Wzrost mężczyzn

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Renata.Bl » 26 sty 2015, o 20:33

sung napisał(a):Czytałem wiele opinii kobiet o wzroście mężczyzn i z tego co widzę preferujecie tych 185 - 190 cm. Uważacie też, że przystojny oznacza wysoki, jednak wielu mężczyzn mimo niskiego lub średniego wzrostu cieszy się "braniem". Np:
Tom Cruise - 170 cm
Taylor Lautner - 175 cm
Richard Kruspe - 176 cm
Maciej Musiał - 173 cm

Jak to w końcu jest z tym wzrostem? Jak patrzycie na takich mężczyzn i czy mogłybyście nazwać facetów z dajmy na to 170 - 174 cm przystojnymi?



przyznam, że nie wiedziałam, że Tom Cruise jest tak niski, nie wyglądał na takiego, ale słyszałam, że Stallone również :D
Avatar użytkownika
Renata.Bl
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 23:49

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Renata.Bl » 26 sty 2015, o 20:35

:woman: Myślę, że wzrost nie ma większego znaczenia, oraz, że jest tak jak to jest w życiu normalnie nic nie ma większego znaczenia, bo zycie jest nieprzewidywalne. Mogą być karłowate konie, ale szybkie i na odwrót.
Avatar użytkownika
Renata.Bl
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 23:49

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez oleandra » 27 sty 2015, o 19:47

Ludziom jest bardzo trudno dopasować się pod względem charakterów, oczekiwań i potrzeb, poglądów, wyznawanych wartości, życiowych priorytetów itd., więc nie warto sobie komplikować życia dodając jeszcze jedno kryterium wyboru partnera, w dodatku tak mało istotne jak wzrost.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez sandi » 27 sty 2015, o 22:00

Dla mnie wzrost nie ma większego znaczenia. Ja i mój mężczyzna jesteśmy niemal tego samego wzrostu. Znam wielu przystojnych mężczyzn niskiego wzrostu. Najważniejsze jest to, aby dopasować swoje charaktery.

sandi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 14:20

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Astra » 31 sty 2015, o 02:28

Moze i odpowiedni wzrost ma znaczenie wizualne , ale w uczuciach ten akuratnie
element nie ma absolutnie znaczenia.
W wiekszosci osob liczy sie to magiczne ,,cos,, co jest w stanie zastapic i urode i nawet centymetry. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez rozalia88 » 25 mar 2015, o 12:49

akurat znam przystojnych, niewysokich mężczyzn. wzrost to nie wszystko ;)
rozalia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 12:46
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Burbi » 26 mar 2015, o 00:26

Co prawda ja nie zwracam na to uwagi bo mnie faceci nie pociągają, (A to niespodzianka :D ) ale myślę, że ile kobiet tyle gustów :) Jedne lubią facetów wysokich, inne niższych, a jeszcze innym to wisi ;) Osobiście mam 180-81 (zależy od pory dnia :P ) ale zawsze chciałem mieć te 186-188, jakoś tak po prostu ;) Ale raczej to nie powinno wyznaczać, czy kogoś kochamy czy nie :) Obojętnie u kogo rozpatrujemy wzrost - czy u kobiety, czy u mężczyzny ;)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez ceem » 26 mar 2015, o 12:35

Kobieta ma swoje minimum co do tego :)

ceem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 12:04

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez BlackWolf » 24 kwi 2015, o 19:26

ceem napisał(a):Kobieta ma swoje minimum co do tego :)

Większość kobiet owszem.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Iwoneczka » 27 kwi 2015, o 10:59

Jeśli chodzi o wzrost mężczyzn. Uważam, że to nie ma dużego znaczenia. Ważne jest jakim się jest człowiekiem. Jeśli się kocha daną osobę to się akceptuje jaka ona jest, jak wygląda. Każda osoba ma inne upodobania jedna kobieta czy mężczyzna woli wyższych od siebie , bo uważa, że czuje się przy nich bardziej bezpieczna, inna woli mieć mężczyznę mniej więcej swojego wzrostu, a jeszcze inne nie przeszkadza być tą wyższą w związku . Zresztą czy ktoś powiedział, że kobieta musi być niższa od mężczyzny? Widuję się wiele par, w których to ona jest wyższa i jakoś im to nie przeszkadza.

http://www.bigfishing.pl/ - sklep wędkarski oferujący ogromny wybór towarów.
Iwoneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 kwi 2015, o 15:34

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez heliodor257 » 28 kwi 2015, o 10:05

Muszę przyznać, że jakoś nigdy nie miałam bliższego znajomego, który byłby wyraźnie ode mnie niższy, dlatego nie wiem jak bym się z tym czuła. Natomiast znam parę, w której kobieta jest co najmniej o "dwie głowy" wyższa od swojego męża i jakoś im to nie przeszkadza, a staż małżeński mają już spory.

Każdy dentysta Rzeszów jest dobry jeśli potrafi porządnie załatać ubytki :)
heliodor257
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 09:54

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Anula223 » 4 maja 2015, o 21:20

Dla mnie wzrost nie jest wyznacznikiem tego czy facet jest przystojny czy nie, jedynie nie chciałabym, żeby był niższy ode mnie.

Obrazek
Avatar użytkownika
Anula223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 21:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez daria218 » 5 maja 2015, o 07:32

Koleżanka ma niższego męża od siebie 10 cm i jest im dobrze są szczęśliwi, mam wielu kolegów nie za wysokich i mają powodzenie są przystojni, sympatyczni. Jak jest chłopak wysoki a dziewczyna niższa to nikt nie zauważy, a chłopak niższy od razu rzuca się w oczy, przecież oni się niczym nie różnią.
daria218
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 mar 2015, o 20:36

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez HarleyQuinn » 27 cze 2015, o 11:41

Mój mężczyzna ma ok. 175 cm, a ja 170 cm. Uważam, że to nie jest problemem, jednak fakt - kiedy chcę założyć wyższe buty czuję się nieco dziwnie xD

Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności.
Avatar użytkownika
HarleyQuinn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 15:37

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez kartka » 14 lip 2015, o 17:56

Jakby zadać takie pytanie facetom, to zapewne też udzieliliby wszelkich możliwych odpowiedzi.
Osobiście wolę mężczyzn wyższych ode mnie. Niby wzrost nie ma znaczenia, ale jednak... jakoś tak lepiej się wtedy czuję.
Nigdy nie było to dla mnie jakimś nadrzędnym kryterium, nie tym kierowałam się, kiedy poznawałam nowych facetów. Może to dlatego, że zawsze jakoś szczęśliwie trafiałam na wyższych ;-) (albo może przy moim niskim wzroście to nie jest takim wyczynem...)

Na pewno nie jest prawdą, że niski facet nie może być przystojny, bo te dwie kwestie nie są kompletnie ze sobą powiązane. Znam wielu niższych facetów, tak do 170 cm wzrostu, którzy są bardzo atrakcyjni i mają duże powodzenie u kobiet. Znam też pary, w których to kobieta jest wyższa od swojego faceta (czasami te różnice są naprawdę duże), są szczęśliwi i niejedna inna para mogłaby im pozazdrościć. Więc reguły nie ma.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez kleko » 16 lip 2015, o 13:31

moja znajoma ma faceta o pół głowy niższego od niej i to w normalnej sytuacji nie na szpilkach ;p i jakoś żyją, nie mają kompleksów, śmiechów itd z tego powodu ;p każdy się akceptuje i koniec ;p takie rzeczy nie są ważne ;p
kleko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 10:22

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez krotka_pilka » 16 lip 2015, o 23:17

Też mam takich znajomych i dla nich też nie ma to żadnego znaczenia, są cudną parą, świetnie się rozumieją i to jest najważniejsze, a wszystkim wokół to się udziela :)

krotka_pilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 23:08
Lokalizacja: Gd

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez misiowa » 17 lip 2015, o 23:08

Nie zwracam, aż takiej uwagi na wzrost mężczyzn. Ja mam 165, i idealnie jest gdy facet ma to 180, 190 to już za wiele :)

Zycie tak jest...
misiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 22:34

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez ania_marysia » 19 lip 2015, o 19:53

Ja lubię wysokich facetów - jak zakładam szpilki, to dalej jestem niższa ;)
ania_marysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 11:58

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez iga1980 » 24 lip 2015, o 10:59

Moja przyjaciółka - 160cm spotykała się z mężczyzną 186 cm. Wyglądali razem super i super się z nim czuła. Różnica wzrostu w niczym nie przeszkadzała, poza tym, że chodziła bardziej wyprostowana i musiała się częściej wyciągać ;)

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez zuzanieduza » 4 sie 2015, o 02:26

Ja mam 175cm wzrostu i miałam faceta który miał tyle samo i jednak mi to przeszkadzało trochę. Później miałam faceta,który miał ok 187cm i odrazu czułam się przy nim lepiej :) Dla mnie jednak wzrost ma znaczenie :)
zuzanieduza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 20:48

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez lisma » 4 sie 2015, o 23:11

ja jestem wysoka - mam 171 cm - i zawsze szukałam mężczyzny podobnego lub nieco wyższego wzrostu. z nizszym dziwnie bym się czuła, ale to taka głupotka kulturowa :D
lisma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:06

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez anibbi » 5 sie 2015, o 22:25

ja jestem malutka, bo mam 156, więc wzrost mężczyzny nie odgrywa dla mnie dużej robi(wszyscxy są ode mnie wyżsi) ;)
anibbi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 22:22

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez geomam » 9 sie 2015, o 21:54

Podajesz gwiazdy jako przykłady, to bez sensu. Oczywiście wysocy mężczyźni wydają się bardziej atrakcyjni dla kobiet.

geomam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 sie 2015, o 21:52

Re: Wzrost mężczyzn

Postprzez Melania » 21 wrz 2015, o 16:05

Nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety mierzą przystojność właśnie poprzez wzrost. Wzrost nie ma nic do tego, czy facet jest przystojny, czy nie, bo nawet ten niższy może być bardziej elegancki niż ten wyższy. Sama uważam, że facet wcale nie musi mieć 180 cm, aby mógł być warty mojego zainteresowania. Dziewczyny, zejdźcie w końcu na ziemię. Faceci w dzisiejszych czasach coraz mniej sobie mierzą, przez tę chemię głównie, która zatrzymuje wzrost. Więc nie ma co za wysoko mierzyć, bo możecie zostać zdeptane.
Melania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 21:48
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Bottinu33, Google [Bot]