co wam się dziś śniło?:)

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Luśka » 13 sie 2009, o 22:47

co wam się dziś śniło?:) pamiętacie swoje sny? ja dziś miałam sen erotyczny...nie będę opowiadać bo sie wstydzę :sex1 :oops:
Luśka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez evka » 13 sie 2009, o 22:49

A od kiedy tys taka wsydliwa cio? Mi dzis hm pamitam tylko tyle ze cos mnie dzis obudzilo jakis chalas tylko niewiem co? hhihi w srodku nocy :angrywife
evka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez hanka32 » 13 sie 2009, o 23:09

Luśka co Tobie się śniło to nie trudno się domyślić :D więc nie musisz nas wtajemniczać :diabel
hanka32
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez jagoda » 14 sie 2009, o 11:13

o rety... jak miałabym wam opowiedzieć od początku do końca to byście zasnęły bo tak długi sen... a pokrótce śniło mi się wojsko egipskie z królową na czele rzucali w moją ekipę na motorach oszczepami a my żeśmy ich tłukli celem było zabicie królowej śniło mi się ze mój luby dostał i wpadłam w wielka rozpacz a potem okazało się że da się go uratować. Na koniec królowa została no wiecie kilim ;) no i się obudziłam :) niezłe połączenie wojsko egipskie i motory hi hi hi
jagoda
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez evka » 14 sie 2009, o 11:15

hihihih dobre :lol: :lol:
evka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez meredith » 14 sie 2009, o 15:03

Trojaczki :)
meredith
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Panna_M » 14 sie 2009, o 15:38

Mi dzisiaj śnił się jakiś statek, na który weszłam, i sama płynełam nim nie wiem gdzie... i się obudziłam :)
Panna_M
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez evka » 15 sie 2009, o 20:30

A mnie sie dzis snilo rozpoczecie roku szkolnego moich blizniakow hihihii:)
evka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez hanka32 » 12 wrz 2009, o 20:00

Wczoraj śnił mi się Biały Miś dlaczego własnie on nie pytajcie bo nie wiem wiem tylko że mój sen został spełniony i dziś gdy wróciłam z pracy czekał na mnie właśnie Biały Miś  :o  :o  :o .Mój mąż jest szalony.A że było ostatnio między nami trochę przykrych sytuacji stąd moje sny-zachcianki stały się rzeczywistością :happy :happy :happy
hanka32
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Luśka » 16 wrz 2009, o 22:02

a mi się śniło że mój mężczyzna mnie zdradził..w senniku to oznacza że zaniedbuję swoje obowiązki..i fakt..zaczęłam pracować od tamtego tygodnia i po pracy czuję się strasznie zmęczona...no ale już zaczynam nadrabiać zaległości:P
Luśka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez hanka32 » 17 wrz 2009, o 22:01

Bardzo smutny ten twój sen Luśka :( oby się nie spełnił :kwiatek
hanka32
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez evka » 1 lis 2009, o 23:43

to co napisze moze wyda sie glupie smieszne nie do wiary ? wiezyc nie musicie ale napisze ostatnio teraz w tym tygodniu snilo mi cos niesamowitego snil mi pan jezus powaga i duze okno otwirajace sie przez wiatr do wnetrza pokoju i na scianie byl obraz ktory pamietam z mojego dziecinstwa obraz z panem jezusem i dzieciatkiem i matkom boska bylam w szoku obudzilam sie zlana potem i tak wystraszona ze szok wczoraj przed wyjazdem z domu zakrecilo mi sie glowie zamklam oczy i wydawalo mi sie ze widze malego aniola nie zwariowalam obiecuje wam wogule od 2 dni mialam jakies przeczucie zeby nie jechac w zaplanowanom podroz ale maz sie upar i :cry: juz i uwieszcie mi ze wczoraj sie przekonalam ze jednak cos w tym bylo pszezylam koszmar beda jakies 20 kilosow od domu zimna krew meza i moja jakos doprowadzila nas szczesliwie do domu i reka boga bo inaczej to byla by katastrofa mowie wam
evka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez hanka32 » 2 lis 2009, o 18:16

Twój sen evka jest rzeczywiście niemożliwy i trudny co uwierzenia ale może faktycznie była to jakaś przestroga od Boga :kiss2
hanka32
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez evka » 8 lis 2009, o 18:49

A mnie dzis telefon dotykowy a to przez core bo marudzi wiecznie ze owy chce miec ech szkoda slow hiihi :diabel
evka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez jagoda » 9 lis 2009, o 11:04

a mi się dziś śniło że wracałam z uczelni jakimiś slumsami i cały czas pod górę i że próbowałam dodzwonić się do mojego lubego ale tez mi się nie udawało... wymęczyłam się strasznie...
jagoda
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez evka » 9 lis 2009, o 14:39

:diabel wieze ze sie zmeczylas hihih nie znosze snow jak prubuje sie dodzwonic a niemoge straszne :)
evka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez dzo » 24 mar 2011, o 14:47

tsunami na moim osiedlu :shock: :shock:
dzo
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez kamakoma » 28 mar 2011, o 02:08

śniło mi się moje mieszkanie a w środku ja, nie ma dzieci - no własnie to musiał być sen
kamakoma
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez dzo » 2 lis 2011, o 00:08

sama sobie tatuaż na nodze "dziergałam" :lol: :lol:

brzydki był :? dobrze, że to tylko sen 8-)
dzo
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Hakiruono » 2 lis 2011, o 10:41

Ja często pamiętam to co mi się śni. Dzisiaj mi się śniło, że przed kimś uciekałam i była to jakaś postać żywcem z horroru.
Hakiruono
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Luśka » 2 lis 2011, o 18:32

a mi się śniły wypadające zęby :( mam nadzieję że ten sen się nie sprawdzi :(
Luśka
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez dzo » 2 lis 2011, o 18:38

Luśka napisał(a):a mi się śniły wypadające zęby :( mam nadzieję że ten sen się nie sprawdzi :(


to podobno źle wróży :?
dzo
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Hakiruono » 2 gru 2011, o 16:48

Chyba idzie zima :-) bo dzisiaj śniły mi się wakacje nad morzem i cudowna kąpiel w morzu.
Hakiruono
 

Re: co wam się dziś śniło?:)

Postprzez Melisa » 8 sty 2012, o 19:57

Śniło mi się, że dostałam taki beznadziejny pierścionek zaręczynowy i wstydziłam się komukolwiek pokazać, a wszyscy chcieli zobaczyc :P
Melisa
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]