Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez mohito » 30 lip 2013, o 17:01

Dziewczyny, a po jakim czasie zauważyłyście zmniejszenie wypadania? Ja właśnie zamierzam zakupić szampon Biokap Anticaduta bo słyszałam o nim wiele dobrego i się zastanawiam, ile muszę czekać na efekty :)
mohito
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 16:04

Re: Wypadające włosy

Postprzez iwciaa » 11 wrz 2013, o 20:30

Mi wypadały, ale robiłam wszystkie badania i wyszly ok. Dermatolig stwierdził, że widocznie używam nieodpowiedniego szamponu i muszę zmienić. Najpierw mi przepisał płyn do wcierania i kazał stosować razem z odżywką. Włosy się wzmocniły i przestały wypadać. Nastepnym krokiem było znalezienie odpowiedniego szamponu i dla mnie jest nim Timotei.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Wypadające włosy

Postprzez lexie » 15 wrz 2013, o 19:04

Dobry szampon i odzywka są bardzo ważne, bardzo często niszczymy włosy używając źle dobrane kosmetyki - przynajmniej ja tak katowałam włosy latami. Teraz wybieram szampony bez parabenów, z naturalnymi ekstraktami i włosy odżyły.
lexie
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez iwciaa » 16 wrz 2013, o 20:52

Prawda jak to mało potrzeba, żeby nasze włosy ladnie wyglądały i były takie jakie nam się marzyły? Więc dziewczyny do dzieła i szukajcie szamponów bez parabenów i konserwantów. Ja już znalazłam odpowiednik kosmetyk dla siebie, szampon i odżywkę z różą z Jerycha.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Wypadające włosy

Postprzez rozoowa » 16 wrz 2013, o 21:54

Miałam ten sam problem i to był koszmar!
Rozczesywanie włosów równało się z garścią tych co wypadły, już nie wspominając o myciu.
Zrezygnowałam z suszarki i prostownicy już dawno, więc to nie w tym tkwił główny problem..
A więc tak..:
-przede wszystkim kupiłam szampon, odżywkę, maskę i mgiełkę, wszystko dopasowane do rodzaju włosów..
-pamiętajcie jednak, że szampon dobieramy zawsze do skóry głowy, a odżywkę do włosów! ----kolejnym krokiem było nie tarcie ich ręcznikiem po myciu a jedynie zwykłe owinięcie
-włosów nie targam (nie rozczesuje na mokro) tylko czekam aż trochę przeschną
-no i przede wszystkim nie ściągam ich w ciasne kuce bądź koki tylko poprzestałam na luźnym warkoczu i pogodziłam się ze swoimi falami
-stosuje co jakiś czas odżywkę z olejkiem rycynowym, jajkiem i cytryną

Niby nic wielkiego a jednak, od kilku tyg moje włosy praktycznie nie wypadają a jeżeli już to w granicy normy 50-100 dziennie :)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Wypadające włosy

Postprzez darma29 » 18 wrz 2013, o 22:01

U mnie niestety odpada. włosy mam beznadziejne, jak nic z nimi nie zrobie, nie podsusze, albo nie nałożę pianki. Jak zostawię je samopas po myciu, to są ochlapnięte i puszą się na końcach.
darma29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 21:19

Re: Wypadające włosy

Postprzez Adidasowa » 18 wrz 2013, o 22:05

pianka strasznie włosy wysusza także proponuję odstawić...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wypadające włosy

Postprzez iwciaa » 18 wrz 2013, o 22:25

Naprawde dziewczyny poszukajcie właściwie dobranych kosmetykow do swoich włosów a wasze problemy znikną. Ja miałam baaardzo suche i zniszczone wlosy i dopiero teraz doprowadziłam je do jakiegoś normalnego stanu. Co prawda jeszcze im trochę brakuje do ideału ale jestem dobrej myśli.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Wypadające włosy

Postprzez malwina99 » 30 wrz 2013, o 12:23

mohito napisał(a):Dziewczyny, a po jakim czasie zauważyłyście zmniejszenie wypadania? Ja właśnie zamierzam zakupić szampon Biokap Anticaduta bo słyszałam o nim wiele dobrego i się zastanawiam, ile muszę czekać na efekty :)


Moja siostra miała spore problemy z wypadaniem i u niej po miesiącu było widać pierwsze efekty, ja również używałam tego szamponu, ale mi nie wypadało jakość bardzo dużo włosów, więc nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy nastąpiła poprawa, ale mogę powiedzieć, że po zużyciu 2 butelek prawie wcale nie wypadały mi włosy przy myciu i czesaniu.

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: Wypadające włosy

Postprzez Jola Jolanta » 2 paź 2013, o 23:55

Mi teraz w tym okrsie strasznie dużo wypada
Jola Jolanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 00:41

Re: Wypadające włosy

Postprzez orientalna » 3 paź 2013, o 22:47

Mnie ciągle wypadają włosy, ale myślę, że to jednak kwestia diety. Miałam dobrze dobrane kosmetyki, ale pomogły mi tylko wtedy kiedy miałam dobrą dietę. Wszelakiego rodzaju witaminy i minerały które mają pomóc muszą mieć dobry "podkład", czyli substancje, dzięki którym wchłonie je nasz organizm.
W okresie jesienno-zimowym także wypadają nam włosy bardziej ;)

Obrazek
orientalna
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 16:40
Lokalizacja: DE

Re: Wypadające włosy

Postprzez lexie » 6 paź 2013, o 12:46

iwciaa napisał(a):Prawda jak to mało potrzeba, żeby nasze włosy ladnie wyglądały i były takie jakie nam się marzyły? Więc dziewczyny do dzieła i szukajcie szamponów bez parabenów i konserwantów. Ja już znalazłam odpowiednik kosmetyk dla siebie, szampon i odżywkę z różą z Jerycha.


I o to właśnie chodzi, by znaleźć dobry kosmetyk dla siebie i tego się trzymać. Problemy hormonalne, zła dieta to jedno, ale często robimy krzywdę włosom przez złe traktowanie.
lexie
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez martina20 » 6 paź 2013, o 12:50

Ja też mam ten problem. Jestem przerażona jak widzę jak w ręce zostają mi włosy :cry: :cry wypróbuje ten, Revalid. Mam nadzieje ze pomoże ...
martina20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 paź 2013, o 15:21
Lokalizacja: mogilno

Re: Wypadające włosy

Postprzez malinka 61 » 25 paź 2013, o 21:27

Mam też wielki problem z włosami , przetestowałam multum szamponów , odżywek , suplementów i żadnych dobrych wyników , włosy jak wypadały tak wypadają , prawdopodobnie to sprawa hormonalna .

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Wypadające włosy

Postprzez storczyk_12 » 30 paź 2013, o 20:01

oj, doskonale wiem, jakim problemem mogą być wypadające włosy, sama męczyłam się z nimi kilka miesięcy, aż dermatolog polecił mi szampon Biokap Anticaduta. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, po dwóch miesiącach widać zdecydowaną poprawę :)
storczyk_12
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez malinka 61 » 12 gru 2013, o 19:22

Teraz testuję odżywkę Biovital , ale na efekty trzeba poczekać , prawdopodobnie pomaga ale zaopiniuję po miesiącu :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Wypadające włosy

Postprzez Amaretto » 28 kwi 2014, o 08:33

Podbijam temat. Czy któraś z Was słyszała może o nowej serii marki CeCe Med Prevent Hair Loss na wypadające włosy? Zastanawiam się czy nie zakupić sobie tego kompletu ponieważ po pierwsze dziewczyny na blogach ostatnio go sobie bardzo polecają a po drugie widziałam je w drogerii Hebe w moim mieście ;)
Myślicie, że warto jest sobie sprawić?
Wcześniej stosowałam ich serię do suchych włosów i byłam zadowolona niemniej jestem ciekawa jak spisują się te do wypadających.
Amaretto
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Karolcia93 » 28 kwi 2014, o 23:26

Też miałam ogromny problem z wypadającymi włosami, pomogło mi regularne stosowanie olejku agranowego z Bielendy, w takiej buteleczce. Wmasowywałam we włosy, do tego zdrowe odżywianie i jakieś witaminki, i efekty były widoczne :)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Wypadające włosy

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 29 kwi 2014, o 16:11

Niestety wypadające włosy to wielki problem i tutaj należy zastosować odpowiednią profilaktykę w postaci dobrego szamponu czy też nawet konsultacji z dermatologiem.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Wypadające włosy

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 01:24

Jeżeli problem jest poważny powinno się poddać zabiegowi karboksyterapii. Dzięki wstrzyknięciu medycznego dwutlenku węgla mieszki się uaktywniają i włosy się zagęszczają.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Wypadające włosy

Postprzez milenka-buziaczek » 4 sie 2014, o 13:23

Mi np zaczęły w pewnym momencie masowo wypadać, bo pojawiło się mnóstwo nowych ;)
milenka-buziaczek
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 lip 2014, o 21:08

Re: Wypadające włosy

Postprzez mamamuminka » 10 sie 2014, o 17:44

a probowalas tabletek "revalid'? uzywalam niecaly miesiac i widzialam efekty, ale przerwalam kuracje bo nie mialam glowy do tego- tabletki trzeba brac 3 razy dziennie. chyba na jesieni znowu zaczne je łykac :) tylko kup przez internet, sa o wiele tansze :)
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Wypadające włosy

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 13:56

By zatrzymać proces wypadania włosów stosuje się mezoterapię. Do tego celu można stosować również zabiegi karboksyterapii.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Wypadające włosy

Postprzez Natka92 » 11 wrz 2014, o 23:28

Moim zdaniem duży wpływ na kondycję włosów ma to jak się odżywiamy, w ogóle sposób życia. Też kiedyś włosy wypadały mi w dużych ilościach, ale odkąd zdrowiej się odżywiam i używam olejku arganowego do pielęgnacji, problem zniknął :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Wypadające włosy

Postprzez asia36a » 18 wrz 2014, o 13:24

Dziewczyny a słyszałyście o Bionil Man firmy Luxury Cosmetic?? Nie sądziłam, że jakikolwiek preparat jest w stanie mi pomóc, aż w końcu znalazłam Bionil w internecie. Po kilku dniach regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę, włosy nie wypadają, a wręcz przeciwnie - szybko odrastają i są piękne, lśniące i takie przyjemne w dotyku! ;-)
asia36a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 wrz 2014, o 13:15
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]