Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez orszulka » 23 lut 2017, o 13:17

Dla mnie bezkonkurencyjny jest Jantar- kiedys miałam mysią kitkę, a teraz mam grube wzmocnione wlosy. Ale racja, trzeba poczekać na efekty i co jakiś czas powtarzać kurację ( dla mnie czasem byla problemowa, bo włosy zaczynały mi się przetłuszczać).
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Wypadające włosy

Postprzez pinup » 5 kwi 2017, o 19:58

- olej z wiesiołka tłoczony na zimno (najlepszy polski Gal)
- biotyna w ilości 5mg
- cynk w ilości 10mg

Wszystko to stosujemy przez okres minimum 3 miesięcy. Generalnie im dłużej, tym lepiej. Efekty widoczne na 99,9%
pinup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 18:48

Re: Wypadające włosy

Postprzez martah » 10 kwi 2017, o 14:39

też mam z tym problem, ale nic na to nie pomaga, żadne skrzypy itp :(

martah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 12:45

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 14:19

Martah wiec pora na lekarza

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez Szpital Pulsmed » 25 maja 2017, o 22:47

Polecam terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej. Podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa wyglądu skóry i włosów.
Avatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Wypadające włosy

Postprzez zebra » 30 maja 2017, o 18:38

O włosy trzeba zabać "od środka" czyli dobra dieta, ewentualnie jakies suplementy, wykorzystaj wiosenne dobra natury i zrób porządny koktajl witaminowy;)

zebra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 maja 2017, o 18:07

Re: Wypadające włosy

Postprzez marysiak » 31 maja 2017, o 23:57

Mi niestety wypadło za dużo włosów zanim zdążyłam to opanować. Dopiero trzeci z kolei dermatolog zdołał mi pomóc. I żeby wyglądać normalnie poszłam na Wszczepianie cebulek włosów do BodyCareClinic w Katowicach i efekt był lepszy niż się spodziewałam. Teraz śmiało mogę powiedzieć że mam całkiem ładne włosy :) Chociaż muszę o nie bardzo dbać.
marysiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 mar 2017, o 21:47

Re: Wypadające włosy

Postprzez kloboto » 1 cze 2017, o 15:31

nie tylko wy macie takie problemy ja straciłam 30 % wlosow ... :(

kloboto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 18:22

Re: Wypadające włosy

Postprzez Groga » 2 cze 2017, o 10:48

Szkoda że nie ma żadnego dobrego leku na ten problem. Co prawda są kosmetyki które maskują to w pewien sposób. Jak na razie sprawdzam ich działanie, nie chcę już tracić włosów :(

Groga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2017, o 10:46

Re: Wypadające włosy

Postprzez bionigree » 12 cze 2017, o 12:56

skylark napisał(a):Babeczki, czy wy obecnie też macie z tym problem?
Do tej pory jakoś nie wypadały mi rażąco, ale teraz od jakiegoś miesiąca, może dwóch to coś strasznego. Próbowałam już wielu rzeczy, zabiegów domowych, obecnie mam pół serii Rardicala: szampon, serum i mgiełkę do włosów i nie widzę jakiejś choćby najmniejszej poprawy. A tu sezon zimowy się zbliża, co równa się z kolejnym wzmocnionym wypadaniem- ja tak zazwyczaj mam...

Macie może jakieś swoje sprawdzone pomysły, środki? Bo ja już nie wiem co mam robić, a że moje włosy są megacienkie to niedługo mi nic na tej głowie nie zostanie :(


Naszym zdaniem w pierwszej kolejności powinnaś udać się do trychologa (specjalisty od skóry głowy i włosów), a następnie postępować zgodnie z jego zaleceniami. Ewentualnie możesz zamówić próbki specjalistycznych kosmetyków trychologicznych i sprawdzić, co faktycznie Ci pomoże. Niemniej jednak musisz wziąć pod uwagę, że dopiero pełnowymiarowy produkt będzie w stanie Ci pomóc. Próbki jak sama nazwa wskazuje, są do próbowania, sprawdzania reakcji organizmu, konsystencji, zapachu, sposobu aplikacji itd.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Producent kosmetyków naturalnych BIONIGREE oferujący kosmetyki trychologiczne
Avatar użytkownika
bionigree
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 12:48
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Wypadające włosy

Postprzez kasiakubel » 14 cze 2017, o 10:22

Znam Twój problem :( Jakiś czas temu włosy wypadały mi garściami, ale Pani w aptece poleciła mi szampon na bazie bazie chininy z wit.B i widzę znaczą poprawę kondycji moich włosów. KLORANE- sprawdź sobie na stronie apteki melissa :)
kasiakubel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 09:52

Re: Wypadające włosy

Postprzez misia10 » 27 cze 2017, o 15:35

Kapsułki radical, tanie i dają efekt :) sotosowałam kiedy moje włosy zaczęly wypadać po loxon i zamierzam do nich ponownie wrócic :)
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Wypadające włosy

Postprzez Amalaya_7 » 26 cze 2018, o 11:56

U mnie podziałał szampon z serii Elastabion Floslek, nic lepszego nie ma, a ja wiem bo szukałam długo.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Wypadające włosy

Postprzez GabrysiaK » 2 lip 2018, o 12:43

Ja w kremy i wcierki nie wierzę aż tak, ale może warto sprawdzić coś takiego jak SPAM Wiem że on działa jakoś tak, że podgrzewa skórę i dzięki temu włosy chętniej rosną :) Spróbuj, może to zadziała szybciej i intensywniej.

Ostatnio edytowano 2 lip 2018, o 16:22 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Kobitki, dbajmy o swoje zdrowie, wykonujmy badania brca i kontrolujmy swój stan! <3
GabrysiaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 08:48

Re: Wypadające włosy

Postprzez Karmelina » 5 lip 2018, o 11:46

podobno dobrze sprawdzają się wszelkie wcierki, ale i dieta bogata w żelazo
Karmelina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 11:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez Jamelia » 5 lip 2018, o 12:47

Jeżeli włosy wypadają i nie odrastaja to jest to łysienie. Coraz więcej kobiet cierpi na lysienie androgenowe, oczywiście nie ma na to skutecznego leku.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wypadające włosy

Postprzez babeczka » 7 lip 2018, o 17:11

Mam ten sam problem , ile ja zjadłam specyfików i nie pomogło mi nic.Dobra jest apteczna nafta z wymieszanym w niej żółtkiem kurzym, ale nie chce mi się w tym babrać.:)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Wypadające włosy

Postprzez Amalaya_7 » 25 lip 2018, o 12:15

Moje problemy rozwiązał w tej kwestii Elastabion Floslek, genialna seria kosmetyków.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: Wypadające włosy

Postprzez Johna » 29 lip 2019, o 19:52

Cześć dziewczyny!

Jestem zrozpaczona, bo po ciąży włosy lecą mi garściami. Sprawdzałam już wiele sposobów – od siemienia, poprzez wcierkę z kozieradki, a skończywszy na szamponach rzekomo stymulujących porost włosów... efektów niestety brak.

Trudno mi się z tym pogodzić... włosy fajnie mi się zagęściły w czasie ciąży, a teraz... wszystko wypada. Co gorsze... już jest gorzej niż przed ciążą, boję się, że całkowicie wyłysieję. Czy jesteście w stanie polecić mi coś co będzie działać? Cokolwiek... byleby to zahamować.

Johna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lip 2019, o 19:50

Re: Wypadające włosy

Postprzez personifa » 30 lip 2019, o 09:52

polecam sobie robic wcierki z wody brzozowej :)
Avatar użytkownika
personifa
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lip 2019, o 14:00
Lokalizacja: Malbork
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]