wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: wypadające włosy

Postprzez Ania2014 » 10 paź 2013, o 13:04

Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów jest świetny. Seria Niger też fajna. Widziałam, że organizują konkurs na FB. Zawsze można spróbować wygrać do wypróbowania ;)

SPAM

Ostatnio edytowano 10 paź 2013, o 13:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: raz, że spamu nie lubimy, dwa, na konkursy inne miejsce
Ania2014
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 13:01

Re: wypadające włosy

Postprzez MankaPat » 16 paź 2013, o 20:52

Seboradin znakomity, polecam! dobry jest też Jantar bursztynowy oraz olejowanie włosów ;)
Avatar użytkownika
MankaPat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 paź 2013, o 17:02

Re: wypadające włosy

Postprzez lexie » 20 paź 2013, o 19:14

Ja w sumie podobną drogę zastosowałam, co rozoowa, żeby wzmocnić włosy. Nie raz już się przekonałam, że jak szampon jest kiepski, to włosy strasznie źle go tolerują i lecą garściami - przy myciu a potem czesaniu. Teraz używam rumiankowego timotei, mimo że nie mam włosów blond, ale jakieś powakacyjne refleksy podkreśla;)
lexie
 

Re: wypadające włosy

Postprzez Amaretto » 29 lis 2013, o 15:52

Dziewczyny a słyszałyście może o kuracji ziołowej Bioxsine? Koleżanka, która mieszka na stałe w UK ostatnio mi polecała. Twierdzi, że lepszego kosmetyku do włosów jeszcze nie testowała. Myślicie, ze można do dostać w Polsce? Chętnie sama bym spróbowała :)
Fakt, że nie mam aż takich problemów z włosami ale są długie (prawie do pasa) i wiadomo, że praktycznie tak jak każde włosy tej długości jednak się sypią. Chciałabym je bardziej odżywić, zresztą dużą wagę przywiązuję do ich pielęgnacji.
Amaretto
 

Re: wypadające włosy

Postprzez a_gatka » 30 lis 2013, o 23:37

Szczerze mówiac... pierwsze słyszę.
a_gatka
 

Re: wypadające włosy

Postprzez steff » 2 gru 2013, o 10:46

na wypadajace wlosy baaardzo polecam maseczke z zoltka jajka :) do tego lykac jakies suplementy i po dwoch tygodniach widac znaczna poprawe :)
steff
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:28

Re: wypadające włosy

Postprzez marcela.kos123 » 2 gru 2013, o 17:12

Ja np. z natury mam bardzo cienkie i słabe włosy i wiem, że szczególnie zima potrzebują one wspomagaczy dlatego w tym czasie staram się regularnie łykać witaminy na włosy. Mi wyraźnie takie np. trzymiesięczne kuracje pomagają. Później robię przerwę na 3 miesiące i tak w kołko.
marcela.kos123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 16:59

Re: wypadające włosy

Postprzez martiii1987 » 3 gru 2013, o 01:21

Tu jest masa sposobów SPAM
Ja osobiście polecam czarną rzodkiew

Ostatnio edytowano 3 gru 2013, o 09:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
martiii1987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lis 2013, o 02:38

Re: wypadające włosy

Postprzez Mefista » 3 gru 2013, o 14:00

Ja również stosuję maskę z jajka +olejek rycynowy genialnie wpływa na włosy.
Mefista
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 14:12

Re: wypadające włosy

Postprzez Mewka34 » 15 maja 2014, o 11:14

Ja wygrałam zestaw Bioxsine na ich FB. Używam już 2 miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Włosy w widoczny sposób odżyły, rosną jak na drożdżach, są mocne i gładkie. Mam nadzieję, ze za miesiąc pojawią się baby hair :)
Mewka34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 11:12

Re: wypadające włosy

Postprzez Cute_5 » 15 maja 2014, o 14:13

Warto też wybrać się do salony fryzjerskiego i zakupić tam specjalne ampułki na wypadanie włosów. Moja mama je stosuje i są bardzo skuteczne :).
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: wypadające włosy

Postprzez Panna_Mysia » 15 maja 2014, o 19:41

Malwina napisał(a):Mam problem z włosami, sztrasznie wypadają mi włosy :( używałam odrzywek , maseczek i zero poprawy. Brałam również tabletki Belissa włosy i paznokcie i paznokcie rewelacja ale na włosy nie pomogło nic :cry: dość że sztrasznie wypadają to jeszcze w połowie dłogości sie łamią, u nasady głowy są gęste a końcówki cienkie. Może ktoś wie co bym mogła jeszcze spróbować? słyszałam że picie herbaty z pokrzywy jest dobre na włosy ale czy to prawda???


Ja już drugi miesiąc testuję preparat Vichy Dercos Neogenic stymulujący wzrost nowych włosów. Na swoim blogu (do którego link publikuję w podpisie) zamieściłam recenzję. Włosy są mocniejsze i bardziej lśniące. Podczas czesania, na szczotce zostaje minimalna ilość włosów a w czasie dnia nie wypadają prawie wcale. Kiedyś mogłam wybierać je ze szczotki i ściągać z ubrań garściami. Poza tym, preparat ma rzadką konsystencję i wygodny aplikator, w związku z czym płyn nakłada się na skórę błyskawicznie. Dodatkowym atutem jest to, że można go stosować o dowolnej porze dnia, na suche albo mokre włosy. Pachnie też bardzo przyjemnie. Jedyną wadą jest jego wysoka cena.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: wypadające włosy

Postprzez ewka116 » 7 paź 2014, o 09:05

Podkradałam mamie ten Vichy dercos jak bywałam w domu :) Rzeczywiście fajne te ampułki i widziałam różnicę nawet stosując raz w tygodniu. Jednak same w sobie do kupna te ampułki sa dla mnie za drogie więc.. Poza tym boję się alkgoolu w nich zawartego, nie wysusza na dłużsża metę? Ja ostatnio jestem fanką balsamu przeciw wypadaniu od Seboradinu - tanie, ogolnodostępne i NAPRAWDĘ hamuje wypadanie! Możecie mi nie wierzyć ale zastęp blogerek nie może się mylić :D
Avatar użytkownika
ewka116
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 17:32

Re: wypadające włosy

Postprzez CosmoSpa_com_pl » 9 paź 2014, o 14:19

Wypadające włosy to dosyć częsty problem,szczególnie jeżeli używamy w nadmiernej ilości prostownicy i lokówki. Polecam na początek nakładać olejek arganowy lub rycynowy w celu odbudowy kondycji włosów.
CosmoSpa_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 14:10

Re: wypadające włosy

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 13:28

Jeżeli nie pomogą powyższe sposoby to warto wybrać się na zabieg karboksyterapii lub mezoterapii.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: wypadające włosy

Postprzez Natka92 » 31 paź 2014, o 19:32

Na wypadające włosy podobno pomaga siemię lniane nakładane w formie maski, jak i zażywane normalnie. Ja używam olejku arganowego do pielęgnacji włosów, mam taki 3 w 1 w sprayu bielendy, dobrze nawilża i wzmacnia włosy
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: wypadające włosy

Postprzez Jamelia » 31 paź 2014, o 21:02

No dobrze ale rozgraniczmy co która ma na myśli pisząc o wypadajacych włosach... w sensie że wypadaja od nasady bo sie łamia czy że wypadaja z cebulkami, bo to istotna róznica...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: wypadające włosy

Postprzez apo-discounter.pl » 15 sty 2015, o 00:13

Warto stosować rewitalizujący tonik do włosów, który zawiera przede wszystkim olejek rozmarynowy. Składnik ten może być dodatkowo wzbogacony o wyciągi z liści chrzanu i rozchodnika, dzięki czemu włosy zostaną wzmocnione. Tonik taki zwykle nakłada się na wilgotne włosy 2 razy w ciągu dnia, a następnie delikatnie wmasowuje opuszkami palców w skórę głowy i zostawia bez spłukiwania.
Avatar użytkownika
apo-discounter.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 paź 2014, o 21:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: wypadające włosy

Postprzez Lagenko_pl » 16 sty 2015, o 10:16

Szczerze mówiąc to polecam zacząć d od olejku arganowego który śmiało można nakładać na włosy plus maski białkowej,to w praktyce zdaje egzamin i poprawia ich kondycję. A jeżeli chodzi o szampon to koniecznie z dodatkiem skrzypu polnego.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: wypadające włosy

Postprzez kasojan » 13 lut 2015, o 12:14

Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam
kasojan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 11:58

Re: wypadające włosy

Postprzez buziaczek88 » 16 lut 2015, o 13:56

Hej
pisałam to właśnie na innym forum:) mi na moje okropne "sianowate" włosy pomogło olejowanie i zwykłe żółtko:) stosowałam taka kurację dwa razy w tygodniu i moje włosy przestały garściami wychodzić stały się grubsze bardziej lśniące i mocniejsze. Może jest to stara, babcina metoda jednak mi pomogła. Chyba warto spróbować.:)
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: wypadające włosy

Postprzez dobradziewczyna906 » 16 lut 2015, o 17:41

Poczytaj w internecie na temat domowych maseczek. Naturalne składniki podziałają najlepiej.

Jeśli chodzi o fotografię produktową to mogę to polecić :)
dobradziewczyna906
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 17:40

Re: wypadające włosy

Postprzez pretty woman » 18 lut 2015, o 14:37

Ja polecam odżywkę z amułkach radical. Już po miesięcznej kuracji włosy rzeczywiście nie wypadają. Ampułki stosowałam przez miesiąc, teraz mam przerwę i za miesiąc znowu zacznę kurację. Warto spróbować. Tym bardziej, że ampułki można kupić taniej niż w aptece. Polecam sklep najwiekszerabaty.pl
pretty woman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 14:35

Re: wypadające włosy

Postprzez paproctaniosc » 18 lut 2015, o 14:41

polecam oleje - pieknie wygladzaja, nawilżają wlosy :) choć jest to troche upierdliwe to naprawdę warto sie w tym pomazać:)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: wypadające włosy

Postprzez tinacleo » 21 lut 2015, o 12:06

zamiast stosować różne specyfiki, można by zastanowić się, jaka jest przyczyna wypadania włosów... Np. ostatnio dowiedziałam się o nużeńcu, małym pasożycie bytującym na skórze (głównie twarzy i głowy) powodując między innymi wypadanie włosów. Badanie kosztuje ok. 10 zł. Niestety większość ludzi ma go na skórze, ale jeśli nie daje objawów to nie ma potrzeby leczenia :)
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]