co wam się dziś śniło?:)

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 6 wrz 2013, o 17:13

jakieś ruchanko, ale z kim.. gdzie.. co i jak to niestety nie wiem... :D

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Adidasowa » 6 wrz 2013, o 22:15

vaniliiia bój się Boga, zaczynam się bać o Ciebie :o

Ja nie pamiętam...:/

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Fudzi » 8 wrz 2013, o 00:37

Dzisiaj rano śniło mi się, że mój chłopak mi sie oświadczył...zobaczymy
Avatar użytkownika
Fudzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 sie 2013, o 19:05

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 9 wrz 2013, o 20:34

Adidasowa napisał(a):vaniliiia bój się Boga, zaczynam się bać o Ciebie :o

Hahaha, o mnie? A to dlaczego :D ?

Ja miałam straszny sen, że widziałam jak mój chłopak całuje się ze swoją byłą i to tak.. namiętnie.. z pożądaniem...
Podeszłam, rozdzieliłam ich, strzeliłam mu w pysk i potem tą jego byłą zaczęłam lać po twarzy, drapać, włosy wyrywać..
Ufff ale dobrze, chociaż się na niej wyżyłam, bo szczerze - nie cierpię jej :twisted:

Jeden jedyny sen w którym się z nikim nie całowałam, nie kochałam i nie wiem co jeszcze.. :D

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez umeda100 » 10 wrz 2013, o 00:27

Mi się dzisiaj śniło... żarcie z kfc... ;p

umeda100
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 wrz 2013, o 15:48

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 10 wrz 2013, o 16:41

Ja dzisiaj miałam sen, że chodzily sobie takie malutkie szczeniaczki husky, jeden miał jedno oczko niebieskie drugie brązowe... wszystkie bardzo słodkie... i nagle przyszła moja mama, ugotowała je na obiad i zjadła. Dziwny sen... :D :lol:

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Madlen » 10 wrz 2013, o 17:33

mnie się dziś śniły kolorowe czajniki :) też tak dziwnie
ale sprawdzałam znaczenie snu i pisało, że jest we mnie wiele negatywnych emocji, żalu i jak nie wyjaśnie tych spraw to rozpęta się wielka awantura..
no chyba po trochę się zgadza.. to czekać tylko soboty :)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez aarreekk888 » 10 wrz 2013, o 23:43

Mi się śniła moja rodzina ;p

aarreekk888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 19:51

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Carina » 20 wrz 2013, o 11:09

hmm ja mialam dosc dziwny sen...snil mi sie moj aniol stroz.i co dziwne...czulam sie w tym snie tak blogo i bezpiecznie a od ow aniola bilo takie cieplo, ze jak sie obudzilam to az ciezko mi sie zrobilo...najchetniej bym sie nie budzila.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 22 wrz 2013, o 20:22

ja się wstydzę opowiadać. :oops: :sex1

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez allison » 27 wrz 2013, o 15:30

Mi się śniło, że mój szef wygrał 50tys...
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 14 paź 2013, o 11:16

Ja miałam straszne sny.. 1... że zamieniałam się w gołębia... 2... śnił mi się diabeł który był pod moim balkonem.. i miał ptaszka-pustułkę.. która nie umiała latać.. i on ją rzucił mi, specjalnie tak żebym nie złapała.. i nie złapałam i ptak zabił się pod moim balkonem...
potem kolejny ptak nie wiem to chyba struś był mały.. też się zabił pod moim balkonem..
była burza.. widziałam lecący samolot który nagle zaczął spadać, spadł wybuchł pożar.. i potem kolejny samolot zaczął spadać..
Potem jakaś babka szła za barierkami mojego balkonu(mieszkam na 5 piętrze) nawet się nie trzymała.. i nagle skoczyła.. (zastanawiam się czy to nie była ta moja sąsiadka co popelnila samobojstwo... i nie wiem czy chce wiedziec..)
potem cos mi sie snilo ze jechalam rowerem pod domem.. kogos spotkalam, ale nie wiem kogo.. i cos zaczelo sie dziac, kurcze nie moge sobie przypomniec.. wiem ze tez jechalam autobusem i tez cos sie dzialo ale kurde nie moge sobie przypomniec co...
potem jakis kolejny sen ze bylam w Zakopanym i sie bawilam w chowanego z jakimis ludzmi, tylko tez dokladnie przypomniec sobie nie moge co tam sie dzialo...

nie wiem ale jestem przerazona tymi snami, teraz tylko sprawdzam co one oznaczaja.

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Hadassa » 14 paź 2013, o 11:51

wow.. to faktycznie dziwne sny...
patrzyłaś w senniku ?? co znaczą ptaki, wycieczki ??
ja sama nie jestem przezorna, ale z ciekawości bym sprawdziła...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez 456 » 14 paź 2013, o 12:55

Kosiarka mnie goniła na szczęście było wielkie błoto i utknęła.
Później woda, czysta... a w niej topiła się mała kózka. Wielki, śliczny, biały pies skoczył jej na pomoc i sam się utopił.
Nie wiedziałam kogo miałam ratować, próbowałam złapać koźlątko i psa jednocześnie, ale się nie udało. Fala wyrzuciła na brzeg psa... Koziołka zdołałam wydostać z tej wody. Drugi sen znów ten sam tylko, że psa nie było. Wyciągnęłam koziołka, schyliłam się po drugie topiące się zwierzę, bo byłam pewna że coś jeszcze wpadło a tam niedźwiedź polarny płynął wprost na mnie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez NajDobrowiest89 » 14 paź 2013, o 16:03

Dziś śniło mi się, że zobaczyłam mojego byłego i byłam przeszczęśliwa ale nie chcę go widzieć;/
NajDobrowiest89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 paź 2013, o 17:16

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 14 paź 2013, o 22:04

Kay sprawdzalam ale nic szczesliwego mnie nie spotka.. same nieszczescia i klotnie na mojej drodze...

ja zawsze w senniku sprawdzam przewaznie sie sprawdzaja..


black ty to tez masz niezle sny...

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 15 paź 2013, o 22:51

zareczyny.. a tak to sami faceci ktorych znam..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Kubasica » 16 paź 2013, o 11:18

Dziś śniło mi się, że Radek z Pierwszej miłości wpadł do mnie na obiad... dziwne:)
Avatar użytkownika
Kubasica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 08:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez G**** » 22 paź 2013, o 09:50

Snilo mi sie, ze Michal Wisniewski byl moim sasiadem i przyszedl do mnie i kazal mi uczepic psa bo mu sika na podworku :lol:

I tak sobie mysle, ze zaproponuje kawe no i zostal i kurde wygonic go nie moglam :) Gdzis zaczal jakies glupoty gadac, ocierac sie o mnie :lol:

Co za glupi sen :)
G****
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Carina » 22 paź 2013, o 10:43

buhahaha dobre

a ja to sama nie wiem co mam myslec o swoim snie.
uciekalam niby w ciazy od meza tyrana...ktos mi pomagal ale nie wiem kto.i w pewnym momencie goncy meza trafili na moj trop.nie. majac wyjscia wpakowalam sie do jakiegos domu i schowalam w ciemnym pokoju...a tam spal facet baron jakis tam, co to wg plotek niby wielkim pijakiem byl.i ten sie obudzil ze zdziwieniem podszedl.Za drzawiami ci goncy tu on...na to wszystko weszla jego matka .
i szok bo mnie wytlumaczyl a potem naklamal goncom.Dal schronienie a ja probowalam ciagle z tamtad uciekac i za kazdym razem krzyzowal mi plany ... obudzilam sie jak ktorys raz kolei mi zatorowal droge pocalowal i szeptal do ucha, ze nie pozwoli mi odejsc i zaopiekuje sie mna i dzieckiem...

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez 456 » 22 paź 2013, o 18:17

No nieźle Car... Może gdzieś wewnątrz Ciebie siedzą jakieś obawy, o których nie rozmyślasz? Takie po prostu głęboko ukryte... Nie wiem, nie wiem ale sen naprawdę dziwny. ;)

Mi się znów śnił ten sam sen co parę lat temu. Rok z końcówką 44, dalsze czasy ale jakby takie hmm... mieszane. Wiktoriańskie stroje, czarne dorożki, stare garbusy, szare kamienice, targi zamiast sklepów. Znów byłam tą samą kobietą i te same wydarzenia.

Biegłam w lesie z grupą nieznanych ludzi. Starsi, młodsi, dzieci. Strzelano do nas. Była zima i ciężko było uciekać po śniegu. Widziałam jak ci ludzie padają od strzałów, bałam się że zaraz mnie trafią. Złapali mnie i chcieli zabić, mówili w nieznanym języku jakby niemiecki łączony z rosyjskim. Przyszedł chyba dowódca i trafiłam do jego domu jako służąca. Mówił do mnie jakieś imię a ja upierałam się przy swoim prawdziwym. W reszcie poszłam do lustra i zobaczyłam inną twarz. Wiedziałam, że to nie moje odbicie. 0n miał syna sporo ode mnie młodszego (we śnie byłam po 30-tce). Ten syn bujał się we mnie, był inny od reszty rodziny, miły itd. Ktoś dowiedział się, że był taki uprzejmy i że mi pomagał, rozmawiał ze mną itp. Podsłuchałam rozmowę pani domu i kogoś tam, że mają mnie trzymać z dala od niego, bo nie mogę się dowiedzieć czegoś. Później coś tam okazało się, że ten chłopak był naprawdę moim dzieckiem, że rodzina zmusiła mnie do oddania go bogatym... I wtedy wszystko sobie przypomniałam. Szłam do tego chłopaka i nagle ktoś uderzył mnie w tył głowy. Nic nie widziałam, chciałam się bronić i poczułam drut kolczasty na szyi. W reszcie dostrzegłam dwóch mężczyzn, byliśmy w piwnicy... Udusili mnie i zakopali obok beczek z winem.

Brrr.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 25 paź 2013, o 21:39

Dzisiaj to coś o tym, że miałam spuchniętą nogę i wyglądała jak 15nóg jakiegoś grubaska..
a inne sny ktore mi zapadly w pamiec z tego tygodnia to m.in ten, w ktorym bylam w szpitalu bo pękły mi naczynka w oku, i zaczeli mi je zszywac, mialam szwy w srodku oka... i pamietam te igly przebijające sie przez moja galke oczna.. ogolnie straszne..
a tak to ciagle mi sie ciaza sni, ze mam dzidziusia, bede miec, itp.. </3

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Madlen » 28 paź 2013, o 19:35

No mnie też się śniło ostatnio, że byłam w ciązy i wcale jej nie planowałam i przyznałam że to była najzwyklejsza wpadka..
dziś w ciągu tego krótkiego czasu gdzie udało mi się zasnąć śniły mi się psy.. takie wielkie psiska i tak stały równo w rzędzie..
Sprawdzałam znaczenia ale jakoś nie wierzę w znaczenia..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez 456 » 28 paź 2013, o 22:04

Madlen, psy przeważnie symbolizują w snach majątek, przyjaciół i bliskich. Czarny pies dotyczy jakiegoś wydarzenia, czegoś co dzieje się za plecami śniącego -z tego co pamiętam.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez vaniliiia » 28 paź 2013, o 22:10

ja wierze w znaczenia snow, ale tylko niektore ; )

dzis mi sie snilo ze poroniłam, popadłam w depresję, płakałam, a moj chlopak sie z tego smial i poszedl pograc w pilke z chlopakami... ajjj, straszny sen..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników