Czy on się mną bawi?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez aii » 7 paź 2013, o 20:20

Ja bym nie odpisała i czekała aż sam się odezwie.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez myszka28 » 7 paź 2013, o 20:23

zrobila bym tak samo niech glowkuje jak taki bystry jest
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez Madlen » 7 paź 2013, o 20:25

No sorry z takim tekstem?? Chce ewidentnie zadziałać na Twoją psychikę żebyś zmiękła i rozpaczała i jeszcze pewnie prosiła ze łzami w oczach żeby się zlitował i nie robił tego co napisał.. ja bym albo zamilkła i w ogóle nie odzywała, albo napisała żeby sobie poszedł i że Ty też się na podryw wybierasz
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez paula » 7 paź 2013, o 20:48

a tak w ogóle...
tytułem tego postu jest "mam dość bycia olewaną". W związku z czym powinnaś Ty go poolewać trochę. Bo inaczej on nie zrozumie co robi źle.
paula
 

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez myszka28 » 7 paź 2013, o 20:49

ja obstaje przy swoim i bym sie nie odezwala nawet ja pozniej bedzie pisal to bym go wziela na przetrzymanie
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez aii » 7 paź 2013, o 20:54

Myślę tak samo jak Mycha.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 7 paź 2013, o 21:00

nie odpisalam.. on tez nic nid pisze :)
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez aii » 7 paź 2013, o 21:03

Zajmij się czymś, żebyś za dużo o tym nie myślała, bo będzie Ci trudniej. Pisz tu dużo i nie myśl o nim. Przyjemne z pożytecznym :P
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez paula » 7 paź 2013, o 21:07

ja dzisiaj rano miałam takiego doła, gdy dowiedziałam się w jakich kategoriach mnie widzi mój narzeczony ws. przygotowań do wesela, że godzinę beczałam jak głupia. Ale wzięłam się za sprzątanie i jak ręką odjął - całkowicie o tym zapomniałam. Także weź zrób porządek w torebce, poukładaj bluzki w szafie, przejrzyj kosmetyki i powyrzucaj resztki ;) po prostu nie myśl o tym by do niego pisać.
Ja aktualnie z moim facetem nie gadam bo się obraził :D więc aby nie wyjść na wariatkę, ciągle coś robię bo inaczej bym go zasypywała smsami ;)
paula
 

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 7 paź 2013, o 21:34

Staram się zająć nauką. Nie wiem co mam myślec o nim... Ewidentnie chce wzbudzić we mnie wyrzuty sumienia.. Nie mam nawet pewności czy faktycznie jechał po mnie..
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez paula » 7 paź 2013, o 21:49

a co Cię to obchodzi?
tak naprawdę to on ma dość dobre podejście psychologiczne do Ciebie zauważyłam. Bo Ty się przejmujesz każdym jego słowem lub gestem a on to ma oficjalnie w poważaniu :D

jak napisałam wcześniej, jeśli mu na Tobie będzie zależeć, to sam przyjedzie porozmawiać na poważnie i nie obrazi się o to że jeśli jest niezapowiedzianym gościem to Ciebie nie ma w domu albo że jesteś zajęta. Bo raczej poważnej rozmowy nie przeprowadzisz jadąc samochodem albo będąc w piżamie przed snem.
paula
 

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 7 paź 2013, o 22:37

Bo ja po prostu zawsze przyjmuje wszystko do siebie, łatwo mi wmówić poczucie winy. Kiedyś taka nie byłam.. Nie pisałam nic do niego. Teraz manifestuje na fb jakie kolega ma zdjęcia z modelkami i jakie są piękne. Żenada
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez aii » 7 paź 2013, o 22:45

Robi to specjalnie, bo ma pełną świadomość, że to widzisz lub zobaczysz. Przejdzie mu takie dogryzanie, a Ty bądź wytrwała!
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 7 paź 2013, o 22:55

Wiem :) robił już tak kiedyś- na złość. Ja się w takie gierki nie bawię, a na fb zawsze jestem na niewidocznym :) Więc nie wiem czemu nagle jego dalsza rodzina, kuzyni, których nie mam nawet w znajomych zaczęli lubić przed chwilą moje zdjęcia z nim wrzucone pół roku temu :D
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez Jamelia » 8 paź 2013, o 09:29

Jak dla mnie to chciał pokazać że tez coś dla ciebie robi więc wymyślił sobie że po Ciebie pojedzie a ty zonk. Więc wkurzył się bo teraz wypadało by zrobić inny gest skoro podwózka nie wypaliła. Wiesz mój tez czasem próbuje mnie wpędzać w poczucie winy i robi to dokładnie tak jak Twój. Ale ja już mam sprawdzony sposób. Odwracam się na pięcie , rzucam tekst że nie jestem kretynka i zasługuje na powaznego i odpowiedzialnego faceta i idę. Nie odzywam się ,nie spotykam.Zazwyczaj jest tak że nie gadamy tydzień, dwa, po czym przylatuje i gotowy do wszelkich poświęceń. Za jakiś czas znowu mu coś odbija i od nowa,taki typ.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 11 paź 2013, o 08:53

Dawno mnie tu nie było ;) Mój chłopak chyba docenił co może stracić szybciej niż myślałam.. Już następnego dnia bardzo prosił żebyśmy się spotkali, uległam. Powiedział, ze tesknił, żałuje ze nie pojechałam z nim, ze kocha. I chyba mu wierze, tylko sceptycznie na razie do niego podchodze. Brakuje mi nadal trochę 'romantyzmu' z jego strony, chyba rozumiecie :) Nie chodzi o kontakt, bo naprawdę dba o to żebyśmy wiedzieli co u siebie, tylko o jakieś kwiatki, jakąś niespodziankę czy coś. Czy nie wymagam za wiele?:)
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez aii » 11 paź 2013, o 09:00

Im dłużej go przetrzymasz i zdystansujesz delikatnie, tym lepiej dla Ciebie :D Być może wtedy pojawią się te kwiaty, czekoladki.
Nie ma co ukrywać. My baby jesteśmy dosyć naiwne. Chwila czułości od partnera, a my już w skowronkach. Wtedy faceci wiedzą, że szybko nam wszystko mija. Im prędzej wybaczymy, tym prędzej oni mogą wykonać znowu zły krok - przecież szybko mi wybaczy;) Kiedy muszą dłużej poczekać na powrót tego co było, to sto razy się zastanowią zanim zrobią znowu coś złego.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 19 paź 2013, o 14:25

Dziewczyny, no i stało się. Zostawił mnie. Wczoraj byliśmy na randce było miło i wgl. Odwiózł mnie do domu przed północą, a potem okazało się, że pojechał sam 'na miasto". Oczywiście wyszło na jaw, że była tam TA dziewczyna, a mi nie wspomniał, że tam jedzie i nie spytał czy chce jeszcze gdzieś pojechać itp. Miałam dość, kazałam mu wybierać albo ona albo ja. Stwierdził, że sobie coś ubzdurałam, wmawiam i powiedział, że wybiera wolność. Trudno.. Tylko tak mi przykro...:(
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez Adix257 » 19 paź 2013, o 14:45

Przykro mi z tego powodu Może to jeszcze nic straconego i miną wam nerwy i znowu będziecie razem :kiss2

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 19 paź 2013, o 14:54

Ale ja nie wiem czy chce. Nie chce być tak ukrywana! Stało by się coś gdybym pojechała z nim do kolegów, skoro były tam inne dziewczyny? Nie sądze. Ew. wszyscy by wiedzieli, że jesteśmy parą bo czy wiedzieli mam wątpliwości.
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez Adix257 » 19 paź 2013, o 15:05

No to zrobił to po świńsku że cię nie zabrał. a powiedz mi czy on cie w ogóle nie zabierał na spotkania z kolegami?

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez laitha » 19 paź 2013, o 16:07

Praktycznie wcale. Na co weekendowe spotkania przy piwku nigdy. Znalam dwoch przyjaciół i kilku najblizszych kolegow, ale na zasadzie ze kiedys przy okaji spotkalismy ich gdzies.
laitha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 19:57

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez aii » 19 paź 2013, o 21:44

Czujesz się pewnie kiepsko, ale spróbuj logicznie na to spojrzeć. Ja wiem, że to trudne, ponieważ nie jesteśmy maszynami i mamy swoje uczucia, które przyćmiewają rozum, ale spróbuj..Dopatrz się tego, że nie zabierał Cię na spotkania z innymi, tak jakby Cię ukrywał przed nimi. Sam wypuszczał się w miasto, bez Ciebie, tak jakbyś była dla niego ciężarem. Swoje niestety musisz przecierpieć, ale dla mnie, osoby stojącej zupełnie z boku, mogę powiedzieć, że to co się teraz stało, to najlepsze co mogło Ci się przytrafić. Nie zaangażowałaś się jeszcze bardziej, nie macie jakiś wspólnych zobowiązań i możesz zacząć wszystko od nowa, dla siebie i z kimś, dla kogo zaszczytem będzie Twoja obecność.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez Hadassa » 20 paź 2013, o 20:40

Każde rozstanie boli.
Ale spróbuj zobaczyć pozytywne strony ;)
teraz i Ty jesteś wolna i możesz skorzystać z życia...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mam dość bycia olewaną

Postprzez wiolamilosz » 21 paź 2013, o 17:03

Przychodzi taki moment wypalenie, gdzie uważamy, że nic nas już nie zaskoczy. Moim zdaniem trzeba się z tym pogodzić i żyć skoro się kocha, albo szukać wrażeń i miłości dalej.

Czy wiecie gdzie dostane tani zamiennik http://www.tonery.rdstudio.pl/toner-do- ... p-282.html do mojej drukarki?
wiolamilosz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 16:58
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]