy zęby. Kurde, ja bym się chyba bała tak wybielać w domu zęby sodą czy czymś, no chyba że paskami, ale one nie są trwałe. Przecież to nasza wizytówka, a jak zżółkną/zsinieją/wypadną( :lol: ) . A tak poważnie to wolałabym iść do specjalisty. Ostatnio robiłam sobie skaling w Dentalestetic w Wawie, zdejmowałam kamień z zębów i już wyglądają inaczej, ale o wybielaniu kiedyś też chyba pomyślę.Kiedyś. ;P
IwonaGdańsk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 22:26

Re: Wybielanie zębów

Postprzez tatinka » 30 sie 2013, o 16:39

ja wybielałam zęby przed ślubem w czerwcu i namówiła mnie koleżanka na salon SPAM we Wrocławiu na Zaporoskiej - muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do zabiegu, jednak efekty mnie wręcz poraziły bielą :) na prawdę polecam tę sieć gabinetów!

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 17:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
tatinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sie 2013, o 16:34

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 11 wrz 2013, o 07:49

Najbardziej usunięcie przyczyny problemów, a dopiero później ewentualnie wybielanie, ale naturalnymi metodami, dobrą pastą i systematycznością. Zrezygnujcie z papierosów, z mocnej kawy - to one są przyczyną brzydkich zębów i jeśli tego nie zmienicie, to żadne wybielanie wam nie pomoże...
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Yola » 26 wrz 2013, o 14:05

apollo napisał(a):I na ile wystarczył wam ten efekt za kilka stów? Bo podejrzewam, że na krótki. Kiedy nauczycie się, że trwałe wyeliminowanie problemu możliwe jest dopiero wtedy, gdy usuniecie jego źródło? ;-)


Nieee, efekt ma się utrzymywać do 1,5-2 lat, tak mi lekarz mówił :) Wiadomo, że teraz wszystko zalezy od pielęgancji, czyli ode mnie. Bo zęby mam zdrowe, myję je regualrnie, a i tak kolor miałam średni - tak że jakby źródła problemu jako takiego nie było. Czasem trzeba zaszaleć, żeby się sobie podobać ;) A ktoś tu pisał o wybielaniu lampom za tysiąc zł - to dopiero szał, w Candeo takie kosztuje 500 zł, tylko nakładkowe jest droższe. Więc trochę rozsądku z tymi cenami też by się przydało ;)
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez biszka » 29 wrz 2013, o 21:42

Ja polecam klinikę Dormed, właśnie niedawno byłam tam na wybielaniu i jestem bardzo zadowolona! Jestem bardzo zadowolona z efektów, mam nadzieję, że będą trwały bardzo długo! No i żadnych efektów ubocznych na razie nie było, jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca bardzo polecam!
biszka
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez aldik27 » 7 paź 2013, o 22:23

ja polecam ci white&beauty - przed ślubem sobie zafundowałam zabieg bo żadne paski i pasty nic nie dawały - efekt świetny i długo się utrzymuje!
aldik27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 21:14

Re: Wybielanie zębów

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:38

Ja z kolei mogę poleci wizytę w dobrym gabinecie stomatologicznym gdzie lekarz- profesjonalista poleci nam odpowiedni zabieg dzięki któremu skutecznie wybielimy zęby. Akurat paski będą tutaj najmniej skuteczne.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: Wybielanie zębów

Postprzez aii » 9 paź 2013, o 10:38

Takim domowym i naturalnym sposobem na wybielenie zębów jest soda oczyszczona i/lub sól. To dosyć niesmaczne, bo posmak w ustach jest nieprzyjemny, jednak po umyciu zębów już jest ok. Szczotkuje się zęby z odrobiną tego na szczoteczce, a następnie dokładne ich umycie. Powtarzać tego zbyt często nie można, aby szkliwo na tym nie ucierpiało zbytnio.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Hadassa » 9 paź 2013, o 10:42

to akurat znam i sama nie raz stosuję ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 28 paź 2013, o 09:09

hehe... wybielić zęby można poprzez odpowiednią higienę, ewentualnie poprzez dbałość o dietę, ale na pewno nie poprzez sól. Radzę wprowadzanie pasty ajona, systematyczność, miękką szczoteczkę. Naprawdę niewiele trzeba żeby mieć ładne zęby. Jeśli faktycznie będziecie o nie dbali, to będziecie zadowoleni.
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez qiqolina » 25 lis 2013, o 22:18

Mi ktoś ostatnio z Poznania Candeo polecał ale sama nie byłam. Ja to mam problem z dentystami, jak mam usiąść na fotel u kogoś kogo nie znam co najmniej parę lat to jestem tak zestresowana jak małe dziecko :/

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: Wybielanie zębów

Postprzez paula » 25 lis 2013, o 22:22

byłam niedawno u dentysty i pytałam o wybielanie.
Oczywiście jako panna młoda chcę śliczne ząbki ale..
na jednym z przednich zębów mam dość widoczne przebarwienie i dentystka powiedziała że nie warto wybielać zębów bo z tego przebarwienia może powstać naprawdę nieładny efekt.
Dlatego czytam wasze propozycje i to z sodą jest interesujące (choć zapewne w smaku.. :? )
paula
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Yola » 28 lis 2013, o 17:55

biszka napisał(a):Ja polecam klinikę Dormed, właśnie niedawno byłam tam na wybielaniu i jestem bardzo zadowolona! Jestem bardzo zadowolona z efektów, mam nadzieję, że będą trwały bardzo długo! No i żadnych efektów ubocznych na razie nie było, jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca bardzo polecam!


Słyszałam o Domred, podobno bardzo sympatyczna klinika, a jak wygląda u nich cenowo ? Drożej niż w Candeo czy taniej ?
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez aii » 28 lis 2013, o 18:55

apollo napisał(a):(....), ale na pewno nie poprzez sól.

A zakład? Nikt nie sugeruje, aby wcale nie dbać o zęby, jednak wszystko zależy jaką kto ma barwę.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 3 gru 2013, o 08:50

Dziewczyny - żeby zmienić trwale barwę zębów trzeba najpierw zmienić styl życia. U mnie najpierw była rezygnacja z kawy i fajek, później ajona, systematyczne mycie i zmiany. Barwa zmieniła się znacząco, nie wydała bym dużej kasy na zabieg - bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
apollo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron