Zawsze będzie zdradzał?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zawsze będzie zdradzał?

Postprzez Monika233445 » 15 kwi 2022, o 02:21

Hej. Piszę o tym tutaj ponieważ nie wiem co o tym myśleć.
Jestem ze swoim chłopakiem prawie 4 lata, mieszkamy ze sobą. Niedawno po wyjeździe z kolegami i przyznał się ze całował się w klubie z jakąś dziewczyną. A raczej powiedział mi że ona jego pocałowała a on ją odepchnął i odszedł. Sposób w jaki mi o tym powiedział wzbudził moje podejrzenia i zajrzałam do jego rozmowy z kolegami na telefonie. Zszokowałam się bo trafilam na zdjęcia i nawet filmik nagrany przez kolegę i dowiedziałam się że to całowanie i obłapianie było jak najbardziej odwzajemnione. Dziewczyna była tam też z nimi umówiona przez apke randkową. Z rozmowy wynikało ze fajnie się bawił, myslal moze nawet nad tym by iść do niej ale poszła gdzies na chwilę i ją zgubił wiec ostatecznie wrócił do kolegow. Skonfrontowany z moimi pytaniami, kręcił, i próbował się wybielać dopki nie powiedzialam mu co przeczytałam. Wtedy tłumaczył że ona miała sie spotkac z kolega a z nim to tak wyszło, bo potanczyli i go pocałowała. W tej kłótni
dowiedziałam się o innych dwóch sytuacjach gdy też po pijaku się z kimś całował, wiedzieli o tym brat i inny kolega.

Kiedyś na samym początku naszych randek miała miejsce podobna akcja ze po z jakąś poszedł do łóżka gdy był na imprezie ale nie byliśmy wtedy jeszcze ze sobą, spotkaliśmy się wtedy kilka razy. Byłam głupia. Pewnie powinnam uciekać z tego związku bo partner którego kochałam to kłamca i mimo żalu jaki teraz pokazuje to pewnie leży w jego naturze. Nie umiem uwierzyć że jego prośby, blagania i deklaracje naprawy związku są szczere. Szczególnie że na początku poczułam się jakby próbował zrzucić winę na mnie bo w naszym związku nie było idealnie, a on popadł w depresję bo nie otrzymywał odemnie wystarczająco wsparcia i uwagi. Nie mogę też przyjąć do wiadomości ze jego koledzy czy brat, uznali żeby zapomnieć o całej sprawie i zeby o niczym mi nie mówił. To normalne podejście u facetów? Czy powinnam uciekać bo on zawsze będzie zdradzał? Czy po czymś takim można zrobić coś by zasłużyć na drugą szansę?
Monika233445
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2022, o 02:09

Re: Zawsze będzie zdradzał?

Postprzez Florencja » 22 kwi 2022, o 13:29

Ja uważam, że jeśli ktoś jest zdolny do zdrad, to nie przestanie. Po prostu nauczy się lepiej kryć.
Mam kryptodystans do takich osób.

Avatar użytkownika
Florencja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 kwi 2022, o 13:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]