jaka antykoncepcja najlepsza?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: jaka antykoncepcja najlepsza?

Postprzez limonka23 » 6 mar 2019, o 11:16

Tablekti są dobrym i sprawdzonym sposobem antykoncepcyjnym. Warto zwrócić się do swoejgo lekarza giunekologii po dostosowane do Ciebie tabletki. /Żeby nie było niepowołanych zmian hormonalnych. Polecam Ci zwórcić się do lekarza Zbigniewa Jastrzębskiego, który na pewno Ci podpowie :)
limonka23
Jestem tu nowa :)

Postprzez ellena » 20 mar 2019, o 13:10

Antykoncepcja jest taka dobra jaka nam pasuje. To znaczy każda kobieta jest inna i każda potrzebuje innej antykoncepcji. Ja przykładowo też musiałam zmienić.Teraz biorę belarę i te pigułki bardzo mi pasują. Przy nich nie spada mi libido, PMS nie jest tak dokuczliwy jak kiedyś. I co jest bardzo pozytywnym aspektem zażywania antykoncepcji to zszedł mi trądzik z którym musiałam długo walczyć. i oczywiście spontaniczność w seksie. Wiem że nie będzie niechcianej ciąży i o to chodzi.
ellena
Miła Kobietka

Postprzez Janinka88 » 5 kwi 2019, o 12:21

Ja osobiście nie wrócę już do tabletek, bo pomimo ich wygody to bardzo źle wpłynęły na moje zdrowie. Dziś wykorzystuje komputer cyklu myway i wyznaczam swoje dni płodne i zabezpieczam się w dni kiedy do zapłodnienia może dojść w najwyższym stopniu.
Janinka88
Jestem tu nowa :)

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]