Dziewczyny pomóżcie!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez ppp1989 » 14 mar 2012, o 13:07

hej mam prośbę.Otóż potrzebuje porady. Jestem w związku od nie całego roku. Mój chłopak(25lat) jest ogólnie dobrym człowiekiem, jest cierpliwy, kulturalny, ciepły, czuły itp. jednakże ma też wady jak każdy, lecz nie wiem czy ja mam się tego czepić ale np zauważyłam, że wypomina mi pieniądze.Podam sytuację jest on mi winny kilka stówek, których ja mu nie wypominam on zaś, potrafi wypomnąć mi nawet 10 zł. Nie wiem czy to jest do końca normalne. Poza tym chowa telefon, wszystkie telefony odbiera wychodząc z pomieszczenia a sms-y też przede mną chowa. Nawet nie mogę dotknąć jego telefonu. Dodatkowo często spotyka się ze swoją dawną miłością, która jednak z nim nie była. Ona ma swojego chłopaka, jednak z moim często się spotyka na piwko czy tam ploty. Ostatnio mnie okłamał, że musi iść coś załatwić a jak się okazało był z nią. Czy to jest powód do zdenerwowania? czy ja mam zakończyć ten związek póki nie jest za późno? co Wy o tym myślicie?
ppp1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 17:56

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez Baśka1971 » 14 mar 2012, o 13:18

Na kłamstwie związku nie zbudujesz, a tym bardziej miłości.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez Masjaa » 14 mar 2012, o 16:28

Współczuję takiego faceta..... kłamie, ukrywa przed Tobą telefon ? jak myślisz dlaczego ? przemyśl to zanim się jeszcze bardziej pogrążysz :/
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez oOosylwiaoOo » 14 mar 2012, o 18:38

To nie ma sensu... on Cię oszukuje... Zgadzam się z opiniami dziewczyn
oOosylwiaoOo
 

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez zadumania » 14 mar 2012, o 21:19

jego zachowanie wyraznie wskazuje na to ze on cie oszukuje. nie daj sie tak traktowac, nic dobrego z tego nie wyniknie. raczej nie ma sensu tego ciagnac bo najwyrazniej on cie nie kocha skoro tak intensywnie interesuje sie ta druga. na twoim miejscu zakonczylabym znajomosc...
zadumania
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 paź 2011, o 19:06

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez Olensa » 14 mar 2012, o 22:53

Typowy krętacz... Jak mawia moja Mama "Okłamał raz, bedzie kłamał cały czas" Nie polecam wiązac dalekoidacych planów z takim człowiekiem...

Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!
Olensa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 20:27

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez kamilakamiii » 19 mar 2012, o 16:53

Też miałam takiego, który nie pozwalał mi dotknąć swojego telefonu i tak jak ktoś wyżej napisał "jak myślisz, dlaczego"? Ja w końcu, że tak się wyrażę dorwałam jego telefon i to co tam znalazłam przekroczyło nawet moją wyobraźnie. Nie możesz nawet dotknąć jego telefonu- to jest równoznaczne z tym, że coś ukrywa ( zapewne nie "coś" tylko "kogoś"). Niestety.A dodając do tego fakt, że spotyka się z byłą... :/ :/
kamilakamiii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 mar 2012, o 13:35

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez gusia12344 » 19 mar 2012, o 23:29

uwazam dokladnie jak kolezanki.pozdrawiam.i zycze powodzenia
gusia12344
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 29 lut 2012, o 01:27

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez mika537 » 22 mar 2012, o 00:35

związek jak sama nazwa wskazuje to para ludzi związanych ze sobą emocjonalnie. przede wszystkim związek powinien opierać się na zaufaniu i wzajemnym szacunku a z tego co mówisz u was tego nie ma... rozstan sie z nim poki nie jest za pozno, przykro mi to mowic, ale skoro umawia sie ciagle z tamta, to znaczy ze czegos mu brak, najwyrazniej jej;/ to okropne, ale najwidoczniej byłas dla niego za dobra on pewnie mysli ze cokolwiek by nie zrobil i tak za nim polecisz, nie daj mu tej satysfakcji! kopnij go w dupe i tyle, wiem ze to nie jest latwe i nie bedzie przez dlugi czas, ale musisz znalezc w sobie ta sile, bo jezeli sama nie bedziesz miala do siebie szacunku, on tez go nie bedzie miał, powodzenia!:)
mika537
 

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez megi 10 » 3 sty 2013, o 17:14

wiesz tak czytam twoja wypowiedz i widze siebie :angrywife bylam tak zwodzona 12 lat cala moja mlodosc poszla na marne teraz jestem w nowym zwiazku i wiesz co ci powiem?to ze uciekaj puki mozesz i nie zaplatuj sie sama w lanicuch bo jest sie ciezko wyplatac po tylu latach teraz mogo powiedziec co to jest prawdziwa milosc,szacunek,zaufanie bez tego nawed nie nie idz do przodu bo uwierz mi napewno lepiej nie bedzie :drinkwine
megi 10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 16:27

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez elzbieta45 » 3 sty 2013, o 17:49

wiesz mysle ze okłamuje cie a na tym szczescia nie zbudujesz . Bo jesli teraz tak sie zachowuje to co dopiero pozniej moze byc jedynie gorzej . Zastanow sie powaznie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziewczyny pomóżcie!

Postprzez megi 10 » 4 sty 2013, o 10:46

zgadzam sie z toba elzbieta45 ;)
megi 10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 16:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]