Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 4 maja 2015, o 12:25

Niestety ale zgadzam się,jeżeli jest to łysienie androgenowe to w zasadzie problemu nigdy się nie pozbędziesz,jedyne co możesz zrobić to zahamować wypadanie włosów na krótki czas przez rożnego rodzaju specyfiki,ale tutaj już warto skonsultować się z lekarzem specjalistą.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez invisible20 » 4 maja 2015, o 12:35

Smutne jest tylko to, że trudno o specjalistę, który poważnie potraktuje problem jakim dla kobiety jest wypadanie włosów. W najlepszym przypadku dostaniesz skierowania na całą masę badań. Dajesz lekarzowi wyniki a ten mówi, że albo "nic tu nie widzę" albo kieruje do swoich kolegów gina, endo lub dermatologa. Za kasę oczywiście..... i traktuje cię jak rozhisteryzowaną panienkę, której "tylko" wypadają włosy, a inni przecież chorują na prawdę i tu wymienia całą litanię chorób. Nic tylko się rozpłakać :((((
invisible20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 29 kwi 2015, o 21:11

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 4 maja 2015, o 12:45

Przyczyną przy łysieniu androgenowym są przede wszystkim geny, ale też mają wpływ np hormony...
więc zdecydowanie warto mimo wszystko kunsultować to z lekarze
Lagenko dobrze mówi, że specyfikami tylko hamujesz chwilowo

EDIT: jeżeli chodzi o lekarzy... z większością rzeczy tak jest, że po prostu trzeba trafić na odpowiedniego

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 4 maja 2015, o 15:30

Hej dziewczyny, jestem po kuracji dwumiesięcznej vitapilem. i moge szczerze polecic. efekty sa takie, ze włosy rzeczywiscie mniej wypadaja, rosna nowe od głowy, a dodatkowo zauwazyłam, ze mniej wypadaja. w tym miesiacu kupuje 2 opakowanie, zeby wzmocnic kuracje.
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez Łucja » 25 maja 2015, o 12:12

Czyli już dwa opakowania kupiłaś? i teraz trzecie? Ile to trzeba brać?
Łucja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 12:09

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 25 maja 2015, o 13:13

Nie, teraz drugie opakowanie biorę. Jestem w trakcie, bo jedno opakowanie ma 60 tabletek, czyli wystarczy na 2 miesiące. NA efekty brania takich suplementów zawsze czeka się trochę dłużej. U jednych tak jak czytałam wystarczyły 2 miesiace łykania, czyli jedno opakowanie, a u innych po 2 miesiacach dopiero pojawiaja się jakieś pierwsze efekty i kupują kolejne, żeby te efekty byly lepsze. I taką osobą jestem ja :)
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 25 maja 2015, o 13:40

Ja biore drugi miesiąc Inneov.Juz go kiedys brałam po porodzie i wtedy mi pomogł nieco. Skusiłam sie kolejny raz. Zalecają brac ok 3 miesiecy.W moim przekonaniu po pierwszym miesiacu brania włosy mniej wypadają,a mam naprawde słabe.Czekam na drugie opakowanie bo kupuje na necie. Cena ok 100zł.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez ruti » 27 maja 2015, o 21:04

zazwyczaj te leki na włosy trzeba brać 3 miesiące, też kiedyś brałam, ale nie pamiętam już nazwy, w 3 miesiącu byłam jednak zrezygnowana bo dalej wypadały, ale za to jak skończyłam to przestały i potem długo nie miałam tego problemu:) więc jednak warto wytrwać do końca kuracji i się nie zniechęcać:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 27 maja 2015, o 21:31

Ruti, czasem same tabletki to za mało ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez ruti » 30 maja 2015, o 20:23

pewnie, że tak, po prostu odniosłam się do tego co wyżej:) ja w momencie kiedy tak strasznie mi wypadały włosy zauważyłam, że bardzo duży wpływ na ich kondycję ma to co jemy, także dieta przede wszystkim:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Wypadające włosy

Postprzez Diabliczka1980 » 31 maja 2015, o 17:10

Idź do Trychologa, sądzę że bardziej jest w stanie Ci pomóc niż dermatolog....wiem , ze są różne badania , które pozwalaj zbadać strukturę włosa i wykazują przyczyny wypadania....koleżanka brała jakieś kapsułki i pomogło. Są różne specyfiki....ale najlepiej pójść do lekarza a nie eksperymentować samej! ...............Ale jak chcesz mogę ja zapytać co zaleciła jej p. doktor?
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 31 maja 2015, o 17:15

Ja tam moje włosy wyprowadzilam wcierkami ;)
z resztą chyba gdzieś nawet pisałam o tym ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez motylek14 » 1 cze 2015, o 20:42

Hej jakiś czas temu też miałam poważny problem z wypadaniem włosów, próbowałam już wszystkie domowe sposoby, próbowała różnych tabletek, ale też nic, ostatnią deską ratunku okazały się ampułki na wypadanie włosów Kallos. Najlepszą ofertę znalazłam na SPAM

Ostatnio edytowano 3 cze 2015, o 10:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
motylek14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 maja 2015, o 21:55

Re: Wypadające włosy

Postprzez lulumiranda » 4 cze 2015, o 12:14

Bardzo często wina jest nieodpowiednia pielęgnacja. Włosy nie wypadają z cebulkami ale po prostu łamią się , nawet u podstawy. Sama mam dość suche włosy sklonne do łamliwości i przez długi czas byłam pewna,ze wypadają. A okazało się,że trzeba było bardziej je nawilżyć. Proponuję zainwestować w dobry profesjonalny szampon oraz odżywkę, ktore nawilżą włosy. Jakiś czas temu kupiłam sobie nowy komplet( odżywka plus szampon) z nowej linii Cece experto professional - dopiero co weszła. Powiem Wam,że bardzo fajne. Dobrze dzialają na włosy, które po umyciu są gładkie, bardziej nawilżone oraz mocniejsze. Fajna jest jeszcze ich seria w olejkiem arganowym.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 09:40

Raz że jest to kwestia złej,nieodpowiedniej pielęgnacji,a dwa diety i stresu-włosy często wypadają właśnie pod jego ciężarem. Polecam na początek stosować naftę kosmetyczną,która jest naprawdę skuteczna i pomaga,następnie olejki arganowy czy rycynowy,oraz dobry szampon z odżywką.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez Chilli » 9 cze 2015, o 09:44

Na pewno zmiana diety, na zdrowszą! Lepsza pielęgnacja i uważam wspomaganie organizmu od środka :) ja odkąd stosuje Oeparol piekne włosy, ksóra, paznokcie to przyznam, że mniej włosów jest na szczotce. Są bardziej błyszczące i zdrowsze :) Więc, może warto tez tego spróbowac?
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila87 » 9 cze 2015, o 21:05

Duży wpływ ma oczywiście dieta zgodzę się z @ruti dieta to od wewnątrz działamy na włos, lecz trzeba o niego także zadbać z zewnątrz. Tutaj czytałam fajny artykuł SPAM
Oczywiście sama mam problem z wypadającymi włosami. Lecz staram się dbać o nie tak jak pisze w tym artykule. Dodatkowo wcieram w nie wodę brzozowa stary sposób mojej babci:) słyszałam ze olejek angardwy też jest dobry- jak skończy mi się woda brzozowa to go wypróbuje.

Ostatnio edytowano 9 cze 2015, o 22:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kamila87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 cze 2015, o 20:30

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 12 cze 2015, o 13:50

a tę naftę kosmetyczną jak się stosuje? dopiero niedawno przeczytałam o tym, ze jest cos takiego. planuje testowac na sobie te rozne naturalne i mniej naturalne sposoby.
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 12 cze 2015, o 13:53

dodaje się chyba do mieszanki z żółtkiem...
tak mi się coś kojarzy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 16 cze 2015, o 11:27

kamcia27 rowniez stosowałam roznego rodzaju nafty ,bo z dodatkami tez sa jak dobrze pamiętam. Wcierałam samą lub mieszałam z zółtkiem. U mnie niestety zadnych pozytywnych efektów nie dostrzegłam i zaprzestałam .

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez Łucja » 23 cze 2015, o 14:33

Wracam tu z problemem. Musze w końcu coś kupić na włosy, bo łysieję. Mam rzadkie włosy i jeszcze mi wypadają. Jestem bliska załamania. Do tego nie znoszę łykać dużych tabletek... Czy któraś z Was coś próbowała? Możecie coś polecić?
Łucja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 maja 2015, o 12:09

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 23 cze 2015, o 14:52

U lekarza byłaś ? Może warto zrobić dodatkowe badania ?
Ja mogę ze swojej strony polecić wcierkę Jantar, maskę do włosów Wax.
Możesz pomyśleć np o Biotebalu5

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamcia27 » 23 cze 2015, o 15:57

Łucja albo lekarz albo sprobuj jakiejs suplementacji, u mnie sprawdził się vitapil, tylko ze tabletki sa dosyć spore, ja ostatnio kupiłam tez vitapil lotion-odzywka do włosow bez spłukiwania. nakładasz na włosy po kazdym myciu i w sumie tyle. Ma działać tak jak tabletki, ja jeszcze biore stosunkowo niedługo, ale moge spróbuj, moze i u ciebie podziała :)
kamcia27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 sty 2015, o 16:01

Re: Wypadające włosy

Postprzez kamila » 23 cze 2015, o 19:05

Łucja znam ten problem,u mnie niestety zero poprawy.Brałam juz Biotebal,Revalid,Skrzypo Vita,Capivit ,Inneov i nie wiem co jeszcze. Nie wspomne o wcierkach z Vichy za 600zł i o tanszych cudach typu nafty itd. Na dwa lata dałam spokoj calkowicie z tym wszystkim. Od dwoch miesiecy spowrotem stosuje Inneov ,chyba lizcze na jakis cud. Narazie efektow zero . Tyle ze u mnie jest chyba inny problem ,bo mi włosy nie wypadły tylko poprostu mam ich mało ,sa cienkie i do tego jestem blondynką.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 24 cze 2015, o 08:16

Kamila idz do lekarza

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]