Balsamy do ciala

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Balsamy do ciala

Postprzez LenaWie » 11 gru 2013, o 14:08

ja polecam z garniera :D zarowno zolty jak i zielony oba skuteczne chodz maja stosunkowo rozne dzialania ale efekt jest skora jest jedrna ;)
Avatar użytkownika
LenaWie
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:33

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Mirka222 » 13 gru 2013, o 19:38

So Pretty Soraya morelowy. Pachnie pięknie, nawilża i jest taki sympatyczny :) Ma ładną kobiecą buteleczkę :) Takie cacuszko. No i dla skóry balsam w pełnym znaczeniu tego słowa :) :)
Mirka222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 19:28

Re: Balsamy do ciala

Postprzez mrmy92 » 17 gru 2013, o 11:02

Ja polecam balsamy AA.
mrmy92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 17:44

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Karolcia93 » 24 lut 2014, o 00:26

Ja jestem zadowolona z mojego masła do ciała Apetizing Body Bielendy, zapach wanilia + pistacja. Pojemnik jest wydajny, dostałam go już dawno temu i jeszcze sporo zostało, no i szybko się wchłania, a to dla mnie ważne;)
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Balsamy do ciala

Postprzez misiapysia » 24 lut 2014, o 17:14

a ja wczoraj wyłowilam w rosmanie MUS do ciala z bielendy o zapachu awokado i czegos jeszcze :P pachnie super orzezwiajaco i jako mus chyba jest dosc wydajny, wczesniej mialam maslo do ciala, ale skusilam sie na ta nowosc tym razem :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Balsamy do ciala

Postprzez mirka1025 » 27 lut 2014, o 18:24

Z balsamów zazwyczaj wybieraj Garniera, ale ostatnio zakochałam się w masłach do ciała Ziaja. Moje ulubione to kakaowe (krem do twarzy jest już gorszy..), teraz wypróbowuję takie w białym opakowaniu z olejkiem arganowym. Uwielbiam konsystencję masła do ciała. Skóra jest super nawilżona, a mam z natury bardzo suchą. Do tego masło kakaowe pięknie pachnie! :D
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: Balsamy do ciala

Postprzez rosiehw » 28 lut 2014, o 00:26

Karolcia93 napisał(a):Ja jestem zadowolona z mojego masła do ciała Apetizing Body Bielendy, zapach wanilia + pistacja. Pojemnik jest wydajny, dostałam go już dawno temu i jeszcze sporo zostało, no i szybko się wchłania, a to dla mnie ważne;)


tez mam apetizing body i jest fenomenalne, ale ja akurat czekolada i karmel i az doslownie chce sie je zjesc :D dodatkowo fajnie nawilza skore, a ja mam zawsze strasznie suche lydki po kapieli :/
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Balsamy do ciala

Postprzez misiapysia » 28 lut 2014, o 11:00

a wiecie jaka wlasciwie jest roznica miedzy maslem, balsamem, mleczkiem i musem? :D bo widzialam tez mleczko bielendy i juz sama nie wiem co jest najlepsze dla skory i co najlepiej nawilzy
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Odetta » 28 lut 2014, o 13:17

nivea pod prysznic tez jest dobra ;)
Avatar użytkownika
Odetta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 10:23

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Karolcia93 » 28 lut 2014, o 21:04

misiapysia napisał(a):a wiecie jaka wlasciwie jest roznica miedzy maslem, balsamem, mleczkiem i musem? :D bo widzialam tez mleczko bielendy i juz sama nie wiem co jest najlepsze dla skory i co najlepiej nawilzy

Ja używam masła i jestem zadowolona:) ogólnie mleczko jest najbardziej płynne że tak powiem, masło bardziej gęste... A używałaś może mleczka z Bielendy z serii tych kosmetyków Spa afryka, azja, itd? bo jestem ciekawa czy dobrze nawilżają?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Balsamy do ciala

Postprzez rosiehw » 28 lut 2014, o 22:25

Karolcia93 napisał(a):
misiapysia napisał(a):a wiecie jaka wlasciwie jest roznica miedzy maslem, balsamem, mleczkiem i musem? :D bo widzialam tez mleczko bielendy i juz sama nie wiem co jest najlepsze dla skory i co najlepiej nawilzy

Ja używam masła i jestem zadowolona:) ogólnie mleczko jest najbardziej płynne że tak powiem, masło bardziej gęste... A używałaś może mleczka z Bielendy z serii tych kosmetyków Spa afryka, azja, itd? bo jestem ciekawa czy dobrze nawilżają?


ja uzywalam. pisalam o tym wlasnie w watku an temat zeli pod prysznic i mam zel ze spa afryka - fajnie pachnie i bardzo dobrze nawilza skore bo tak jak wyzej pisalam - zawsze mialam problemz mega suchymi lydkami a tutaj przez to ze jest to olejek to nie zauwazylam czegos takiego. aha i ze spa ameryka mamsól peeling i robie raz na jakis czas. ogolnie fajne te serie i niedrogie
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Karolcia93 » 1 mar 2014, o 13:30

Dzięki w takim razie za radę, ja mam na razie z mleczko z bielendy z tej serii Spa Ameryka, i jestem zadowolona, później wypróbuję reszte w takim razie :D
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Balsamy do ciala

Postprzez misiapysia » 4 mar 2014, o 14:37

a te serie spa bielendy sa cale w zestawie czy mozna kupic tylko jeden produkt? ile kosztuje np. samo mleczko mniej wiecej? bylam w poniedzialek na zakupach i nie widzialam tego :/
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Kornelka00 » 4 mar 2014, o 16:20

z Joanny balsamy też są niezłe - ale ja trzymam się uparcie swojej serii z Garniera, czy to czerwonej, czy to żółtej.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Balsamy do ciala

Postprzez misiapysia » 29 kwi 2014, o 21:27

koniec koncow kupilam maslo do ciala bielendy z serii apetizing body i jestem zadowolona :) slicznie pachnie i super nawilza :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Balsamy do ciala

Postprzez 1mpresja » 30 kwi 2014, o 17:22

misiapysia napisał(a):koniec koncow kupilam maslo do ciala bielendy z serii apetizing body i jestem zadowolona :) slicznie pachnie i super nawilza :)


Też ostatnio w to zainwestowałam i teraz cały czas wącham opakowanie, haha :D wybrałam o zapachu czekolada+karmel... mmmmmm <3 jestem na diecie i nie mogę sobie pozwolić na takie doznania smakowe, to sobie chociaż zapachem zrekompensuję :P dobrze nawilża i nieziemsko pachnie.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Hadassa » 7 maja 2014, o 10:12

spróbowałam ostatnio balsamu z neutrogeny :) i jestem mega zadowolona..
ładnie się wchłania i skóra na długo ozstaje nawilżona...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Balsamy do ciala

Postprzez a... » 7 maja 2014, o 12:05

Ja ostatnio mialam mleczko Nivea pure&natural i byłam zadowolona, teraz kupiłam balsam i ńie spojrzalam, ze ma alkohol na początku i tak jakoś czuję ten alkohol. No trudno. ;-)
a...
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez 1mpresja » 11 maja 2014, o 15:58

misiapysia napisał(a):a te serie spa bielendy sa cale w zestawie czy mozna kupic tylko jeden produkt? ile kosztuje np. samo mleczko mniej wiecej? bylam w poniedzialek na zakupach i nie widzialam tego :/



Można kupić tylko jeden produkt :) Cena - taka średnia, jak większość kosmetyków tego typu, w zależności od drogerii, czasami można trafić na promocję :) :) Ja lubię i polecam, teraz mam SPA Polinezja na odchudzanie i ujędrnienie skóry... Pięknie pachnie i dobrze działa.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Balsamy do ciala

Postprzez polenka » 12 maja 2014, o 00:53

Hadassa napisał(a):spróbowałam ostatnio balsamu z neutrogeny :) i jestem mega zadowolona..
ładnie się wchłania i skóra na długo ozstaje nawilżona...

to moje ulubione balsamy :) szczególnie zimą! naprawdę działają cuda :)
lubię też balsamy takie słodko pachnące - mam kilka jakiś Tutti frutti, nie nawilżają jakoś super wspaniale, ale super poprawiają nastrój swoim zapachem! :)
Avatar użytkownika
polenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 00:27

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Aldidka » 28 maja 2014, o 07:32

Ja używam różowego silk Beauty z Oriflame - i jest to najlepszy balsam jaki kiedykolwiek miałam.
Swietnie nawilża i błyskawicznie się wchłania, a do tego nie jest strasznie tłusty i dobrze się rozprowadza - polecam
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Theila » 28 maja 2014, o 10:10

Ja kupiłam kilka dni temu masło do ciala i jest rewelacyjne. Konsystencja idealna, szybko się wchłania, a przyjemnie nawilża i pozostawia na skórze nieziemski zapach. Zaskoczyło mnie, że tak duże opakowanie w tak przystępnej cenie, ale na to zgrzeszyłabym narzekając ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Hadassa » 29 maja 2014, o 08:51

Perfekta ma fajne te serie ;)
ja jeszcze kupowałam podobny peeling cukrowy i tez balsam lub masło z kakao ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Balsamy do ciala

Postprzez a_gatka » 29 maja 2014, o 11:20

A jakie te masełka mają zapachy? :oops:
a_gatka
 

Re: Balsamy do ciala

Postprzez Carina » 29 maja 2014, o 11:25

Ja ostatnio dostalam z fm spa takie o zapachu werbeny...i musze powiedziec, ze jestem mile zaskoczona.Zajefajnie nawilza i naprawde super dlugo utrzymuje sie zapach.Tylko te ceny ...eh

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]