Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez aisoglam » 5 mar 2012, o 13:50

Oj pewnie, że trzeba poczekać przynajmniej dwa miesiące.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Wypadające włosy

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 23:02

Tran na wypadanie włosów? Pierwsze słyszę zawsze kojarzyłam zioła takie jak skrzyp, pokrzywa.
pomcia
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez mika537 » 14 mar 2012, o 23:41

podobno tran wlasnie tez wzmacnia wlosy jezeli sie go oczywiscie regularnie zazywa, ale tak jest ze wszystkim nic nie przyniesie efektow bez regularnego zazywania.. sama na sobie nie probowalam, ponieważ zazywam czego innego jak wczesniej pisalam, ale slyszalam mnostwo opinii kobiet, ktore po dluzszym zazywaniu tranu zauwazyly wzmocnienie wlosow, wiec moze warto sprobowac
mika537
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez ewelina86 » 15 mar 2012, o 15:55

co do naturalnych sposobów na wypadające włosy to znalazłam dziś fajny artykuł.
....
Ja zamierzam wypróbować... może nie czosnek :lol: ale....


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Avatar użytkownika
ewelina86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 15:41

Re: Wypadające włosy

Postprzez Julcia27 » 15 mar 2012, o 18:03

Tran wpływa na skórę, ma kwasy omega, nie bezpośrednio na włosy;
Ja tam bardziej właśnie bym zachęcała do tabletek typowo na włosy, ale jeśli koleżanka już pisze o tranie i się na niego uparła... ;)
Julcia27
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez ekspert hapantoten » 20 mar 2012, o 14:24

W przypadku wpadających włosów warto wybrać się do lekarza chociażby po to, aby zlecił nam wykonanie kontrolnych badań. Tym bardziej jeżeli dodatkowo towarzyszą mu inne dolegliwości, powodujące łysienie itp. Jednak jeżeli wypadanie jest jedynym objawem warto spróbować od suplementów diety. Czasem wypadanie jest po prostu objawem osłabienia, zwłaszcza teraz po zimie kiedy dieta jest uboga w składniki odżywcze, a włosy są przesuszone. Dla tego warto sięgnąć po takie preparaty jak Ha-Pantoten. Opcja Opimum ma najbogatszy na rynku skład. A wystarczy jedna tabletka dziennie.
ekspert hapantoten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 17:41

Re: Wypadające włosy

Postprzez Pani_F » 22 mar 2012, o 18:18

ja ostatnio bardziej ze stresu tracę włosy :) gdzieś wyszperałam że wspomniany już Radical pomaga wiec się zaopatrzyłam w szampon i odżywkę.
Dodatkowo wieczorem,na dzień przed myciem włosów wmasowuję w skórę głowy witaminę A+E (rozcinam kapsułki z capivit)-ponoc zapobiega wypadaniu i dodatkowo stymuluje porost włosów :) jeszcze Pani z apteki mi doradziła WAX mask,więc grzecznie stosuje i już jakieś efekty są :)

zasłyszałam też kiedyś że koleżanka mojej mamy stosuje jakiś preparat do włowów po chemioterapii-mimo że nie chorowała- i efekty są ponoc piorunujące. niestety nie mam bladego pojęcia jak to się nazywa :/

Obrazek

wszystko co mnie interesuje i co tworzę w domowym zaciszu:
http://poradnik-pani-f.blog.onet.pl/
Avatar użytkownika
Pani_F
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 20 lut 2012, o 00:21

Re: Wypadające włosy

Postprzez ekspert hapantoten » 26 mar 2012, o 21:26

Jako, że najwięcej składników odżywczych w swoim składzie ma Ha-Pantoten lepiej od razu wybrać najskuteczniejszy środek a nie uczyć się na błędach:)
ekspert hapantoten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 17:41

Re: Wypadające włosy

Postprzez dziewczyna23 » 21 mar 2013, o 13:28

ja używałam do wypadających włosów CLEARa, bo potrzebowałam też kosmetyku przeciwłupieżowego. Z efektu w obu problemach byłam bardzo zadowolona, choć wiadomo na efekt trzeba było poczekać. Po miesiącu używania szamponu jest super
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: Wypadające włosy

Postprzez malwina99 » 27 mar 2013, o 15:23

Ja na wypadające włosy polecam szampon Biokap Anticaduta, który jest bardzo delikatny dla naszej czupryny. Formuła szamponu oparta jest na skladnikach pochodzenia roślinnego, które delikatnie myją, oczyszczają oraz hamują wypadanie włosów. Szampon nie zawiera chemicznych składników drażniących, dzięki czemu nadaje się także dla osób wrażliwych na SLS, parabeny czy silikony.

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Wypadające włosy

Postprzez Emcia » 9 kwi 2013, o 13:32

Na wypadające włosy brałam tabletki ze skrzypem polnym (nazwy już nie pamiętam) i stosowałam taką maseczkę regenerującą włosy. Z tego co wiem bardzo dobre efekty przynosi też terapia LED. Można ją np. wykonać u dr Tilszer - http://www.medycynaestetyczna.com/zabie ... erapia-led
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Wypadające włosy

Postprzez martawaw » 11 kwi 2013, o 20:32

A co myślicie o stosowaniu lasera na porost włosów? Drogo ale jeśli działa to może warto? Czy ktoś próbował? W teorii brzmi wszystko fajnie ale jak to działa w praktyce?
martawaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 20:28

Re: Wypadające włosy

Postprzez malwina99 » 19 kwi 2013, o 10:26

Pani_F napisał(a): zasłyszałam też kiedyś że koleżanka mojej mamy stosuje jakiś preparat do włowów po chemioterapii-mimo że nie chorowała- i efekty są ponoc piorunujące. niestety nie mam bladego pojęcia jak to się nazywa :/


Dla mnie takie metody są skrajnie głupie! nie wiadomo, jakie jeszcze działanie może mieć ten preparat i jakie mogą być skutki uboczne. Kiedyś czytałam, że dziewczyny brały leki na jaskrę, bo po nich rosły im rzęsy, ale jednocześnie szkodziło to na wzrok. Nigdy nie zrozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym...

Ja jednak polecam mniej ryzykowne metody - zmiana diety, odpowiednia pielęgnacja, ruch na świeżym powietrzu powinny pomóc :) A jeśli nie to trzeba dokładnie się przebadać!

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Wypadające włosy

Postprzez samanta » 24 kwi 2013, o 10:59

A czy możecie polecić szampon przeciw wypadaniu włosów? Słyszałam świetne opinie o Biokapie, ale nie wiem, czy naprawdę działa a bardzo chciałabym kupić. Czy możecie się wypowiedzieć?
samanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:10

Re: Wypadające włosy

Postprzez lawendaa » 24 kwi 2013, o 13:29

Wiem coś o wypadaniu włosów. Moje włosy nigdy nie były grube i mocne a w dodatku zastraszająca ilość siwych zmusza mnie do farbowania co sprawia że jest jeszcze gorzej. Zauważyłam ze witaminy pomagają ale trzeba je brać najlepiej 2x dziennie. Dostałam od mamy wyciąg z pokrzywy w tabletkach i jest lepiej bo łykam go od jakichś 3 miesięcy. Staram się dokładnie masować skóre głowy podczas mycia- kiedyś 123 i po krzyku. A teraz trochę z tym schodzi ale podobno poprawia krążenie skóry głowy. Moja koleżanka może dziwny sposób ale jej podobno pomaga. Polewa włosy piwem i masuje głowę. Czy wiecie coś na ten temat??? Czy to faktycznie działa??
lawendaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 09:16

Re: Wypadające włosy

Postprzez storczyk_12 » 28 maja 2013, o 12:08

Suplementy na pewno nie zaszkodzą, a mogą bardzo pomóc, trzeba tylko pamiętać, że efekty widać dopiero po jakimś czasie i że nie u każdego będą one takie same... Jeśli chodzi o piwo to czytałam, że wzmacnia włosy ze względu na chmiel, a dodatkowo tak piwna płukanka ładnie nabłyszcza, ale ja osobiście nigdy w piwie nie płukałam włosów.
Jak najbardziej polecam szampon Biokap do wypadających włosów, ja podczas mojej kuracji zużyłam 2 butelki i przestały wypadać i mimo zakończonej kuracji nadal efekty się utrzymują :)
storczyk_12
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Alabastrowa » 30 maja 2013, o 16:14

Proponuję używać przez 2-3 miesiące szamponu Radical. Bardzo mi pomógł. Do tego jakiś suplement diety + dużo warzyw, owoców, orzechów. Polecam też ograniczyć farbowanie, suszenie i prostowanie. Jestem suszarkoholiczką i używam jej zawsze, kiedy gdzieś idę, ale jeśli mam wolne i odpowiednią ilość czasu, np. wychodzę dopiero o 16 lub wieczorem, to myję włosy i pozwalam im wyschnąć naturalnie. Włosy potrzebują odpoczynku. Tak samo jak ludzie - wymagamy od nich wiele, więc dajmy im urlop i zadbajmy o nie : :woman:
Avatar użytkownika
Alabastrowa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 30 maja 2013, o 14:58

Re: Wypadające włosy

Postprzez Angel » 10 cze 2013, o 11:07

Swego czasu na wypadanie pomogły mi ampułki Seboradin w takim czerwonym opakowaniu. Pamiętam że używałam ich kilka tygodni zanim zobaczyłam efekt, ale pomogło i nawet te co wypadły poodrastały, zagęściły się i były dużo zdrowsze. Potem do teraz używałam szamponu przeciw wypadaniu włosów też tej firmy i przy myciu nie wypadają wcale jedynie jak je maltretuję szczotką przy układaniu to kilka poleci, ale to już naturalne zjawisko.
Avatar użytkownika
Angel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 10:09

Re: Wypadające włosy

Postprzez Jamelia » 10 cze 2013, o 16:02

Ja juz dawno mam badania za sobą, wiem że to łysienie genetyczne,niestety. Za lekarstwa majątek . Zaczęłam myć włosy w zwykłym ziołowym szamponie, na zmianę pokrzywa innym razem nagietek lekarski Green Pharmacy i lecą oczywiście dalej ale nie tak jak po tych wynalazkach reklamowanych.Tabletek nie biorę,muszę się zaopatrzyć w jakieś witaminki to nie zaszkodzi :) A tak to nie szaleje już jak na początku, choć walczę z tym od prawie 7 lat, wypadają tylko na czubku głowy więc mam sporo przerzedzone ale przedziałek z boku i nie ma tragedii. Tak naprawdę zaczęły mniej wypadać jak sobie odpuściłam i stwierdziłam że na szczęście są peruki jak bym wyłysiała doszczętnie ale myslę że aż tak źle nie będzie. Ponoc łysej kobyły jeszcze nikt nie widział :P

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wypadające włosy

Postprzez magma00 » 11 cze 2013, o 12:21

Wypadanie włosów to straszny problem, a jeśli dodatkowo ma się jeszcze włosy cienkie i osłabione to już w ogóle bo żadna nie chce być łysa.

Tabletki są ok, ale musisz je brać regularnie no i wiadomo, że po pierwszych kilku rezutlatów nie będzie :(

Dodatkowo polecam stosowanie ampułek bezpośrednio na skórę głowy - składniki wnikają w głowę i cebulki włosów wzmacniając je.
Ja stosowałam Placentę, a potem przerzuciłam się na Koxidil.

Efekty: włosy się wzmocniły i już tak bardzo nie wypadają :serca
magma00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 12:11

Re: Wypadające włosy

Postprzez Carina » 16 cze 2013, o 19:18

Kurcze musze poszukac tych preparatów o ktorych piszecie... Bo ostatnio też mi lecą na umór... Pewnie to przez anemie ale żelazem tego nie powstrzymam.:(

zastanawiam sie tez nad Źelem Dermena -hamującym wypadanie wlosow- stymulującym ich odrastanie...

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Wypadające włosy

Postprzez magma00 » 21 cze 2013, o 10:46

Włosy zawsze wypadają, raz bardziej raz mniej - niestety nic z tym nie można zrobić.
Moja mama ma fioła na punkcie pielęgnacji włosów i są one po prostu piękne... Gęste falowane pukle :o

Używa ampułki Koxidil, kiedyś stosowała Seboradin, jakieś ampułki z apteki, chyba nawet Vichy... Wszystko jest ok, ale niektóre po prostu śmierdzą :/ Ostatnio ma właśnie Koxidil i jest zadowolona. Do tego fajna dieta i włosy promienieją :D
magma00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 12:11

Re: Wypadające włosy

Postprzez pitupitu » 27 cze 2013, o 10:25

Ja na wypadające włosy również polecam szampon Biokap! Jak dla mnie najlepszy, używałam wcześniej różnych środków, jakichś ampułek itp, ale żadne nie dawały takich efektów! Włosy po tym szamponie wypadają zdecydowanie mniej!

Ostatnio edytowano 27 cze 2013, o 13:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
pitupitu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 09:42

Re: Wypadające włosy

Postprzez biszka » 27 cze 2013, o 21:53

pitupitu napisał(a):Ja na wypadające włosy również polecam szampon Biokap! Jak dla mnie najlepszy, używałam wcześniej różnych środków, jakichś ampułek itp, ale żadne nie dawały takich efektów! Włosy po tym szamponie wypadają zdecydowanie mniej!


dzięki za opinię, ja też używałam różnych środków, wcierek, ampułek itp ale nic mi za bardzo nie pomagało... Ale Twój post dał mi nadzieję! Będę szukać dalej i Biokap przeciw wypadaniu też przetestuję, bo jeszcze go nie miałam...
biszka
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez storczyk_12 » 28 lip 2013, o 21:25

biszka napisał(a):
pitupitu napisał(a):Ja na wypadające włosy również polecam szampon Biokap! Jak dla mnie najlepszy, używałam wcześniej różnych środków, jakichś ampułek itp, ale żadne nie dawały takich efektów! Włosy po tym szamponie wypadają zdecydowanie mniej!


dzięki za opinię, ja też używałam różnych środków, wcierek, ampułek itp ale nic mi za bardzo nie pomagało... Ale Twój post dał mi nadzieję! Będę szukać dalej i Biokap przeciw wypadaniu też przetestuję, bo jeszcze go nie miałam...


Ja również mogę powiedzieć, że ten szampon pomaga :) Ja co prawda nie miałam jakichś wielkich problemów, ale moja siostra tak i u niej też się świetnie sprawdził, zdecydowanie wypadanie było mniejsze. Ja bardziej cenię go za efekt świeżych i czystych włosów!
storczyk_12
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]